Radost ze sebe

Připraveno pro reálný život

Změna životního stylu by měla být dlouhodobá a nejlépe trvalá. Není tak příliš reálné, aby se člověk stal ze dne na den otrokem jídla, už navždy si vařil, raději vynechával všechny oslavy nebo se už nikdy nedotkl alkoholu. I tyto věci totiž k životu patří a čas od času nikomu neuškodí.

Nechte se vést

Z našich zkušeností víme, že jsou dva typy lidí. Jedni se snaží až moc a pak vyhoří. Ti druzí se pak zase až moc drží hesla, že jednou za čas se pravidla mohou porušit. My pak ale zjistíme, že nějakým způsobem hřeší prakticky denně. Jeden den je to dortík, druhý den sklenička vína, třetí den proleželi celý v posteli a tak dále. Odhadnout totiž míru, co je ještě v pořádku a co už vás k cíli nedovede, je někdy náročné a hodí se mít poruce zkušeného specialistu, který nestranně zhodnotí vaší situaci.

Nemusíte být hned kuchař

Pokud nemáte možnost si denně vařit a připravovat si čerstvé jídlo, tak to ještě neznamená konec snahy. Je plno restaurací a dokonce už i fastfoodů, kde se můžete najíst tak, aby vám to zapadlo do vašeho výživového plánu. Nemusí to být vždy hned ideální, ale pokud se dostanete do situace, kdy musíte volit mezi zlem a horším zlem, tak se hned nevzdávejte. Po čase sami zjistíte, že jídla se dají i různě kombinovat. Pokud ale na vaření jen nemáte čas, tak zjistíte, že je mnoho zdravých a chutných jídel, které zvládnete připravit do 15 minut, a to i když máte obě ruce levé.

Jít cvičit není nic pro vás

Často s klienty řešíme i to, že mají sedavé zaměstnání a pohyb v odpoledních hodinách po práci je pro ně již unavující. Tady je důležité si říct, že každý pohyb navíc se počítá. V každé situaci lze vymyslet nějaký další pohyb, který vás v cestě za zdravou hmotností posune zase o kousek dál. A co víc, pohyb má velmi pozitivní vliv i na psychiku. Pokud ale jen cvičením nechcete ztrácet čas, tak vyzkoušejte naše cvičební programy. Můžete tak cvičit kdykoliv doma a bez potřeby zvláštních pomůcek. I cviky, stejně jako NUTRIADAPT gramážovou kuchařku na míru, vám sestavíme přímo podle vašich potřeb a omezení.

Ringsegment Ringsegment

Jak s námi
budete hubnout

ZÁKLADNÍ DIAGNOSTIKA

Hmotnost je jen jedno číslo a orientovat se pouze podle něj není ideální. Na tom, zda vaše tělo funguje, jak má, se totiž výrazně podílí například i podíl tuku, množství viscerálního tuku nebo míra hydratace. Váš biologický a metabolický věk se pak může výrazně lišit. To, jak se cítí vaše tělo, pak bude ovlivňovat i celý proces hubnutí a také nastavení energetického příjmu. Proto jsou tyto informace velmi důležité. Základní diagnostiku provádíme opakovaně a slouží i k porovnání výsledků a ujištění, že cesta, kterou jste si zvolili, je ta správná.

METABOLICKÁ DIAGNOSTIKA

V NUTRIADAPT máme jednu důležitou zásadu a tou je, že každý potřebuje individuální přístup. Dieta vašeho kolegy pravděpodobně nebude sedět vám a to, že vaše známá cvičí denně pilates, ještě neznamená, že s ním musíte začít taky. Najít tu správnou cestu by ale nemělo být založené na taktice pokus-omyl. Proto pro vytvoření té správné strategie potřebujeme získat co nejvíc informací. Zajímá nás především vaše zdravotní stránka, složení těla, rodinná anamnéza, ale důležité je pro nás třeba i to, jestli jíte pravidelně maso nebo netrpíte potravinovými alergiemi. Všechny tyto informace zohledníme a sestavíme vám osobní výživový plán přímo na míru.

VÁŠ OSOBNÍ VÝŽIVOVÝ PLÁN

Osobní výživový plán se nejmenuje osobní jen tak. Nebudeme s vámi řešit, jak zdravě přibrat, když vaším cílem je redukce. Proč by vás měly zajímat informace o množství cukru v nápojích, když vy už roky pijete jen čistou vodou? My vám provedeme základní analýzu, metabolickou diagnostiku, případně další potřebná vyšetření. Na základě toho dostanete podrobná doporučení týkající se výživy, která jsou sestavena právě na základě zhodnocení vaší situace a která povedou ke splnění vašeho cíle. Velkou část pak představují i praktické tipy, abyste si na nový životní styl jednoduše zvykli a aplikovali ho do svého běžného života. Pracujete na směny? Nevadí. Naučíme vás, jak si jídla uzpůsobit dle typu směn. Musíte jíst například kvůli pracovním obědům pravidelně v restauraci? Nevadí. Pomůžeme vám najít tu nejlepší variantu. Součástí osobního výživového plánu je pak i gramážová kuchařka. Najdete v ní recepty, které přesně odpovídají zásadám vašeho doporučeného stravování. Kuchařka je připravena na míru a tomu odpovídá nejen gramáž a typ potravin, ale například i počet denních porcí.

