Aktuální prohlášení k fungování naší společnosti naleznete zde.

NUTRIADAPT Žďár nad Sázavou

Vítáme vás na stránkách naší poradny, která sídlí v centru Žďáru nad Sázavou.

Představíme vám nejpokročilejší výživový systém zaměřený na řízení hmotnosti člověka. Na základě biochemického screeningu tento systém přináší nejlepší cestu k vysněné hmotnosti pomocí výživového plánu, který zohledňuje individuální potřeby jako jsou chuťové preference, věk, pohlaví, možnosti stravování, pohyb a další.

Na základě elementární, metabolické a dalších diagnostik a vyšetření pro vás umíme vybrat ten nejvhodnější výživový směr, připravíme vám společně s osobním výživovým plánem také podrobnou kuchařku na míru NUTRIADAPT s gramážovými recepty a hlavně o vás budeme pečovat tak, abyste na své cestě nebyli sami a svých váhových cílů dosáhli co nejpříjemnějším způsobem a bez jakéhokoliv trápení, které zpravidla běžné “zaručené diety” provázejí.

Na konci naší spolupráce už budete vědět, jak se stravovat, abyste byli po ukončení programu schopni se vyznat v potravinách i ve vlastním těle, v budoucnu již shozená kila nenabrali zpět, a dokázali tak svoji hmotnost kontrolovat a udržovat trvale.

Pokud zavoláte nebo vyplníte dotazník níže, zavolá vám naše milá asistentka, která s vámi najde nejvhodnější termín vaší návštěvy. Odborně se vás pak ujmou naši specialisté. Věříme, že naše spolupráce neskončí u jedné návštěvy, ale společně dosáhneme vašeho cíle, ať už je to redukce váhy, nebo naopak její nárůst, nebo zlepšení kondice a zdraví. Naše zaměření je komplexní a nespecializujeme se pouze na hubnoucí klienty, ale také na nabírání, dětskou výživu, výživu pro sportovce a při diabetu.

Kontakt


NUTRIADAPT Žďár nad Sázavou

Sadová 2237/17
(u Ivana)
Žďár nad Sázavou
59101

+420733677770
zdar.nad.sazavou@nutriadapt.cz

Otevírací doba

pondělí 8:30 - 17:00
úterý 8:30 - 17:00
středa 10:00 - 18:00
čtvrtek 8:30 - 17:00
pátek Dle objednání
sobota Zavřeno
neděle Zavřeno
Objednat se do poradny
Cesta vlakem i autobusem:

Vlakové i autobusové nádraží se nachází na stejném místě, proto bude trasa do naší poradny stejná.

Délka cesty: 0,5 km, čas chůze: 10 minut

Na ulici Nádražní na kruhovém objezdu 2. výjezd. Po 200 metrech další kruhový objezd a hned za 2. výjezdem asi po dvaceti metrech se dejte do leva na ulici Sadová. Před Vámi naše poradna.

 

Cesta autem:

Směr od Jihlavy: Po silnici č. 353 I.třídy ulicí Jihlavskou a asi po 0,5 km na křižovatce odbočit vlevo na ulici Chelčického a dále po 200 m kruhovým objezdem 2. výjezd ulicí nádražní, po 200 metrech  druhým výjezdem z kruhového objezdu odbočit po 20 metrech vlavo na ulici Sadová. Před Vámi naše poradna.

Směr od Brna: Po silnici č.37 I.třídy ulicí Brněnskou a po 0,7 km na kruhovém objezdu třetím výjezdem ulicí Jihlavská. Po 400 m na křižovatce do prava na ulici Chelčického,rovně na kruhový objezd a druhým výjezdem ulicí nádražní. Po 200 metrech druhým výjezdem z kruhového objezdu  odbočit po 20 metrech vlevo na ulici Sadová. Před Vámi naše poradna.

Směr od Nového Města na Moravě: Po silnici II.třídy rovně Novoměstskou ulicí.Po  0,7 km na světelné křižovatce do leva ulicí Brněnská 250 m. Dále na kruhovém objezdu doprava na ulici Jihlavská. Po 400 m na křižovatce doprava na ulici Chelčického,rovně na kruhový objezd a druhým výjezdem ulicí nádražní. Po 200 metrech druhým výjezdem z kruhového objezdu odbočit po 20 metrech vlevo na ulici Sadová. Před Vámi naše poradna.

