Radost ze sebe
 
 
 
 
 

Buďme
znovu štíhlí

NUTRIADAPT Praha 5 - Anděl

Rádi bychom vás pozvali do naší poradny, ve které vás seznámíme s účinnou cestou k vysněné hmotnosti. Pokud váháte, nevíte jak na to, nechce se vám hladovět, do fitka se stydíte, jste u nás správně. Většina našich klientů má za sebou již několik dlouhodobě neúspěšných diet, nicméně stejně opět sebrali odvahu se sebou něco udělat a za to jim patří náš velký obdiv.

"Cesta k dlouhodobé nižší hmotnosti nevede přes zázračné diety."

Pokud jste přišli na tyto stránky, předpokládáme, že byste rádi změnili svoji hmotnost. Důvody máme každý jiný – chceme se více líbit, snažíme se jíst zdravě a cholesterol nejde dolů, nebo se chceme třeba lépe cítit a být zdravější. Ruku na srdce, kdo z vás již nějakou dietu držel a jak dlouho jste to vydrželi? Pokud si nenajdete systém, který vám bude vyhovovat, nikdy nemůžete vydržet dlouho a nakonec stejně selžete. Proto jsme s kolegy a lékaři vytvořili systém, který umí reagovat na různorodé potřeby každého jednotlivého klienta. Máme pro vás řešení, kterému se nepřizpůsobujete vy, ale ono se přizpůsobí vám.

Několik důvodů,
proč bychom se měli vidět

  • Nemáte možnost/nechcete trávit hodiny týdně v posilovně.
  • Máte vysoký tlak nebo cholesterol a nechcete začít brát léky.
  • Nevíte, jak hubnout a nehladovět.
  • Nevíte, jak se stravovat, když nemáte čas neustále vařit.
  • Chcete mít ze sebe lepší pocit nebo se zase vejít do oblečení ve skříni.
  • Chcete do toho jít naplno a hlavně shodit kila napořád.

Žádný jídelníček, ale osobní výživový plán na míru

Systém, který vám přinášíme, je striktně podložen vědeckými studiemi a stojí za ním stovky hodin výzkumu. Naším cílem bylo, abyste si postup hubnutí skládali sami. Abychom mohli předložit osobní plán, musíme se nejdříve blíže poznat. Mimo jiné nás zajímá:

  • Jaký je váš cíl, kolik kilogramů chcete zhubnout (potřebujete rychle do plavek nebo budeme řešit desítky kilogramů).
  • Jste ochotni přidat pohyb nebo chcete úbytek hmotnosti řešit pouze stravou.
  • Jaké potraviny budeme vylučovat (máte-li alergii nebo např. vám něco nechutná).
  • Jaké jsou vaše stravovací možnosti (můžete si v práci ohřívat jídlo nebo jste například často na cestách).

Věda nám pomáhá

Ještě předtím, než vám zpracujeme osobní výživový plán na míru, vám navrhneme nejvhodnější vyšetření, díky jehož výsledkům můžeme navrhnout nejoptimálnější cestu ke stanoveným cílům. Může se jednat o tato vyšetření:

 

Nic neriskujete

Za naší prací si 100% stojíme, proto naši klienti zhubli již statisíce kilogramů. Přijďte se sami přesvědčit na nezávaznou 45minutovou konzultaci. Nebudete-li s ní spokojeni, vrátíme vám za tuto konzultaci peníze. Může být tedy ještě jednodušší začít?

Co když nezhubnu?

Budete-li následovat doporučení našich specialistů, nemělo by se nic takového stát. Pokud by vám výživový směr z jakéhokoliv důvodu nevyhovoval, je možné ho změnit. Stejně tak i gramážovou kuchařku. Vše je na domluvě mezi vámi a vaším specialistou. Naším cílem je vaše spokojenost.

Poradna NUTRIADAPT Praha 5 - Anděl

Objednat nezávaznou schůzku

Co o nás řekli naši klienti

Helena Vyvlečková

"Až pravidelné konzultace s mojí specialistkou mě naučily se orientovat v potravinách. Hubnutí potom už šlo samo."

