Veronika Opravilová

VĚČNÁ DIETÁŘKA

Můj příběh začíná v roce 2015, kdy jsem byla na dovolené a fotila jsem se v moři. Když jsem fotky viděla, kde jsem měla skoro 80kg, chtěla jsem se někam schovat a už nikdy jít do společnosti,nebo jet vůbec na nějakou dovolenou, kde bych byla v plavkách. Tenkrát jsem se rozhodla, že zkusím různé diety z internetu. Vždycky jsem zhubla třeba 4-5 kg, ale nikdy jsem nevydržela a opět jsem začala jist tak, jak předtím. Hlavně diety z internetu nebyly nijak zajímavé, byla jsem věčně unavená, bolela mě hlava, neměla jsem žádnou energii. Takto to trvalo až do dubna 2018, než jsem objevila SVĚT ZDRAVÍ.
Objednala jsem se na konzultaci a vše šlo jako po másle. Slečna Veronika Janečková mi sestavila jídelníček, vysvětlila mi kdy, jak a kolik mám v jakou dobu jist. Do světa zdraví jsem přišla s váhou 70 kg a po 3 měsících jsem byla na váze 63 kg, kterou si momentálně udržuji. Zbavila jsem se i spoustu podkožního tuku a moje tělo omládlo o několik let. Dostala jsem spoustu výborných produktů (moje nejoblíbenější sušenky sunkins), nikdy jsem netrpěla hlady, mám spoustu energie a díky tomu jsem dostala i chuť sportovat. Slečna Veronika měla se mnou velkou trpělivost a vždy mi výborně poradila. Takže všem co si přejí zhubnout, doporučuji zajít do Světa zdraví. Žádné diety, pouze se naučit jíst správně.
Moc děkuji celému týmu ve světě zdraví ve Žďáře nad Sázavou.
Opravilová

Tabulka výsledků

Veronika Opravilová

Věk: 27
Výška: 166 cm
-1.7 kg
3 měsíců
před po
Hmotnost 66 kg 64.3 kg
Obvod pasu 79 cm 75 cm

Vývoj výsledků

Hmotnost Tuk Voda Viscerální tuk Obvod pasu Obvod boků
66.0 kg 30.9% 48.8% 3 79.0 cm 104.0 cm
69.9 kg 32.7% 47.8% 3 79.0 cm 104.0 cm
66.3 kg 30.2% 49.3% 3 79.0 cm 104.0 cm
64.1 kg 29.3% 49.8% 2 79.0 cm 104.0 cm
62.8 kg 27.1% 51.3% 2 75.0 cm 99.0 cm
63.3 kg 25.4% 52.6% 2 75.0 cm 99.0 cm
64.3 kg 27.2% 51.3% 2 75.0 cm 98.0 cm

Další příběhy

Jsem rád, že jsem se posunul správným směrem, a za sebe můžu "věčným dietářům" NUTRIADAPT vřele doporučit
Karel Havelka, 38 let
Člověk si pořád říká, že to není tak hrozné. Ale když dojde na fotky z dovolené...
Marta Tonarová, 63 let
Ringsegment Ringsegment

Weight management
je řešením pro každého

Logo

Proč NUTRIADAPT?

Zdravotní dokumentace

Stejně jako je normální se starat o své zdraví a chodit na pravidelné preventivní prohlídky k lékaři.

Je přirozené si udržovat zdravou hmotnost. Je-li vysoká, výrazně nám zhoršuje kvalitu života. Od zadýchávání se do schodů, estetického hlediska, zhoršení civilizačních chorob, jako je mj. cukrovka nebo vysoký cholesterol, až po kratší dobu života. Je správné se o své tělo v různých etapách života starat tak, abyste dokázali naplnit váš cíl a mít tak "RADOST ZE SEBE". A my vám s tím rádi pomůžeme.

Stetoskop

Protože u nás najdete pouze vysoce kvalifikované odborníky na úpravu hmotnosti.

Všichni naši zaměstnanci musí projít velice intenzivním vzdělávacím procesem zakončeným odbornou zkouškou. Zaměstnanci se musí neustále vzdělávat, proto navíc u nás také najdete specialisty na hubnutí dětí, sportovní výživu, apod.

Mikroskop

Náš výživový systém NUTRIADAPT je výsledkem nespočetného množství ověřených klinických studií.

Opírá se o fakta, nikoliv o domněnky nebo nepodložené studie. Bude vám zpracována gramážová kuchařka v osobním výživovém plánu, kde lze upravovat energetickou hodnotu i četnost porcí, a to v rozmezí 2–6 jídel denně. Osobní výživový plán respektuje i vaše chuťové preference. Potraviny, které vám nechutnají, se automaticky do osobního výživového plánu nezařadí.

Je to jednodušší,
než si myslíte

Fill form

Vyplníte rezervační formulář, naše asistentka se s vámi do dvou pracovních dní spojí a domluví termín nezávazné konzultace.

Zdravotní prohlídka

Dostavíte se na 45minutovou konzultaci, kde vám provedeme základní diagnostiku na přístroji certifikovaném pro užití ve zdravotnictví. Dozvíte se mimo jiné, kolik procent svalů a tuků máte v těle, na kolik let se vaše tělo cítí a mnoho dalších informací.

Konzultace

Pohovoříte si s naším výživovým specialistou, proberete vaše cíle, vysvětlíme vám jak se s námi dostanete na ideální hmotnost a co je potřeba udělat, abyste si ji udrželi. A to napořád.

Fill form

Pojďte do toho s námi a hubněte tak, abyste nejenom skvěle vypadal/a, ale hlavně se skvěle cítil/a.

Garance

Až 1,5 kg / týden

Při dodržení výživových
zásad našich specialistů
Objednejte se ještě dnes
na konzultaci s výživovým specialistou
a dostanete inspirativní
jídelníček chutných večeří zdarma.

Rezervační formulář

Ringsegment