Směr od Pardubic: Po silnici č.37 I.třídy rovně asi 4 km ulicemi Santiniho, Bezručova, Jungmanova, Dolní, stále rovně po hlavní silnici přes Havlíčkovo náměstí, přes světelné semafory dále na Náměstí republiky, přes ulici Horní a Brněnskou až na kruhový objezd, kde se dostanete prvním výjezdem vpravo na ulici Jihlavskou. Po 400 m se dáte na křižovatce doprava na ulici Chelčického,rovně na kruhový objezd a druhým výjezdem ulicí nádražní. Po 200 metrech druhým výjezdem z kruhového objezdu odbočit po 20 metrech vlevo na ulici Sadová. Před Vámi naše poradna.

Směr od Přibyslavi: Po silnici č. 19 II.třídy  1,2 km ulicemi Brodská a Žižkova na světelnou křižovatku doprava na Havlíčkovo náměstí dále na Náměstí republiky, přes ulici Horní a Brněnskou po 1,5 km až na kruhový objezd, kde se dostanete prvním výjezdem vpravo na ulici Jihlavskou. Po 400 m se dáte na křižovatce doprava na ulici Chelčického,rovně na kruhový objezd a druhým výjezdem ulicí nádražní. Po 200 metrech druhým výjezdem z kruhového objezdu odbočit po 20 metrech vlevo na ulici Sadová. Před Vámi naše poradna.

Parkování

Parkovat můžete přímo před naší pobočkou v ulici Sadová. Další parkovací místa jsou dostupná v ulicích Nádražní, Drdlova a Hálkova.

Pečují o vás

Ringsegment Ringsegment

Weight management
je řešením pro každého

Logo

Proč NUTRIADAPT?

Zdravotní dokumentace

Stejně jako je normální se starat o své zdraví a chodit na pravidelné preventivní prohlídky k lékaři.

Je přirozené si udržovat zdravou hmotnost. Je-li vysoká, výrazně nám zhoršuje kvalitu života. Od zadýchávání se do schodů, estetického hlediska, zhoršení civilizačních chorob, jako je mj. cukrovka nebo vysoký cholesterol, až po kratší dobu života. Je správné se o své tělo v různých etapách života starat tak, abyste dokázali naplnit váš cíl a mít tak "RADOST ZE SEBE". A my vám s tím rádi pomůžeme.

Stetoskop

Protože u nás najdete pouze vysoce kvalifikované odborníky na úpravu hmotnosti.

Všichni naši zaměstnanci musí projít velice intenzivním vzdělávacím procesem zakončeným odbornou zkouškou. Zaměstnanci se musí neustále vzdělávat, proto navíc u nás také najdete specialisty na hubnutí dětí, sportovní výživu, apod.

Mikroskop

Náš výživový systém NUTRIADAPT je výsledkem nespočetného množství ověřených klinických studií.

Opírá se o fakta, nikoliv o domněnky nebo nepodložené studie. Bude vám zpracována gramážová kuchařka v osobním výživovém plánu, kde lze upravovat energetickou hodnotu i četnost porcí, a to v rozmezí 2–6 jídel denně. Osobní výživový plán respektuje i vaše chuťové preference. Potraviny, které vám nechutnají, se automaticky do osobního výživového plánu nezařadí.

Je to jednodušší,
než si myslíte

Fill form

Vyplníte rezervační formulář, naše asistentka se s vámi do dvou pracovních dní spojí a domluví termín nezávazné on-line konzultace, kterou poskytujeme DOČASNĚ ZDARMA.

Zdravotní prohlídka

Spojíme se s vámi formou videohovoru nebo telefonicky (dle vašeho výběru). Během 45 minut konzultace s naším nutričním specialistou společně probereme váš dosavadní jídelníček, najdeme vaše největší stravovací chyby.

Konzultace

Doporučíme potraviny, kterým se vyhnout a naopak potraviny, které vám v hubnutí pomohou. Následně doporučíme nejvhodnější kroky, jak zhubnout.

Fill form

Pojďte do toho s námi a hubněte tak, abyste nejenom skvěle vypadal/a, ale hlavně se skvěle cítil/a.

Garance

Až 1,5 kg / týden

Při dodržení výživových
zásad našich specialistů *
Objednejte se ještě dnes
na konzultaci s výživovým specialistou
a dostanete inspirativní
jídelníček chutných večeří zdarma.

Rezervační formulář

Ringsegment