Bezpečí na prvním místě. Podívejte se na platná opatření v našich poradnách.
Radost ze sebe

Buďme
znovu štíhlí

NUTRIADAPT Žďár nad Sázavou

Jsem Monika Bartolomějová, odborný garant systému NUTRIADAPT, a ráda bych vás pozvala do naší poradny, ve které vás seznámíme s účinnou cestou k vysněné hmotnosti. Pokud váháte, nevíte jak na to, nechce se vám hladovět, do fitka se stydíte, jste u nás správně. Většina našich klientů má za sebou již několik dlouhodobě neúspěšných diet, nicméně stejně opět sebrali odvahu se sebou něco udělat a za to jim patří můj velký obdiv.

"Cesta k dlouhodobé nižší hmotnosti nevede přes zázračné diety."

Pokud jste přišli na tyto stránky, předpokládám, že byste rádi změnili svoji hmotnost. Důvody máme každý jiný - chceme se více líbit, snažíme se jíst zdravě a cholesterol nejde dolů nebo se chceme třeba lépe cítit a být zdravější. Ruku na srdce, kdo z vás již nějakou dietu držel a jak dlouho jste to vydrželi? Pokud si nenajdete systém, který vám bude vyhovovat, nikdy nemůžete vydržet dlouho a nakonec stejně selžete. Proto jsme s kolegy a lékaři vytvořili systém, který umí reagovat na různorodé potřeby každého jednotlivého klienta. Máme pro vás řešení, kterému se nepřizpůsobujete vy, ale ono se přizpůsobí vám.

Monika Bartolomějová

Několik důvodů,
proč bychom se měli vidět

  • Nemáte možnost/nechcete trávit hodiny týdně v posilovně.
  • Máte vysoký tlak nebo cholesterol a nechcete začít brát léky.
  • Nevíte, jak hubnout a nehladovět.
  • Nevíte, jak se stravovat, když nemáte čas neustále vařit.
  • Chcete mít ze sebe lepší pocit nebo se zase vejít do oblečení ve skříni.
  • Chcete do toho jít naplno a hlavně shodit kila napořád.

Žádný jídelníček, ale osobní výživový plán na míru

Systém, který vám přinášíme, je striktně podložen vědeckými studiemi a stojí za ním stovky hodin výzkumu. Naším cílem bylo, abyste si postup hubnutí skládali sami. Abychom mohli předložit osobní plán, musíme se nejdříve blíže poznat. Mimo jiné nás zajímá:

  • Jaký je váš cíl, kolik kilogramů chcete zhubnout (potřebujete rychle do plavek nebo budeme řešit desítky kilogramů).
  • Jste ochotni přidat pohyb nebo chcete úbytek hmotnosti řešit pouze stravou.
  • Jaké potraviny budeme vylučovat (máte-li alergii nebo např. vám něco nechutná).
  • Jaké jsou vaše stravovací možnosti (můžete si v práci ohřívat jídlo nebo jste například často na cestách).

Věda nám pomáhá

Ještě předtím, než vám zpracujeme osobní výživový plán na míru, navrhneme vám nejvhodnější vyšetření, díky jejichž výsledkům můžeme navrhnout nejoptimálnější cestu ke stanoveným cílům. Může se jednat o tato vyšetření:

Nic neriskujete

Za naší prací si 100% stojíme, proto naši klienti zhubli již statisíce kilogramů. Přijďte se sami přesvědčit na nezávaznou 45minutovou konzultaci. Nebudete-li s ní spokojeni, vrátíme vám za tuto konzultaci peníze. Může být tedy ještě jednodušší začít?

Co když nezhubnu?

Budete-li následovat doporučení našich specialistů, nemělo by se nic takového stát. Pokud by vám výživový směr z jakéhokoliv důvodu nevyhovoval, je možné ho změnit. Stejně tak i gramážovou kuchařku. Vše je na domluvě mezi vámi a vaším specialistou. Naším cílem je vaše spokojenost.

Poradna NUTRIADAPT Žďár nad Sázavou

Objednat nezávaznou schůzku

Co o nás řekli naši klienti

Helena Vyvlečková

"Až pravidelné konzultace s mojí specialistkou mě naučily se orientovat v potravinách. Hubnutí potom už šlo samo."

Jaroslav Vondrák

"Zlepšila se mi cukrovka a snížil cholesterol. Můj lékař mě chválí a navíc zase jezdím s vnoučaty na kole."

Alena Nekvapilová

"Díky pravidelným cvičebním videím jsem se začala zase hýbat. Cítím se o hodně mladší a mám najednou tolik energie."

