Petra Wojnarová

Největší radost mám z toho, že jsem se pro svého manžela stala znovu atraktivní, a i když mě nikdy v hubnutí nepodpořil, teď jen chodí a chlubí se, co jsem dokázala

Spouštěcí moment, abych se sebou něco udělala, byl pohled do zrcadla a uvědomění si, jak doopravdy vypadám. Chtěla jsem začít dříve, než přijde nějaké onemocnění, které hrozí při obezitě, jako cukrovka, vysoký krevní tlak atd. Hlavně jsem se chtěla stát krásnou a zdravou maminkou pro mé děti a přestat se vymlouvat, že kila navíc mám po nich. Mé rozhodnutí zhubnout pramenilo jak z fyzického důvodu kvůli onemocnění ledvin, tak i psychického rázu, že už nevypadám jako dřív a stala se ze mě velryba. Neustále jsem se potila, měla jsem návaly horka, nestačila dětem a myslela jsem, že se už ani mému manželovi nelíbím. 

Než jsem se rozhodla jít do NUTRIADAPTu, věděla jsem o zdravé stravě základní informace, avšak nijak jsem se o ně nezajímala. Jedla jsem vše, co jsem chtěla, bez uvážení a hlavně nějaká zelenina nepřipadala v úvahu. Několikrát jsem se marně snažila zhubnout a vyzkoušela jsem různé diety jako low carb a keto, snažila jsem se jíst pravidelně a správně, ale nikdy jsem nevydržela déle jak týden. Mé rozhodnutí pro NUTRIADAPT bylo zcela náhodné. Narazila jsem na něj na internetu a velice mě oslovil. Věděla jsem, že potřebuji pomoc naučit se co a jak jíst, a také mít nad sebou dozor – takovou tu pevnou ruku, co mi nedovolí povolit. 

Mé pocity před začátkem byly velmi rozpolcené. Nevěděla jsem, co čekat, jak vše bude probíhat, a také jsem si myslela, že nikdy nedokážu zhubnout. Nyní je můj pocit nepopsatelný. Jsem velmi šťastná a pyšná na to, že jsem vše zvládla. Největší rozdíly vidím v tom, že jsem se naučila správně a pravidelně jíst, že pohyb a sport jsou pro člověka důležité. A nyní tu stojí úplně jiný člověk. Mé okolí si začalo všímat změny cca půl roku po tom, co jsem byla v programu NUTRIADAPT, avšak největší šok byl pro ně až teď po roce, kdy jsem zhubla téměř 30 kg. To už jde přece jen více poznat. Známí a přátelé mě chválili, ptali se, jak to dělám, zajímali je informace o NUTRIADAPTu. Je velmi milé jít po ulici a koukat, jak i ostatní muži se poohlédnou, i když největší radost mám z toho, že jsem se pro svého manžela stala znovu atraktivní, a i když mě nikdy v hubnutí nepodpořil, teď jen chodí a chlubí se, co jsem dokázala. Byly lepší a horší dny, ale úbytek na váze mi to nedovolil – byla to pevná motivace. 

Ve spolupráci s nutriční specialistkou jsem viděla jen samé výhody – dozor, poradenství, vstřícnost, obětavost, všechno bylo naprosto super a na všechny konzultace jsem se těšila. Má výživová poradkyně byla naprosto úžasná žena, která přesně věděla, jak na mě. Lidem, kteří se snaží zhubnout, bych poradila, aby si to prvně srovnali v hlavě, uvědomili si svůj cíl a pevně za ním šli. Jak jsem vždycky říkala já, že se učím správně a pravidelně jíst, nedržím dietu, a úbytek na váze mi byl skvělou odměnou. 

Začněte ještě dnes

PŘIJĎTE SE PORADIT,
JAK BUDE VYPADAT VAŠE HUBNUTÍ

Diagnostická konzultace
s nutričním specialistou

Přesvědčte se sami. Specialista v rámci nezávazné konzultace provede základní diagnostiku, probere vaše stravovací návyky a doporučí řešení pro vaši konkrétní situaci.

  • 45 minutová kozulatce
  • Včetně analýzy kompozice těla
  • S individuálními doporučeními

Diagnostická konzultace
s nutričním specialistou

To vše
nyní pouze
za 200 Kč

Přesvědčte se sami. Specialista v rámci nezávazné konzultace provede základní diagnostiku, probere vaše stravovací návyky a doporučí řešení pro vaši konkrétní situaci.

  • 45 minutová kozulatce
  • Včetně analýzy kompozice těla
  • S individuálními doporučeními
Vyplňte rezervační formulář a naše asistentka se s vámi do dvou pracovních dnů spojí a domluví termin nezávazné konzultace.
Rezervační formulář