HUBNETE NATRVALO

Tou nejdůležitější částí je ale podpora a odborná pomoc a to v každé situaci. Mnoha lidem se podaří zhubnout, ale jen málokomu se podaří tuto hmotnost bez odborné pomoci udržet. Pro vaše tělo představuje hubnutí stresovou zátěž. Každý, když je ve stresu, se snaží z této situace rychle dostat a vrátit věci do normálu. Stejně tak to funguje i s hubnutím. Proto u tolika lidí nastane jojo efekt. Stabilizace hmotnosti a její udržení je tak mnohdy komplikovanější než samotné hubnutí. Proto je tak důležité nadále udržovat kontakt se specialistou a s jeho pomocí tyto fáze překonat a především vytrvat. Díky tomu se stane váš životní styl udržitelným a nebude problém si udržet i hmotnost.


Ringsegment

Jaké služby může obsahovat váš plán?

Pravidelná odborná péče

Odborná péče, opakovaná diagnostika a detailní monitoring výsledků, to je klíč k vašemu úspěchu a k trvalým změnám.

Více

Určení míry stresové zátěže organismu

O tom, že stres významně ovlivňuje naše zdraví není pochyb. Proto naše diagnostické metody zahrnují i vyšetření na certifikovaném photoplethysmographu.

Více

Online cvičební program

Pohyb bezesporu patří ke zdravému životnímu stylu. Skloubit jej se svým zaběhnutým režimem ale nemusí být vůbec jednoduché.

Více

Komplexní biochemický screening organismu s odborným posudkem lékaře

Krev nám prozradí, jak mnoho detailů, tak i zásadní informace, které využijeme při výběru výživového směru a nastavení vašeho programu.

Více

Potravinové intolerance

Tělo může trpět neschopností zpracovat určité součásti potravin. Často jde o alergii, ale nemusí tomu tak být. Na vině může být i potravinová intolerance, která nezpůsobuje imunitní reakci organismu.

Více

Genetické testy – vrozená trombofilní mutace, celiakie (intolerance lepku), laktózová intolerance

Odběr DNA vzorku je rychlý, naprosto bezbolestný a trvá asi dvě minuty. Provádí se stěrem slin z dutiny ústní.

Více

Funkční potraviny a prémiové doplňky

Z praxe víme, že požadovaných výsledků lze dosáhnout pouze úpravou stravy a dalšími změnami v rámci životního stylu. Naši klienti dosahují výsledků rychleji, pokud zařadí i vhodné prémiové doplňky stravy NUTRIADAPT.

Více
Logo

Proč NUTRIADAPT?

Zdravotní dokumentace

Stejně jako je normální se starat o své zdraví a chodit na pravidelné preventivní prohlídky k lékaři.

Je přirozené si udržovat zdravou hmotnost. Je-li vysoká, výrazně nám zhoršuje kvalitu života. Od zadýchávání se do schodů, estetického hlediska, zhoršení civilizačních chorob, jako je mj. cukrovka nebo vysoký cholesterol, až po kratší dobu života. Je správné se o své tělo v různých etapách života starat tak, abyste dokázali naplnit váš cíl a mít tak "RADOST ZE SEBE". A my vám s tím rádi pomůžeme.

Stetoskop

Protože u nás najdete pouze vysoce kvalifikované odborníky na úpravu hmotnosti.

Všichni naši zaměstnanci musí projít velice intenzivním vzdělávacím procesem zakončeným odbornou zkouškou. Zaměstnanci se musí neustále vzdělávat, proto navíc u nás také najdete specialisty na hubnutí dětí, sportovní výživu apod.

Mikroskop

Náš výživový systém NUTRIADAPT je výsledkem nespočetného množství ověřených klinických studií.

Opírá se o fakta, nikoliv o domněnky nebo nepodložené studie. Bude vám zpracována gramážová kuchařka v osobním výživovém plánu, kde lze upravovat energetickou hodnotu i četnost porcí, a to v rozmezí 2–6 jídel denně. Osobní výživový plán respektuje i vaše chuťové preference. Potraviny, které vám nechutnají, se automaticky do osobního výživového plánu nezařadí.

Je to jednodušší,
než si myslíte

Fill form

Vyplníte rezervační formulář, naše asistentka se s vámi do dvou pracovních dní spojí a domluví termín nezávazné konzultace.

Zdravotní prohlídka

Dostavíte se na 45minutovou konzultaci, kde vám provedeme základní diagnostiku na přístroji certifikovaném pro užití ve zdravotnictví. Dozvíte se mimo jiné, kolik procent svalů a tuků máte v těle, na kolik let se vaše tělo cítí a mnoho dalších informací.

Konzultace

Pohovoříte si s naším výživovým specialistou, proberete vaše cíle, vysvětlíme vám jak se s námi dostanete na ideální hmotnost a co je potřeba udělat, abyste si ji udrželi. A to napořád.

Fill form

Pojďte do toho s námi a hubněte tak, abyste nejenom skvěle vypadal/a, ale hlavně se skvěle cítil/a.
Chcete hubnout z pohodlí domova? I na toto máme řešení. Zeptejte se našich specialistů na možnost on-line služeb!

Garance

Až 1,5 kg / týden

Při dodržení výživových
zásad našich specialistů *
Objednejte se ještě dnes
na konzultaci s výživovým specialistou
a dostanete inspirativní
jídelníček chutných večeří zdarma.

Rezervační formulář

Ringsegment