Bezpečí na prvním místě. Podívejte se na platná opatření na našich poradnách.

Martina Kawuloková DiS.

Příběh

Jmenuji se Martina Kawuloková a pro práci nutričního poradce jsem dospěla poté co jsem víc a víc tíhla ke komunikaci s lidmi a to nejen na téma zdravá strava. Vzpomínám si na moment kdy se mi do rukou dostaly první knihy o zdraví a o nemocech způsobené špatným životním stylem. Po maturitě jsem se rozhodla pro studium oboru diplomovaný nutriční terapeut a při zaměstnání jsem ho úspěšně dokončila. Věděla jsem, že je potřeba znalosti propojit s praxí. Začala jsem tedy pracovat v poradně Světa zdraví. Na práci kterou dělám mě maximálně naplňuje pocit, že předávám nejen informace, ale i něco navíc. Motivaci, pozitivní nadhled, povzbuzení a podporu během získávání správných návyků.

Vím moc dobře, jak je důležité být člověku oporou a dát mu potřebnou chuť k tomu něco změnit. Proto hodně pracuji na tom, abych si ke každému našla cestu. Empatie mi nechybí a díky ní dokážu poradit a pomoci svým klientům do hloubky. Naučila jsem se jak je důležité umět člověka poslouchat a hledat to, na čem je potřeba zapracovat. Hledat společně  motivaci a cíle. Pracovala jsem dřív jako osobní asistentka seniorů a  ve vegetariánské restauraci a díky těmto zkušenostem jsem se naučila mnohé nejen co se  komunikace týče. Lidem předávám to, co cítím, že potřebují vědět a na čem mají pracovat. Individuální přístup je pro mě základ a na tom stavím svou práci. Ve volném čase vyhledávám pohyb v přírodě, sebevzdělávání se, setkávání se s přáteli a rodinou, miluju zvířata a baví mě sdílet s přáteli zálibu v navštěvování zajímavých restaurací a míst s kvalitní gastronomií. Baví mě zkoumat nabídku zdravých potravin a jejich použití. Zajímám se o nové trendy ve výživě a studie, které posouvají mé znalosti dál.

Mým cílem je být nejen odborníkem ve výživě, ale zároveň člověkem, ke kterému se budou lidé vždy vracet s chutí. A to díky přidané hodnotě, kterou do své práce vkládám.

Těším se na setkání s vámi. Martina Kawuloková

Vzdělání

  • 2004 - 2008 - Střední zdravotnická škola, obor - sociální péče
  • 2009 - 2013 - Vyšší odborná zdravotnická škola, obor - Diplomovaný nutriční terapeut
  • 2013 - Odborné školení pro specialisty společnosti SUNKINS, a.s.
Ringsegment Ringsegment

Weight management
je řešením pro každého

Logo

Proč NUTRIADAPT?

Zdravotní dokumentace

Stejně jako je normální se starat o své zdraví a chodit na pravidelné preventivní prohlídky k lékaři.

Je přirozené si udržovat zdravou hmotnost. Je-li vysoká, výrazně nám zhoršuje kvalitu života. Od zadýchávání se do schodů, estetického hlediska, zhoršení civilizačních chorob, jako je mj. cukrovka nebo vysoký cholesterol, až po kratší dobu života. Je správné se o své tělo v různých etapách života starat tak, abyste dokázali naplnit váš cíl a mít tak "RADOST ZE SEBE". A my vám s tím rádi pomůžeme.

Stetoskop

Protože u nás najdete pouze vysoce kvalifikované odborníky na úpravu hmotnosti.

Všichni naši zaměstnanci musí projít velice intenzivním vzdělávacím procesem zakončeným odbornou zkouškou. Zaměstnanci se musí neustále vzdělávat, proto navíc u nás také najdete specialisty na hubnutí dětí, sportovní výživu, apod.

Mikroskop

Náš výživový systém NUTRIADAPT je výsledkem nespočetného množství ověřených klinických studií.

Opírá se o fakta, nikoliv o domněnky nebo nepodložené studie. Bude vám zpracována gramážová kuchařka v osobním výživovém plánu, kde lze upravovat energetickou hodnotu i četnost porcí, a to v rozmezí 2–6 jídel denně. Osobní výživový plán respektuje i vaše chuťové preference. Potraviny, které vám nechutnají, se automaticky do osobního výživového plánu nezařadí.

Je to jednodušší,
než si myslíte

Fill form

Vyplníte rezervační formulář, naše asistentka se s vámi do dvou pracovních dní spojí a domluví termín nezávazné konzultace.

Zdravotní prohlídka

Dostavíte se na 45minutovou konzultaci, kde vám provedeme základní diagnostiku na přístroji certifikovaném pro užití ve zdravotnictví. Dozvíte se mimo jiné, kolik procent svalů a tuků máte v těle, na kolik let se vaše tělo cítí a mnoho dalších informací.

Konzultace

Pohovoříte si s naším výživovým specialistou, proberete vaše cíle, vysvětlíme vám jak se s námi dostanete na ideální hmotnost a co je potřeba udělat, abyste si ji udrželi. A to napořád.

Fill form

Pojďte do toho s námi a hubněte tak, abyste nejenom skvěle vypadal/a, ale hlavně se skvěle cítil/a.
Chcete hubnout z pohodlí domova? I na toto máme řešení. Zeptejte se našich specialistů na možnost on-line služeb!

Garance

Až 1,5 kg / týden

Při dodržení výživových
zásad našich specialistů *
Objednejte se ještě dnes
na konzultaci s výživovým specialistou
a dostanete inspirativní
jídelníček chutných večeří zdarma.

Rezervační formulář

Ringsegment