NUTRIADAPT Znojmo

Zdravíme z naší poradny ve Znojmě a těšíme se na vás. Věříme, že společně zhubneme přebytečná kila, upravíme stravovací návyky a uděláme váš život jednodušší a mnohem bohatší.

Pomůžeme vám najít optimální cestu k úspěšnému zvládnutí nového životního stylu a osobní pohody bez zbytečných kil. Samozřejmě vás seznámíme s naším nejpokročilejším výživovým systém zaměřeným na řízení hmotnosti člověka.

Otevřeno máme v pracovní dny od 8 do 16 nebo od 9 do 18 hodin, ale pokud vám to nevyhovuje, rádi se přizpůsobíme.

Nyní stačí vyplnit objednávkový formulář níže a naše asistentka se s vámi co nejdříve telefonicky spojí a domluví termín vaší návštěvy. Očekávat vás bude nutriční specialista Vojtěch Sulik DiS., u kterého klienti zhubli už přes 1500 kg.


Kontakt


NUTRIADAPT Znojmo

Sokolská 18
Znojmo
66902

778752552
znojmo@nutriadapt.cz

Otevírací doba

pondělí 9:00-17:00
úterý 9:00-18:00
středa 9:00-18:00
čtvrtek 9:00-17:00
pátek 8:00-16:00
Objednat se do poradny
Naši poradnu najdete na Sokolské 18, hned vedle restaurantu Foodbar. Máme samostatný vstup, výloha je polepena do zelené barvy. Na druhé straně od nás se nachází skatepark. Naproti nám přes cestu je městský park.
Ringsegment Ringsegment

Weight management
je řešením pro každého

Logo

Proč NUTRIADAPT?

Zdravotní dokumentace

Stejně jako je normální se starat o své zdraví a chodit na pravidelné preventivní prohlídky k lékaři.

Je přirozené si udržovat zdravou hmotnost. Je-li vysoká, výrazně nám zhoršuje kvalitu života. Od zadýchávání se do schodů, estetického hlediska, zhoršení civilizačních chorob, jako je mj. cukrovka nebo vysoký cholesterol, až po kratší dobu života. Je správné se o své tělo v různých etapách života starat tak, abyste dokázali naplnit váš cíl a mít tak "RADOST ZE SEBE". A my vám s tím rádi pomůžeme.

Stetoskop

Protože u nás najdete pouze vysoce kvalifikované odborníky na úpravu hmotnosti.

Všichni naši zaměstnanci musí projít velice intenzivním vzdělávacím procesem zakončeným odbornou zkouškou. Zaměstnanci se musí neustále vzdělávat, proto navíc u nás také najdete specialisty na hubnutí dětí, sportovní výživu, apod.

Mikroskop

Náš výživový systém NUTRIADAPT je výsledkem nespočetného množství ověřených klinických studií.

Opírá se o fakta, nikoliv o domněnky nebo nepodložené studie. Bude vám zpracována gramážová kuchařka v osobním výživovém plánu, kde lze upravovat energetickou hodnotu i četnost porcí, a to v rozmezí 2–6 jídel denně. Osobní výživový plán respektuje i vaše chuťové preference. Potraviny, které vám nechutnají, se automaticky do osobního výživového plánu nezařadí.

Je to jednodušší,
než si myslíte

Fill form

Vyplníte rezervační formulář, naše asistentka se s vámi do dvou pracovních dní spojí a domluví termín nezávazné konzultace.

Zdravotní prohlídka

Dostavíte se na 45minutovou konzultaci, kde vám provedeme základní diagnostiku na přístroji certifikovaném pro užití ve zdravotnictví. Dozvíte se mimo jiné, kolik procent svalů a tuků máte v těle, na kolik let se vaše tělo cítí a mnoho dalších informací.

Konzultace

Pohovoříte si s naším výživovým specialistou, proberete vaše cíle, vysvětlíme vám jak se s námi dostanete na ideální hmotnost a co je potřeba udělat, abyste si ji udrželi. A to napořád.

Fill form

Pojďte do toho s námi a hubněte tak, abyste nejenom skvěle vypadal/a, ale hlavně se skvěle cítil/a.

Garance

Až 1,5 kg / týden

Při dodržení výživových
zásad našich specialistů
Objednejte se ještě dnes
na konzultaci s výživovým specialistou
a dostanete inspirativní
jídelníček chutných večeří zdarma.

Rezervační formulář

Ringsegment