Radost ze sebe
 
 
 
 
 

Buďme
znovu štíhlí

NUTRIADAPT Ústí nad Labem

Rádi bychom vás pozvali do naší poradny, ve které vás seznámíme s účinnou cestou k vysněné hmotnosti nebo redukci celulitidy a problematických partií přístrojovou procedurou. V případě, že chcete zhubnout, nevíte jak na to, nechce se vám hladovět, do fitka se stydíte, jste u nás správně. Většina našich klientů má za sebou již několik dlouhodobě neúspěšných diet, nicméně stejně opět sebrali odvahu se sebou něco udělat a za to jim patří náš velký obdiv. Důvody máme každý jiný – chceme se více líbit, snažíme se jíst zdravě a cholesterol nejde dolů, nebo se chceme třeba lépe cítit a být zdravější. Ruku na srdce, kdo z vás již nějakou dietu držel a jak dlouho jste to vydrželi? Pokud si nenajdete systém, který vám bude vyhovovat, nikdy nemůžete vydržet dlouho a nakonec stejně selžete. Proto jsme s kolegy a lékaři vytvořili systém, který umí reagovat na různorodé potřeby každého jednotlivého klienta. Máme pro vás řešení, kterému se nepřizpůsobujete vy, ale ono se přizpůsobí vám.

Druhou oblastí, ve které pomáháme většinou ženám, je přístrojové ošetření celulitidy a problematických partií, jako jsou například boky a široká stehna. Díky několika krokové proceduře jsme schopni na rozdíl od krémů zasáhnout celulitidu v místě jejího vzniku - v podkoží. Díky vysokofrekvenčním vakuovým rázům oddělíme shluky tukových buněk v postižených místech a lokálně zintenzivníme funkci metabolismu, čímž se v tomto místě zvýší množství důležitých živin. Procedura je doplněná o lymfodrenáž, která zajistí odvedení vzniklých odpadních látek a režimová opatření. Nejenom, že dochází k efektu výrazně redukujícím celulitidu, ale při redukčním režimu také v místě primárního úbytku tuků v ošetřených partiích.

Potřebujete zhubnout?

Několik důvodů,
proč bychom se měli vidět

 • Nemáte možnost/nechcete trávit hodiny týdně v posilovně.
 • Máte vysoký tlak nebo cholesterol a nechcete začít brát léky.
 • Nevíte, jak hubnout a nehladovět.
 • Nevíte, jak se stravovat, když nemáte čas neustále vařit.
 • Chcete mít ze sebe lepší pocit nebo se zase vejít do oblečení ve skříni.
 • Chcete do toho jít naplno a hlavně shodit kila napořád.

Žádný jídelníček, ale osobní výživový plán na míru

Systém, který vám přinášíme, je striktně podložen vědeckými studiemi a stojí za ním stovky hodin výzkumu. Naším cílem bylo, abyste si postup hubnutí skládali sami. Abychom mohli předložit osobní plán, musíme se nejdříve blíže poznat. Mimo jiné nás zajímá:

 • Jaký je váš cíl, kolik kilogramů chcete zhubnout (potřebujete rychle do plavek nebo budeme řešit desítky kilogramů).
 • Jste ochotni přidat pohyb nebo chcete úbytek hmotnosti řešit pouze stravou.
 • Jaké potraviny budeme vylučovat (máte-li alergii nebo např. vám něco nechutná).
 • Jaké jsou vaše stravovací možnosti (můžete si v práci ohřívat jídlo nebo jste například často na cestách).

Věda nám pomáhá

Ještě předtím, než vám zpracujeme osobní výživový plán na míru, vám navrhneme nejvhodnější vyšetření, díky jehož výsledkům můžeme navrhnout nejoptimálnější cestu ke stanoveným cílům. Může se jednat o tato vyšetření:

Chcete pomoci s celulitidou?

Několik důvodů,
proč bychom se měli vidět

 • Jste postavou spíše hruška a potřebujete redukovat tuk v problematických partiích (břicho, stehna, boky).
 • Chcete redukovat celulitidu.
 • Rádi byste omlazenou a pevnější pokožku.

Jak procedura probíhá?

Procedura je složena z několika návazných kroků, které absolvujete v rámci jedné návštěvy. Jedná se o naprosto bezbolestnou a relaxační aplikaci v rámci vaší 90minutové návštěvy:

 • Provedeme uvolnění mízních uzlin, abychom rozproudili lymfatický systém. 
 • Mechanicky pomocí vysoce účinného přístroje (NAPPE QX 900), pracujícího na principu vysokofrekvenčních vakuových rázů, oddělíme shluky tukových buněk v postižených místech a lokálně zintenzivníme funkci metabolismu, čímž se v tomto místě zvýší množství důležitých živin. Procedura zároveň zlepšuje kvalitu kolagenových vláken.
 • Lymfodrenáž zajistí odvedení vzniklých metabolit neboli odpadních látek z těla. Tato procedura je naprosto nezbytná a násobí efekt předchozího ošetření.
 

Máme zkušenosti

Všechny poskytované služby jsou důsledně založeny na vědecky ověřených principech a metodách. Dbáme na vysokou profesionalitu služeb přinášející maximální a udržitelné výsledky. Díky tomu jsme vyhledávanými odborníky, jejichž služeb využilo více než 350 000 klientů.

Pouze odborný přístup

Průvodcem na cestě za výsledky jsou naši odborní garanti a dlouhodobě se vzdělávající specialisté v dané oblasti služeb. Naším cílem je vaše spokojenost.

Poradna NUTRIADAPT Ústí nad Labem

Objednat nezávaznou schůzku

Co o nás řekli naši klienti

Helena Vyvlečková

"Až pravidelné konzultace s mojí specialistkou mě naučily se orientovat v potravinách. Hubnutí potom už šlo samo."

Jaroslav Vondrák

"Zlepšila se mi cukrovka a snížil cholesterol. Můj lékař mě chválí a navíc zase jezdím s vnoučaty na kole."

Alena Nekvapilová

"Díky pravidelným cvičebním videím jsem se začala zase hýbat. Cítím se o hodně mladší a mám najednou tolik energie."

Jsme vám blízko

Ringsegment

Kontakt


NUTRIADAPT Ústí nad Labem

Bratislavská 1369/6
Ústí nad Labem
400 01

+420 774 734 598
usti.nad.labem@nutriadapt.cz

Otevírací doba

pondělí 11:00 - 18:30
úterý 8:00 - 17:00
středa 8:00 - 17:00
čtvrtek 8:00 - 16:30
pátek 8:00 - 15:00
Objednejte se

Autem

směr Ústí nad Labem centrum – ulicí Velká Hradební stále rovně kolem kulturního domu – odbočte jednu ulici před ulicí Pařížská (od kulturního domu stále rovně – druhá odbočka doprava je do Bratislavské ulice, sídlíme hned na začátku této ulice, přes křižovatku se nachází známá restaurace Pivovarská šenkovna).

Parkování

je nejsnazší přímo v Bratislavské ulici (placené), kousek dál u hotelu Vladimír a možnost parkování je také v nedalekém OC Forum.

Hromadná doprava

nejbližší zastávky Hraničář, Revoluční či Divadlo
od Hraničáře buď Pařížskou ulicí (dále projít ulicí Velká Hradební a hned na začátku Bratislavské ulice sídlíme), anebo ulicí W. Churchilla (okolo Červeného kostela stále rovně až na konec ulice)
od zastávky Divadlo/Revoluční směrem opět k Pařížské ulici a Velkou Hradební

Pečují o vás

Rezervační formulář

Ringsegment