Jaroslav Vondrák

"Zlepšila se mi cukrovka a snížil cholesterol. Můj lékař mě chválí a navíc zase jezdím s vnoučaty na kole."

Alena Nekvapilová

"Díky pravidelným cvičebním videím jsem se začala zase hýbat. Cítím se o hodně mladší a mám najednou tolik energie."

Jsme Vám blízko

Ringsegment

Kontakt


NUTRIADAPT Praha 5 - Anděl

Drtinova 363/22, Smíchov, Metro B - Anděl
Praha 5
15000

+420 778 970 095
praha.andel@nutriadapt.cz

Otevírací doba

pondělí 08:00 - 17:00
úterý 08:00 - 17:00
středa 10:00 - 19:00
čtvrtek 08:00 - 17:00
pátek 08:00 - 14:30
Objednejte se

Naše prémiová klinika Nutriadapt sídlí na adrese Drtinova 22 na Smíchově. Toto prostředí je specifické dobrou dopravní dostupností, zároveň jsme ale příjemně schovaní od hlavní třídy. Čeká Vás tak komfortní domácí zázemí v srdci Prahy. U dveří zazvoníte na zvonek NUTRIADAPT, asistentka Vás pustí do budovy a sejdete za námi do suterénu.

METRO:

Vystoupíte na stanici metra B Anděl, vyjedete eskalátorem nahoru a po výstupu z budovy metra budete pěšky pokračovat přímo rovně k první křižovatce, kde se míjí tramvaje. Naproti vás (přes křižovatku) uvidéte restauraci KFC, vedle ní McDonalds. Tuto křižovatku přejdete, minete restauraci KFC a octne se na ulici Štefánikova. Po této ulici pokračujete rovně až za zastávku Arbesovo náměstí. Zabočíte do ulice Zubatého a poté druhou ulicí doprava do ulice Drtinova, až se ocitnete před číslem popisným 22. 

TRAMVAJ / AUTOBUS:

Jedou k nám tramvajové linky č. 7, 9, 10, 12, 15, 20 a autobusové linky č. 176, 910, X98. V obou případech budete vysedat na zastávce Arbesovo náměstí nebo Švandovo divadlo (ulice Štefánikova). Odtud je to k nám jen kratičká procházka. 

AUTOMOBIL:

Míříte-li k nám autem, nabízí se možnost parkování zdarma na 1 hodinu v podzemních garážích OC Smíchov nebo fialové zóny v okolí naší kliniky.

Pečují o vás

Je to jednodušší,
než si myslíte

Fill form

Vyplníte rezervační formulář, naše asistentka se s vámi do dvou pracovních dní spojí a domluví termín nezávazné konzultace.

Zdravotní prohlídka

Dostavíte se na 45minutovou konzultaci, kde vám provedeme základní diagnostiku na přístroji certifikovaném pro užití ve zdravotnictví. Dozvíte se mimo jiné, kolik procent svalů a tuků máte v těle, na kolik let se vaše tělo cítí a mnoho dalších informací.

Konzultace

Pohovoříte si s naším výživovým specialistou, proberete vaše cíle, vysvětlíme vám jak se s námi dostanete na ideální hmotnost a co je potřeba udělat, abyste si ji udrželi. A to napořád.

Fill form

Pojďte do toho s námi a hubněte tak, abyste nejenom skvěle vypadal/a, ale hlavně se skvěle cítil/a.
Chcete hubnout z pohodlí domova? I na toto máme řešení. Zeptejte se našich specialistů na možnost on-line služeb!

Garance

Až 1,5 kg / týden

Při dodržení výživových
zásad našich specialistů *
Objednejte se ještě dnes
na konzultaci s výživovým specialistou
a dostanete inspirativní
jídelníček chutných večeří zdarma.

Rezervační formulář

Ringsegment