Jsme zde pro vás i on-line. Zjistěte, jak s námi můžete hubnout on-line.

Anna Kotábová DiS

Příběh

Strava pro mě začala být důležitým a zajímavým tématem již v dětství. Během dětských let jsem totiž nejedno léto pomáhala babičce s péčí o ovoce i zeleninu na zahradě a ona mě pak z vypěstovaných surovin učila vařit. Láska k jídlu mě během dospívání neopouštěla. Naopak ještě rostla. K jídlu ale nepochybně patří i jeho vliv na zdraví. Míra, do jaké právě strava ovlivňuje fyzické i psychické zdraví člověka mě začala fascinovat natolik, že jsem beletrii vyměnila za odborné knížky a začala se po večerech vzdělávat. Do toho jsem s nadšením prošla vzdělávacím kurzem výživového poradenství. Ráda bych jednou spojila tento obor s vystudovanou publicistikou, abych jednou Vám, klientům, mohla informace a rady předávat i v psané podobě. Práce pro NUTRIADAPT pro mě snoubí potěšení z možnosti pomoci lidem, kteří o to stojí, a silný pocit zodpovědnosti, který vůči klientům mám.

Motto: Největší bitvy se odehrávají v mysli, ne na bojišti

Vzdělání

  • Certifikát Profesionální práce specialisty
  • Certifikovaný specialista Světa zdraví
  • Výživového poradenství - Improve Academy
  • Vyšší odborná škola publicistiky

Anna Kotábová DiS

Specialistka

Pracuji v poradně
NUTRIADAPT Praha 5 - Butovice
Objednat se do poradny
Ringsegment Ringsegment

Weight management
je řešením pro každého

Logo

Proč NUTRIADAPT?

Zdravotní dokumentace

Stejně jako je normální se starat o své zdraví a chodit na pravidelné preventivní prohlídky k lékaři.

Je přirozené si udržovat zdravou hmotnost. Je-li vysoká, výrazně nám zhoršuje kvalitu života. Od zadýchávání se do schodů, estetického hlediska, zhoršení civilizačních chorob, jako je mj. cukrovka nebo vysoký cholesterol, až po kratší dobu života. Je správné se o své tělo v různých etapách života starat tak, abyste dokázali naplnit váš cíl a mít tak "RADOST ZE SEBE". A my vám s tím rádi pomůžeme.

Stetoskop

Protože u nás najdete pouze vysoce kvalifikované odborníky na úpravu hmotnosti.

Všichni naši zaměstnanci musí projít velice intenzivním vzdělávacím procesem zakončeným odbornou zkouškou. Zaměstnanci se musí neustále vzdělávat, proto navíc u nás také najdete specialisty na hubnutí dětí, sportovní výživu, apod.

Mikroskop

Náš výživový systém NUTRIADAPT je výsledkem nespočetného množství ověřených klinických studií.

Opírá se o fakta, nikoliv o domněnky nebo nepodložené studie. Bude vám zpracována gramážová kuchařka v osobním výživovém plánu, kde lze upravovat energetickou hodnotu i četnost porcí, a to v rozmezí 2–6 jídel denně. Osobní výživový plán respektuje i vaše chuťové preference. Potraviny, které vám nechutnají, se automaticky do osobního výživového plánu nezařadí.

Je to jednodušší,
než si myslíte

Fill form

Vyplníte rezervační formulář, naše asistentka se s vámi do dvou pracovních dní spojí a domluví termín nezávazné konzultace.

Zdravotní prohlídka

Dostavíte se na 45minutovou konzultaci, kde vám provedeme základní diagnostiku na přístroji certifikovaném pro užití ve zdravotnictví. Dozvíte se mimo jiné, kolik procent svalů a tuků máte v těle, na kolik let se vaše tělo cítí a mnoho dalších informací.

Konzultace

Pohovoříte si s naším výživovým specialistou, proberete vaše cíle, vysvětlíme vám jak se s námi dostanete na ideální hmotnost a co je potřeba udělat, abyste si ji udrželi. A to napořád.

Fill form

Pojďte do toho s námi a hubněte tak, abyste nejenom skvěle vypadal/a, ale hlavně se skvěle cítil/a.
Chcete hubnout z pohodlí domova? I na toto máme řešení. Zeptejte se našich specialistů na možnost on-line služeb!

Garance

Až 1,5 kg / týden

Při dodržení výživových
zásad našich specialistů *
Objednejte se ještě dnes
na konzultaci s výživovým specialistou
a dostanete inspirativní
jídelníček chutných večeří zdarma.

Rezervační formulář

Ringsegment