Aktuální prohlášení k fungování naší společnosti naleznete zde.

NUTRIADAPT Praha 9 - Prosek

Naše poradna je na Praze 9, přímo v obchodním centru Billa, u stanice metra Prosek. Otevřeno máme pondělí až neděle od 9 do 20 hodin. Věříme, že vhodný čas tak najde každý, kdo má zájem.

Dokážeme pomoci s hubnutím, nabíráním váhy, s výživou sportovců, diabetiků a nejen to. Mezi naše klienty patří děti, maminky, dámy v nejlepších letech, ale i senioři. V poslední době máme stále častěji radost i z mužů, kteří k nám nacházejí cestu, a to nejen kvůli redukci hmotnosti, ale často ze zdravotních důvodů, které jim komplikují život.

Na recepci vás s úsměvem uvítá asistentka. Objednejte se na tel. čísle 774 791 923 nebo prostřednictvím online formuláře. Využijete-li objednávkový formulář níže, tak vám co nejdříve zavolá a domluví s vámi termín návštěvy.

Náš tým specialistů se o vás zase postará po odborné stránce. Představí vám nejpokročilejší výživový systém zaměřený na řízení hmotnosti člověka. Hlavně vás ale se zájmem sobě vlastním vyslechne, zjistí, co vás trápí, a pokusí se najít řešení.


Kontakt


NUTRIADAPT Praha 9 - Prosek

Vysočanská 382/20 (metro Prosek)
NC Billa, stanice metra C - Prosek
Praha 9
19000

+420774791923
praha.prosek@nutriadapt.cz

Otevírací doba

pondělí 9:00 - 20:00
úterý 9:00 - 20:00
středa 9:00 - 20:00
čtvrtek 9:00 - 20:00
pátek 9:00 - 20:00
sobota 9:00 - 20:00
neděle 9:00 - 20:00
Objednat se do poradny
Naši poradnu snadno naleznete v 1. patře obchodního centra BILLA přímo na stanici metra "C" - Prosek

příjezd automobilem je snadný jak od Letňan z Pražského okruhu (ul. Kbelská) - výjezd Prosek, po Vysočanské ulici z Kobylis, Ládví, Bohnic ... tak po Prosecké ulici z Libně a Holešovic.

Bezplatné parkování je k dispozici přímo na parkovišti obchodního centra.

Pečují o vás

Ringsegment Ringsegment

Weight management
je řešením pro každého

Logo

Proč NUTRIADAPT?

Zdravotní dokumentace

Stejně jako je normální se starat o své zdraví a chodit na pravidelné preventivní prohlídky k lékaři.

Je přirozené si udržovat zdravou hmotnost. Je-li vysoká, výrazně nám zhoršuje kvalitu života. Od zadýchávání se do schodů, estetického hlediska, zhoršení civilizačních chorob, jako je mj. cukrovka nebo vysoký cholesterol, až po kratší dobu života. Je správné se o své tělo v různých etapách života starat tak, abyste dokázali naplnit váš cíl a mít tak "RADOST ZE SEBE". A my vám s tím rádi pomůžeme.

Stetoskop

Protože u nás najdete pouze vysoce kvalifikované odborníky na úpravu hmotnosti.

Všichni naši zaměstnanci musí projít velice intenzivním vzdělávacím procesem zakončeným odbornou zkouškou. Zaměstnanci se musí neustále vzdělávat, proto navíc u nás také najdete specialisty na hubnutí dětí, sportovní výživu, apod.

Mikroskop

Náš výživový systém NUTRIADAPT je výsledkem nespočetného množství ověřených klinických studií.

Opírá se o fakta, nikoliv o domněnky nebo nepodložené studie. Bude vám zpracována gramážová kuchařka v osobním výživovém plánu, kde lze upravovat energetickou hodnotu i četnost porcí, a to v rozmezí 2–6 jídel denně. Osobní výživový plán respektuje i vaše chuťové preference. Potraviny, které vám nechutnají, se automaticky do osobního výživového plánu nezařadí.

Je to jednodušší,
než si myslíte

Fill form

Vyplníte rezervační formulář, naše asistentka se s vámi do dvou pracovních dní spojí a domluví termín nezávazné on-line konzultace, kterou poskytujeme DOČASNĚ ZDARMA.

Zdravotní prohlídka

Spojíme se s vámi formou videohovoru nebo telefonicky (dle vašeho výběru). Během 45 minut konzultace s naším nutričním specialistou společně probereme váš dosavadní jídelníček, najdeme vaše největší stravovací chyby.

Konzultace

Doporučíme potraviny, kterým se vyhnout a naopak potraviny, které vám v hubnutí pomohou. Následně doporučíme nejvhodnější kroky, jak zhubnout.

Fill form

Pojďte do toho s námi a hubněte tak, abyste nejenom skvěle vypadal/a, ale hlavně se skvěle cítil/a.

Garance

Až 1,5 kg / týden

Při dodržení výživových
zásad našich specialistů *
Objednejte se ještě dnes
na konzultaci s výživovým specialistou
a dostanete inspirativní
jídelníček chutných večeří zdarma.

Rezervační formulář

Ringsegment