Petr Hartig

Nejen že jsem se nevešel do kalhot. Trápila mě i únava, nevolnost a pocit těžkosti

Před první návštěvou poradny Světa zdraví jsem již nějakou dobu nebyl spokojen se svojí váhou. A to z několika důvodů, z nichž asi nejvíce varující a nejvíce viditelné bylo to, že jsem se již nevešel do většiny svých kalhot. Dalšími důvody byla častá únava a celkový pocit těžkosti a časté nevolnosti.

Nejdřív jsem tomu úplně nevěřil. Ale to se změnilo, když se dostavily první výsledky

Po několika dietách, po kterých se mi vždy váha vrátila k původním hodnotám, jsem s manželkou nalezl nabídku Světa zdraví na výživový plán a rozbor toho, co mám jíst a čeho se vyvarovat. Tedy pro mě vhodné a také méně vhodné potraviny, a to na základě rozboru krve a spousty dalších ukazatelů. Zpočátku jsem k tomu neměl moc velkou důvěru, ale říkal jsem si, co mohu ztratit. Po tom, co jsem poznal způsob práce v poradně, jsem ale postupně důvěru získával a poznal jsem, nebo spíše viděl, a také cítil výsledky.

Za necelého půl roku jsem zhubnul 7 kilo

Ale co jsem získal hlavně? Vlastně bych měl přesněji říci, co jsem hlavně ztratil. Ztratil jsem celých 7 kilogramů váhy během 5 měsíců! A to především úpravou stravovacích návyků, dále omezením pro mě méně vhodných potravin a v neposlední řadě trochou toho cvičení.

Už mohu nosit i to, do čeho jsem několik let nevešel

A hlavně, což byl, jak jsem psal, nejvíce viditelný důvod, nyní se vejdu do kalhot, do kterých jsem se několik let nevešel. A když k tomu připočtu, že se celkově cítím lépe, a to po všech stránkách, tak moje zkušenost se Světem zdraví je celkově pozitivní. A tomu, kdo není spokojen se svojí váhou či postavou nebo má problémy s trávením po jídle, mohu návštěvu poradny Světa zdraví Dlážděná jen doporučit, protože mě tato návštěva pomohla.

Tabulka výsledků

Petr Hartig

Věk: 49
Výška: 177 cm
-6.6 kg
12 měsíců
před po
Hmotnost 88.8 kg 82.2 kg
Obvod pasu 98 cm 90 cm

Vývoj výsledků

Hmotnost Tuk Voda Viscerální tuk Obvod pasu Obvod boků
88.8 kg 25.7% 51.4% 11 98.0 cm 105.0 cm
88.8 kg 25.7% 51.4% 11 98.0 cm 105.0 cm
87.0 kg 26.4% 50.9% 11 95.0 cm 103.0 cm
86.2 kg 26.0% 51.3% 11 94.0 cm 103.0 cm
83.9 kg 26.0% 51.0% 11 93.0 cm 103.0 cm
83.6 kg 27.0% 50.5% 11 92.0 cm 102.0 cm
82.9 kg 24.5% 51.9% 10 92.0 cm 100.0 cm
82.1 kg 24.3% 52.0% 10 90.0 cm 97.0 cm
82.2 kg 24.1% 52.1% 10 90.0 cm 96.0 cm

Další příběhy

Zhubl jsem 25 kg a nevidím důvod se vracet k původní životosprávě
Jan Zunt, 37 let
Daleko lépe si mi dýchá, přestaly mě bolet klouby, celkově jsem daleko méně unavená a cítím se mnohem mladší
Jarmila Čížková, 62 let
Ringsegment Ringsegment

Weight management
je řešením pro každého

Logo

Proč NUTRIADAPT?

Zdravotní dokumentace

Stejně jako je normální se starat o své zdraví a chodit na pravidelné preventivní prohlídky k lékaři.

Je přirozené si udržovat zdravou hmotnost. Je-li vysoká, výrazně nám zhoršuje kvalitu života. Od zadýchávání se do schodů, estetického hlediska, zhoršení civilizačních chorob, jako je mj. cukrovka nebo vysoký cholesterol, až po kratší dobu života. Je správné se o své tělo v různých etapách života starat tak, abyste dokázali naplnit váš cíl a mít tak "RADOST ZE SEBE". A my vám s tím rádi pomůžeme.

Stetoskop

Protože u nás najdete pouze vysoce kvalifikované odborníky na úpravu hmotnosti.

Všichni naši zaměstnanci musí projít velice intenzivním vzdělávacím procesem zakončeným odbornou zkouškou. Zaměstnanci se musí neustále vzdělávat, proto navíc u nás také najdete specialisty na hubnutí dětí, sportovní výživu, apod.

Mikroskop

Náš výživový systém NUTRIADAPT je výsledkem nespočetného množství ověřených klinických studií.

Opírá se o fakta, nikoliv o domněnky nebo nepodložené studie. Bude vám zpracována gramážová kuchařka v osobním výživovém plánu, kde lze upravovat energetickou hodnotu i četnost porcí, a to v rozmezí 2–6 jídel denně. Osobní výživový plán respektuje i vaše chuťové preference. Potraviny, které vám nechutnají, se automaticky do osobního výživového plánu nezařadí.

Je to jednodušší,
než si myslíte

Fill form

Vyplníte rezervační formulář, naše asistentka se s vámi do dvou pracovních dní spojí a domluví termín nezávazné konzultace.

Zdravotní prohlídka

Dostavíte se na 45minutovou konzultaci, kde vám provedeme základní diagnostiku na přístroji certifikovaném pro užití ve zdravotnictví. Dozvíte se mimo jiné, kolik procent svalů a tuků máte v těle, na kolik let se vaše tělo cítí a mnoho dalších informací.

Konzultace

Pohovoříte si s naším výživovým specialistou, proberete vaše cíle, vysvětlíme vám jak se s námi dostanete na ideální hmotnost a co je potřeba udělat, abyste si ji udrželi. A to napořád.

Fill form

Pojďte do toho s námi a hubněte tak, abyste nejenom skvěle vypadal/a, ale hlavně se skvěle cítil/a.

Garance

Až 1,5 kg / týden

Při dodržení výživových
zásad našich specialistů
Objednejte se ještě dnes
na konzultaci s výživovým specialistou
a dostanete inspirativní
jídelníček chutných večeří zdarma.

Rezervační formulář

Ringsegment