Jsme Vám blízko

Ringsegment

Kontakt


NUTRIADAPT Žďár nad Sázavou

Sadová 2237/17
(u Ivana)
Žďár nad Sázavou
59101

+420733677770
zdar.nad.sazavou@nutriadapt.cz

Otevírací doba

pondělí 8:30 - 17:00
úterý 8:30 - 17:00
středa 10:00 - 18:00
čtvrtek 8:30 - 17:00
pátek Dle objednání
sobota Zavřeno
neděle Zavřeno
Objednejte se
Cesta vlakem i autobusem:

Vlakové i autobusové nádraží se nachází na stejném místě, proto bude trasa do naší poradny stejná.

Délka cesty: 0,5 km, čas chůze: 10 minut

Na ulici Nádražní na kruhovém objezdu 2. výjezd. Po 200 metrech další kruhový objezd a hned za 2. výjezdem asi po dvaceti metrech se dejte do leva na ulici Sadová. Před Vámi naše poradna.

 

Cesta autem:

Směr od Jihlavy: Po silnici č. 353 I.třídy ulicí Jihlavskou a asi po 0,5 km na křižovatce odbočit vlevo na ulici Chelčického a dále po 200 m kruhovým objezdem 2. výjezd ulicí nádražní, po 200 metrech  druhým výjezdem z kruhového objezdu odbočit po 20 metrech vlavo na ulici Sadová. Před Vámi naše poradna.

Směr od Brna: Po silnici č.37 I.třídy ulicí Brněnskou a po 0,7 km na kruhovém objezdu třetím výjezdem ulicí Jihlavská. Po 400 m na křižovatce do prava na ulici Chelčického,rovně na kruhový objezd a druhým výjezdem ulicí nádražní. Po 200 metrech druhým výjezdem z kruhového objezdu  odbočit po 20 metrech vlevo na ulici Sadová. Před Vámi naše poradna.

Směr od Nového Města na Moravě: Po silnici II.třídy rovně Novoměstskou ulicí.Po  0,7 km na světelné křižovatce do leva ulicí Brněnská 250 m. Dále na kruhovém objezdu doprava na ulici Jihlavská. Po 400 m na křižovatce doprava na ulici Chelčického,rovně na kruhový objezd a druhým výjezdem ulicí nádražní. Po 200 metrech druhým výjezdem z kruhového objezdu odbočit po 20 metrech vlevo na ulici Sadová. Před Vámi naše poradna.

Směr od Pardubic: Po silnici č.37 I.třídy rovně asi 4 km ulicemi Santiniho, Bezručova, Jungmanova, Dolní, stále rovně po hlavní silnici přes Havlíčkovo náměstí, přes světelné semafory dále na Náměstí republiky, přes ulici Horní a Brněnskou až na kruhový objezd, kde se dostanete prvním výjezdem vpravo na ulici Jihlavskou. Po 400 m se dáte na křižovatce doprava na ulici Chelčického,rovně na kruhový objezd a druhým výjezdem ulicí nádražní. Po 200 metrech druhým výjezdem z kruhového objezdu odbočit po 20 metrech vlevo na ulici Sadová. Před Vámi naše poradna.

Směr od Přibyslavi: Po silnici č. 19 II.třídy  1,2 km ulicemi Brodská a Žižkova na světelnou křižovatku doprava na Havlíčkovo náměstí dále na Náměstí republiky, přes ulici Horní a Brněnskou po 1,5 km až na kruhový objezd, kde se dostanete prvním výjezdem vpravo na ulici Jihlavskou. Po 400 m se dáte na křižovatce doprava na ulici Chelčického,rovně na kruhový objezd a druhým výjezdem ulicí nádražní. Po 200 metrech druhým výjezdem z kruhového objezdu odbočit po 20 metrech vlevo na ulici Sadová. Před Vámi naše poradna.

Parkování

Parkovat můžete přímo před naší pobočkou v ulici Sadová. Další parkovací místa jsou dostupná v ulicích Nádražní, Drdlova a Hálkova.

Pečují o vás

Je to jednodušší,
než si myslíte

Fill form

Vyplníte rezervační formulář, naše asistentka se s vámi do dvou pracovních dní spojí a domluví termín nezávazné konzultace.

Zdravotní prohlídka

Dostavíte se na 45minutovou konzultaci, kde vám provedeme základní diagnostiku na přístroji certifikovaném pro užití ve zdravotnictví. Dozvíte se mimo jiné, kolik procent svalů a tuků máte v těle, na kolik let se vaše tělo cítí a mnoho dalších informací.

Konzultace

Pohovoříte si s naším výživovým specialistou, proberete vaše cíle, vysvětlíme vám jak se s námi dostanete na ideální hmotnost a co je potřeba udělat, abyste si ji udrželi. A to napořád.

Fill form

Pojďte do toho s námi a hubněte tak, abyste nejenom skvěle vypadal/a, ale hlavně se skvěle cítil/a.

Garance

Až 1,5 kg / týden

Při dodržení výživových
zásad našich specialistů *
Objednejte se ještě dnes
na konzultaci s výživovým specialistou
a dostanete inspirativní
jídelníček chutných večeří zdarma.

Rezervační formulář

Ringsegment