Aktuální prohlášení k fungování naší společnosti naleznete zde.

NUTRIADAPT Havlíčkův Brod

V poradně v Havlíčkově Brodě svým klientům nabízíme poradenství v oblasti zdravé výživy. Našimi klienty jsou především lidé, kteří chtějí shodit nějaké kilo navíc, ale také lidé, kteří trpí například diabetem, prediabetem, vysokým krevním tlakem, vysokým cholesterolem a podobnými civilizačními chorobami. Dále se zaměřujeme na výživu dětí, sportovců a klientů, kteří potřebují nějaké kilogramy naopak nabrat. Výjimkou nejsou ani klienti, kteří chtějí pouze upravit stravování tak, aby si udrželi svou váhu, ozdravit jídelníček a do budoucna předejít rozvoji různých onemocnění.

Naši klienti v průběhu tří let, kdy je poradna otevřená, s námi dokázali zhubnout již 6 000 kilogramů. Mnoho z nich se zbavilo léků na vysoký cholesterol, vysoký krevní tlak a také na diabetes II. typu. Naše výsledky považujeme za vynikající a máme radost z toho, že klienti se díky naší práci cítí spokojenější a zdravější.

Představíme vám nejpokročilejší výživový systém zaměřený na řízení hmotnosti člověka. Na základě biochemického screeningu tento systém přináší nejlepší cestu k vysněné hmotnosti pomocí výživového plánu, který zohledňuje individuální potřeby jako jsou chuťové preference, věk, pohlaví, možnosti stravování, pohyb a další.

Na základě elementární, metabolické a dalších diagnostik a vyšetření pro vás umíme vybrat ten nejvhodnější výživový směr, připravíme vám společně s osobním výživovým plánem také podrobnou kuchařku na míru s gramážovými recepty a hlavně o vás budeme pečovat tak, abyste na své cestě nebyli sami a svých váhových cílů dosáhli co nejpříjemnějším způsobem a bez jakéhokoliv trápení, které zpravidla běžné “zaručené diety” provázejí.

Na konci naší spolupráce už budete vědět, jak se stravovat, abyste byli po ukončení programu schopni se vyznat v potravinách i ve vlastním těle, v budoucnu již shozená kila nenabrali zpět, a dokázali tak svoji hmotnost kontrolovat a udržovat trvale.

Tak s chutí do toho! Těšíme se na vás!


Kontakt


NUTRIADAPT Havlíčkův Brod

Humpolecká 217
Havlíčkův Brod
580 01

+420702155079
havlickuv.brod@nutriadapt.cz

Otevírací doba

pondělí 7:00 - 14:30
úterý 7:00 - 18:00
středa 7:00 - 18:00
čtvrtek 7:00 - 18:00
pátek 7:00 - 14:30
sobota zavřeno
neděle zavřeno
Objednat se do poradny
Poradna se nachází přímo u hlavní silnice směr Humpolec. Bezproblémové parkování zdarma přímo před vchodem do poradny.
Na hlavní světelné křižovatce u benziny OMW se dáte směrem na Humpolec a sídlíme 400 metrů po pravé straně. Naše výlohy zajisté nepřehlédnete.
Přímo pod námi je Stylová restaurace a naproti nám prodává pan Voháňka krimivo pro kočky a psy.

Pečují o vás

Ringsegment Ringsegment

Weight management
je řešením pro každého

Logo

Proč NUTRIADAPT?

Zdravotní dokumentace

Stejně jako je normální se starat o své zdraví a chodit na pravidelné preventivní prohlídky k lékaři.

Je přirozené si udržovat zdravou hmotnost. Je-li vysoká, výrazně nám zhoršuje kvalitu života. Od zadýchávání se do schodů, estetického hlediska, zhoršení civilizačních chorob, jako je mj. cukrovka nebo vysoký cholesterol, až po kratší dobu života. Je správné se o své tělo v různých etapách života starat tak, abyste dokázali naplnit váš cíl a mít tak "RADOST ZE SEBE". A my vám s tím rádi pomůžeme.

Stetoskop

Protože u nás najdete pouze vysoce kvalifikované odborníky na úpravu hmotnosti.

Všichni naši zaměstnanci musí projít velice intenzivním vzdělávacím procesem zakončeným odbornou zkouškou. Zaměstnanci se musí neustále vzdělávat, proto navíc u nás také najdete specialisty na hubnutí dětí, sportovní výživu, apod.

Mikroskop

Náš výživový systém NUTRIADAPT je výsledkem nespočetného množství ověřených klinických studií.

Opírá se o fakta, nikoliv o domněnky nebo nepodložené studie. Bude vám zpracována gramážová kuchařka v osobním výživovém plánu, kde lze upravovat energetickou hodnotu i četnost porcí, a to v rozmezí 2–6 jídel denně. Osobní výživový plán respektuje i vaše chuťové preference. Potraviny, které vám nechutnají, se automaticky do osobního výživového plánu nezařadí.

Je to jednodušší,
než si myslíte

Fill form

Vyplníte rezervační formulář, naše asistentka se s vámi do dvou pracovních dní spojí a domluví termín nezávazné on-line konzultace, kterou poskytujeme DOČASNĚ ZDARMA.

Zdravotní prohlídka

Spojíme se s vámi formou videohovoru nebo telefonicky (dle vašeho výběru). Během 45 minut konzultace s naším nutričním specialistou společně probereme váš dosavadní jídelníček, najdeme vaše největší stravovací chyby.

Konzultace

Doporučíme potraviny, kterým se vyhnout a naopak potraviny, které vám v hubnutí pomohou. Následně doporučíme nejvhodnější kroky, jak zhubnout.

Fill form

Pojďte do toho s námi a hubněte tak, abyste nejenom skvěle vypadal/a, ale hlavně se skvěle cítil/a.

Garance

Až 1,5 kg / týden

Při dodržení výživových
zásad našich specialistů *
Objednejte se ještě dnes
na konzultaci s výživovým specialistou
a dostanete inspirativní
jídelníček chutných večeří zdarma.

Rezervační formulář

Ringsegment