Milena Vogeltanzová

Po klasických dietách šla kila znovu nahoru, někdy i o nějaké to kilo víc

Svou váhu jsem si musela hlídat téměř celý život. Už ve škole jsem byla „holka krev a mléko“. Ale tenkrát jsem to příliš neřešila, to bylo ještě celkem přijatelné. Ale poté, co jsem v každém těhotenství přibrala přes 20 kg, jsem musela se sebou něco dělat. Zkoušela jsem různé méně i více úspěšné diety, při kterých jsem sice zhubla, ale za cenu pocitu hladu, který neměl dobrý vliv na mou náladu a celkově na to, jak jsem se cítila. Nehledě na to, že když jsem se vrátila ke svým stravovacím návykům, šla kila znovu nahoru, někdy i o nějaké to kilo víc. A když přišel věk, kdy ženy nejsnadněji přibírají na váze, což se mně samozřejmě také nevyhnulo, začala se kila valit nahoru. Za 5 let jsem měla téměř 25 kilo navíc. Zadýchávala jsem se do schodů a vůbec pohyb mi začal dělat drobné problémy. Jednoho dne, při dalším nelichotivém pohledu do zrcadla, jsem se rozhodla, že je načase s tím něco už opravdu dělat.


Na internetu jsem hledala různé rady o hubnutí, až jsem narazila na NUTRIADAPT. Pročetla si pár příběhů lidí, kteří dokázali shodit pro mne neuvěřitelná kila. A bylo rozhodnuto! Ihned jsem si sjednala schůzku s nutriční poradkyní v Příbrami. Doufala jsem, že zhubnu alespoň 10 kg. Další týden jsem navštívila poradnu. Nechala jsem si udělat vyšetření krve, analýzu střevního mikrobiomu a na základě těchto vyšetření mi výživová poradkyně vytvořila seznam pro mě vhodných, nevhodných potravin a výživový plán. Vzhledem k výsledkům měření tuků v těle mi bylo doporučeno shodit alespoň 20 kg. To jsem si nedokázala ani představit. Začala jsem se řídit radami poradkyně a ono to opravdu šlo. Nyní mám dole již 22 kg. Nehladovím, nemusím dřít ani v posilovně, pouze jsem přidala občasné svižné procházky. Nejvíce potěší, když si oblékám o dvě čísla menší oblečení a to, že si změny všímá i mé okolí. Samozřejmě se cítím daleko lépe i já. 


Dnes vidím, že není nic těžkého na tom začít jíst nejen zdravě, ale i chutně. A za to vše bych chtěla poděkovat paní Simoně Černé a její asistentce z příbramské poradny NUTRIADAPT. Pokud chcete opravdu zhubnout zdravě a nehladovět, jděte do toho, stojí to za to.

 

Začněte ještě dnes

PŘIJĎTE SE PORADIT,
JAK BUDE VYPADAT VAŠE HUBNUTÍ

Diagnostická konzultace
s nutričním specialistou

Přesvědčte se sami. Specialista v rámci nezávazné konzultace provede základní diagnostiku, probere vaše stravovací návyky a doporučí řešení pro vaši konkrétní situaci.

  • 45 minutová kozulatce
  • Včetně analýzy kompozice těla
  • S individuálními doporučeními

Diagnostická konzultace
s nutričním specialistou

To vše
nyní pouze
za 200 Kč

Přesvědčte se sami. Specialista v rámci nezávazné konzultace provede základní diagnostiku, probere vaše stravovací návyky a doporučí řešení pro vaši konkrétní situaci.

  • 45 minutová kozulatce
  • Včetně analýzy kompozice těla
  • S individuálními doporučeními
Vyplňte rezervační formulář a naše asistentka se s vámi do dvou pracovních dnů spojí a domluví termin nezávazné konzultace.
Rezervační formulář