Lenka Gažiková

Všechno jde, jen chtít.................

Jmenuji se Lenka a celý život se potýkám s nadváhou a v posledních 20 letech s obezitou. Postupně jsem během let dospěla k názoru, že pro mne (i když jsem se snažila) není možné zhubnout.

 

V momentě, kdy pro mne byl problém sednout si na zem a vstát, ujít kus cesty bez zadýchání, běžet, bolela mě kolena, kdy jsem měla hodně zvýšený tlak, zvýšený cukr v krvi, cholesterol jsem dospěla k názoru, že je třeba něco udělat, i když pozdě, ale přeci. Dostala jsem se k inzerci „ Světa zdraví“ a ve svých 57 letech jsem to zkusila.

 

Výživová poradkyně mi vysvětlila, kterých chyb se dopouštím a poradila mi, co všechno dělat, abych se cítila lépe. Nakonec se mi podařilo se během roku zbavit téměř 20 kg. Jak? Já říkám, že jsem začala víc, pravidelně a lépe jíst. Přidala jsem pohyb a přestala jsem všechno hrotit. Prostě pohoda a klídek. S úbytkem váhy se zlepšil můj zdravotní stav, ale přišel problém s oblečením. No co, ráda jsem si pořídila nové.

 

A co mě čeká teď? Pokračovat dál a třeba půjde váha ještě trochu dolů. Snížit hmotnost se dá v každém věku, ale čím dřív, tím je to lepší. Śkoda, že jsem takto neuvažovala před 20 – ti lety.

 

Děkuji paní Nikol Michálkové za pomoc.

 

 

V Trutnově, dne 21.8.2019

 

Lenka Gažiková

Věk: 58
Výška: 160 cm
-19.1 kg
12 měsíců
před po
Hmotnost 88.8 kg 69.7 kg
Obvod pasu 112 cm 92 cm

Další příběhy

Zhubl jsem 25 kg a nevidím důvod se vracet k původní životosprávě
Jan Zunt, 37 let
Jsem rád, že jsem se posunul správným směrem, a za sebe můžu "věčným dietářům" NUTRIADAPT vřele doporučit
Karel Havelka, 38 let
Ringsegment Ringsegment

Weight management
je řešením pro každého

Logo

Proč NUTRIADAPT?

Zdravotní dokumentace

Stejně jako je normální se starat o své zdraví a chodit na pravidelné preventivní prohlídky k lékaři.

Je přirozené si udržovat zdravou hmotnost. Je-li vysoká, výrazně nám zhoršuje kvalitu života. Od zadýchávání se do schodů, estetického hlediska, zhoršení civilizačních chorob, jako je mj. cukrovka nebo vysoký cholesterol, až po kratší dobu života. Je správné se o své tělo v různých etapách života starat tak, abyste dokázali naplnit váš cíl a mít tak "RADOST ZE SEBE". A my vám s tím rádi pomůžeme.

Stetoskop

Protože u nás najdete pouze vysoce kvalifikované odborníky na úpravu hmotnosti.

Všichni naši zaměstnanci musí projít velice intenzivním vzdělávacím procesem zakončeným odbornou zkouškou. Zaměstnanci se musí neustále vzdělávat, proto navíc u nás také najdete specialisty na hubnutí dětí, sportovní výživu, apod.

Mikroskop

Náš výživový systém NUTRIADAPT je výsledkem nespočetného množství ověřených klinických studií.

Opírá se o fakta, nikoliv o domněnky nebo nepodložené studie. Bude vám zpracována gramážová kuchařka v osobním výživovém plánu, kde lze upravovat energetickou hodnotu i četnost porcí, a to v rozmezí 2–6 jídel denně. Osobní výživový plán respektuje i vaše chuťové preference. Potraviny, které vám nechutnají, se automaticky do osobního výživového plánu nezařadí.

Je to jednodušší,
než si myslíte

Fill form

Vyplníte rezervační formulář, naše asistentka se s vámi do dvou pracovních dní spojí a domluví termín nezávazné konzultace.

Zdravotní prohlídka

Dostavíte se na 45minutovou konzultaci, kde vám provedeme základní diagnostiku na přístroji certifikovaném pro užití ve zdravotnictví. Dozvíte se mimo jiné, kolik procent svalů a tuků máte v těle, na kolik let se vaše tělo cítí a mnoho dalších informací.

Konzultace

Pohovoříte si s naším výživovým specialistou, proberete vaše cíle, vysvětlíme vám jak se s námi dostanete na ideální hmotnost a co je potřeba udělat, abyste si ji udrželi. A to napořád.

Fill form

Pojďte do toho s námi a hubněte tak, abyste nejenom skvěle vypadal/a, ale hlavně se skvěle cítil/a.

Garance

Až 1,5 kg / týden

Při dodržení výživových
zásad našich specialistů
Objednejte se ještě dnes
na konzultaci s výživovým specialistou
a dostanete inspirativní
jídelníček chutných večeří zdarma.

Rezervační formulář

Ringsegment