Aktuální prohlášení k fungování naší společnosti naleznete zde.

NUTRIADAPT Znojmo

Zdravíme z naší poradny ve Znojmě a těšíme se na vás. Věříme, že společně zhubneme přebytečná kila, upravíme stravovací návyky a uděláme váš život jednodušší a mnohem bohatší.

Pomůžeme vám najít optimální cestu k úspěšnému zvládnutí nového životního stylu a osobní pohody bez zbytečných kil. Samozřejmě vás seznámíme s naším nejpokročilejším výživovým systém zaměřeným na řízení hmotnosti člověka.

Otevřeno máme v pracovní dny od 8 do 16 nebo od 9 do 18 hodin, ale pokud vám to nevyhovuje, rádi se přizpůsobíme.

Nyní stačí vyplnit objednávkový formulář níže a naše asistentka se s vámi co nejdříve telefonicky spojí a domluví termín vaší návštěvy. Očekávat vás bude nutriční specialista Vojtěch Sulik DiS., u kterého klienti zhubli už přes 1500 kg.


Kontakt


NUTRIADAPT Znojmo

Sokolská 18
Znojmo
66902

+420734173931
778 752 552
znojmo@nutriadapt.cz

Otevírací doba

pondělí 9:00 - 17:00
úterý 8:00 - 16:00
středa 10:00 - 19:00
čtvrtek 9:00 - 17:00
pátek 8:00 - 14:00
Objednat se do poradny
Poradnu ve Znojmě naleznete na Sokolské ul. přímo vedle skateparku. Modrý koberec a světelné označení určitě nepřehlédnate Parkování přes hlavní ulici na Žižkově náměstí.
Ringsegment Ringsegment

Weight management
je řešením pro každého

Logo

Proč NUTRIADAPT?

Zdravotní dokumentace

Stejně jako je normální se starat o své zdraví a chodit na pravidelné preventivní prohlídky k lékaři.

Je přirozené si udržovat zdravou hmotnost. Je-li vysoká, výrazně nám zhoršuje kvalitu života. Od zadýchávání se do schodů, estetického hlediska, zhoršení civilizačních chorob, jako je mj. cukrovka nebo vysoký cholesterol, až po kratší dobu života. Je správné se o své tělo v různých etapách života starat tak, abyste dokázali naplnit váš cíl a mít tak "RADOST ZE SEBE". A my vám s tím rádi pomůžeme.

Stetoskop

Protože u nás najdete pouze vysoce kvalifikované odborníky na úpravu hmotnosti.

Všichni naši zaměstnanci musí projít velice intenzivním vzdělávacím procesem zakončeným odbornou zkouškou. Zaměstnanci se musí neustále vzdělávat, proto navíc u nás také najdete specialisty na hubnutí dětí, sportovní výživu, apod.

Mikroskop

Náš výživový systém NUTRIADAPT je výsledkem nespočetného množství ověřených klinických studií.

Opírá se o fakta, nikoliv o domněnky nebo nepodložené studie. Bude vám zpracována gramážová kuchařka v osobním výživovém plánu, kde lze upravovat energetickou hodnotu i četnost porcí, a to v rozmezí 2–6 jídel denně. Osobní výživový plán respektuje i vaše chuťové preference. Potraviny, které vám nechutnají, se automaticky do osobního výživového plánu nezařadí.

Je to jednodušší,
než si myslíte

Fill form

Vyplníte rezervační formulář, naše asistentka se s vámi do dvou pracovních dní spojí a domluví termín nezávazné on-line konzultace, kterou poskytujeme DOČASNĚ ZDARMA.

Zdravotní prohlídka

Spojíme se s vámi formou videohovoru nebo telefonicky (dle vašeho výběru). Během 45 minut konzultace s naším nutričním specialistou společně probereme váš dosavadní jídelníček, najdeme vaše největší stravovací chyby.

Konzultace

Doporučíme potraviny, kterým se vyhnout a naopak potraviny, které vám v hubnutí pomohou. Následně doporučíme nejvhodnější kroky, jak zhubnout.

Fill form

Pojďte do toho s námi a hubněte tak, abyste nejenom skvěle vypadal/a, ale hlavně se skvěle cítil/a.

Garance

Až 1,5 kg / týden

Při dodržení výživových
zásad našich specialistů *
Objednejte se ještě dnes
na konzultaci s výživovým specialistou
a dostanete inspirativní
jídelníček chutných večeří zdarma.

Rezervační formulář

Ringsegment