Petra Panská

Manžel a kolegové v práci mi říkali, že je to už vidět, jak jsem zhubla, a že mi to sluší

Jmenuji se Petra Panská, je mi 43 let. Na konci roku 2020 jsem jako většina lidí ležela u televize a cpala se do prasknutí. Věděla jsem, že dcera Verunka, které je 14 let, cvičí vedle v dětském pokoji pravidelně už od září. Oznámila mi, že zhubla 14 kg. Zvedla jsem se z gauče a podívala jsem se na sebe do zrcadla a musím říct, že to vůbec nebyl hezký pohled. Zeptala jsem se Verunky, jestli mi pomůže s cvičením, že bych si přála taky zhubnout. Vlezla jsem na váhu a ta ukázala strašných 85,5 kg. Takže první impuls byla moje Verunka, která mě denně hlídala, abych cvičila. Bylo to fajn. 

Jednoho dne při brouzdání po internetu na mě vyskočila reklama na hubnutí a možnost si nechat udělat diagnostiku metabolismu a zjistit, kde je problém. Neváhala jsem a vyplnila formulář pro objednání. Do dvou dnů mi zavolala asistentka Naďa Kapková z poradny NUTRIADAPT a dohodly jsme termín návštěvy.

Dcera Verunka jela se mnou a při příjezdu do poradny nás Naďa přivítala. Hupsla jsem na váhu, která ukázala 82,5 kg. Měla jsem radost, že jsem za 20 dní dokázala cvičením shodit 3 kg. Pak nás Naďa předala výživové specialistce paní Veronice Valešové, která nás opět mile přivítala, a začaly jsme si povídat a já s Verunkou jsme poslouchaly slovo od slova. Samozřejmě mě zajímala cena toho, že mi poradí, jak na to jít správnou cestou. Neváhala jsem a stala se klientkou poradny.

Vše šlo jak po másle. Jedla jsem podle jídelníčku na míru, cvičila podle odborných videí z poradny. Při pravidelném vážení vždy byla pochvala, což pro mě byla krásná odměna. Moc mě to bavilo a vlastně pořád baví. Manžel a kolegové v práci mi říkali, že je to už vidět, jak jsem zhubla, a že mi to sluší. Byl to velmi příjemný pocit a hlavně jsem se cítila skvěle.

Spolupráce s výživovou poradkyní Veronikou byla úžasná, vždy mi dokázala a dokáže poradit a hnala mě krásně vpřed a hlavně tím správným směrem. Jedna moje kolegyně se zajímala, co držím za dietu a kam chodím. A vlastně víc lidí, a tak všem doporučuji na základě svých zkušeností poradnu NUTRIADAPT. Vím, že kolegyně už je také klientkou.

Vy, kteří ještě nevíte nebo váháte nad změnou svého životního stylu, se určitě objednejte a poslechněte si povídání, které vám dodá kuráž, a uvidíte, že je to velmi snadné.

Dnes vážím 67 kg a moje okolí mě chválí a já se cítím skvěle. Dcery jsou na mě pyšné a já sama mám ze sebe ohromnou radost.

Začněte ještě dnes

PŘIJĎTE SE PORADIT,
JAK BUDE VYPADAT VAŠE HUBNUTÍ

Diagnostická konzultace
s nutričním specialistou

Přesvědčte se sami. Specialista v rámci nezávazné konzultace provede základní diagnostiku, probere vaše stravovací návyky a doporučí řešení pro vaši konkrétní situaci.

  • 45 minutová kozulatce
  • Včetně analýzy kompozice těla
  • S individuálními doporučeními

Diagnostická konzultace
s nutričním specialistou

To vše
nyní pouze
za 200 Kč

Přesvědčte se sami. Specialista v rámci nezávazné konzultace provede základní diagnostiku, probere vaše stravovací návyky a doporučí řešení pro vaši konkrétní situaci.

  • 45 minutová kozulatce
  • Včetně analýzy kompozice těla
  • S individuálními doporučeními
Vyplňte rezervační formulář a naše asistentka se s vámi do dvou pracovních dnů spojí a domluví termin nezávazné konzultace.
Rezervační formulář