Aktuální prohlášení k fungování naší společnosti naleznete zde.

NUTRIADAPT Pardubice

NUTRIADAPT Weight Management Clinic Pardubice

Zveme vás do naší poradny, ve které vás seznámíme s účinnou cestou k vysněné hmotnosti.

Představíme vám nejpokročilejší výživový systém zaměřený na řízení hmotnosti člověka. Na základě biochemického screeningu tento systém přináší nejlepší cestu k vysněné hmotnosti pomocí výživového plánu, který zohledňuje individuální potřeby jako jsou chuťové preference, věk, pohlaví, možnosti stravování, pohyb a další.

Na základě elementární, metabolické a dalších diagnostik a vyšetření pro vás umíme vybrat ten nejvhodnější výživový směr, připravíme vám společně s osobním výživovým plánem také podrobnou kuchařku na míru NUTRIADAPT s gramážovými recepty a hlavně o vás budeme pečovat tak, abyste na své cestě nebyli sami a svých váhových cílů dosáhli co nejpříjemnějším způsobem a bez jakéhokoliv trápení, které zpravidla běžné “zaručené diety” provázejí.

Na konci naší spolupráce už budete vědět, jak se stravovat, abyste byli po ukončení programu schopni se vyznat v potravinách i ve vlastním těle, v budoucnu již shozená kila nenabrali zpět, a dokázali tak svoji hmotnost kontrolovat a udržovat trvale.

Neváhejte a vyplňte formulář níže už dnes. My vám co nejdříve zatelefonujeme a domluvíme společně termín návštěvy, který vám bude vyhovovat.

Těšíme se na vás!

Kontakt


NUTRIADAPT Pardubice

Nábřeží Závodu Míru 2737
Pardubice
530 02

+420725757300
pardubice@nutriadapt.cz

Otevírací doba

pondělí 8:00-17:00
úterý 8:00-17:00
středa 8:00-17:00
čtvrtek 8:00-16:30
pátek 8:00-15:00
Objednat se do poradny

Hromadná doprava

Autobus č. 22 nebo 28. Závodu míru - sídliště (zastávka hned u Poseidonu)
Trolejbusy číslo: 3, 4, 7, 33 Masarykovo Náměstí
Autobusy číslo: 6, 8, 9, 10, 12, 14, 16, 17, 22, 23, 28, 88
Masarykovo Náměstí (Jděte na sever po Masarykově náměstí podél obchodního centra AFI Palace, po 150 m odbočte doleva směr Sukova třída a pokračujete stále rovně cca 300 m)

Cesta autem

Směr Chrudim: Po silnici č. 37 po cca 7 km po silnici č. 324
Směr Přelouč: Po silnici č. 2 po cca 14 km po silnici č. 322  po cca 1 km po silnici č. 324
Směr Holice: Po silnici č. 36
Směr Pardubice: Po silnici č. 324, 36

Cesta vlakem

Jděte na východ po náměstí Jana Pernera směrem po Palackého třídě cca 600 m. U obchodního domu Tesco odbočte doleva k Polabinám a pokračujte cca 300m. Na konci ulice u kruhového objezdu odbočte doleva a jděte posledních cca 100 m

Parkování

Parkovacích míst přímo u pobočky Světa zdraví je dostatek. Veškerá parkovací místa jsou zpoplatněna. Možnost parkování je i v Obchodním centru AfiPalace-1.hod zdarma, další započatá hodina 30 Kč

Pečují o vás

Ringsegment Ringsegment

Weight management
je řešením pro každého

Logo

Proč NUTRIADAPT?

Zdravotní dokumentace

Stejně jako je normální se starat o své zdraví a chodit na pravidelné preventivní prohlídky k lékaři.

Je přirozené si udržovat zdravou hmotnost. Je-li vysoká, výrazně nám zhoršuje kvalitu života. Od zadýchávání se do schodů, estetického hlediska, zhoršení civilizačních chorob, jako je mj. cukrovka nebo vysoký cholesterol, až po kratší dobu života. Je správné se o své tělo v různých etapách života starat tak, abyste dokázali naplnit váš cíl a mít tak "RADOST ZE SEBE". A my vám s tím rádi pomůžeme.

Stetoskop

Protože u nás najdete pouze vysoce kvalifikované odborníky na úpravu hmotnosti.

Všichni naši zaměstnanci musí projít velice intenzivním vzdělávacím procesem zakončeným odbornou zkouškou. Zaměstnanci se musí neustále vzdělávat, proto navíc u nás také najdete specialisty na hubnutí dětí, sportovní výživu, apod.

Mikroskop

Náš výživový systém NUTRIADAPT je výsledkem nespočetného množství ověřených klinických studií.

Opírá se o fakta, nikoliv o domněnky nebo nepodložené studie. Bude vám zpracována gramážová kuchařka v osobním výživovém plánu, kde lze upravovat energetickou hodnotu i četnost porcí, a to v rozmezí 2–6 jídel denně. Osobní výživový plán respektuje i vaše chuťové preference. Potraviny, které vám nechutnají, se automaticky do osobního výživového plánu nezařadí.

Je to jednodušší,
než si myslíte

Fill form

Vyplníte rezervační formulář, naše asistentka se s vámi do dvou pracovních dní spojí a domluví termín nezávazné on-line konzultace, kterou poskytujeme DOČASNĚ ZDARMA.

Zdravotní prohlídka

Spojíme se s vámi formou videohovoru nebo telefonicky (dle vašeho výběru). Během 45 minut konzultace s naším nutričním specialistou společně probereme váš dosavadní jídelníček, najdeme vaše největší stravovací chyby.

Konzultace

Doporučíme potraviny, kterým se vyhnout a naopak potraviny, které vám v hubnutí pomohou. Následně doporučíme nejvhodnější kroky, jak zhubnout.

Fill form

Pojďte do toho s námi a hubněte tak, abyste nejenom skvěle vypadal/a, ale hlavně se skvěle cítil/a.

Garance

Až 1,5 kg / týden

Při dodržení výživových
zásad našich specialistů *
Objednejte se ještě dnes
na konzultaci s výživovým specialistou
a dostanete inspirativní
jídelníček chutných večeří zdarma.

Rezervační formulář

Ringsegment