Dagmar Pflegerová

Jak říkám známým a příbuzným: jím všechno, ale jinak poskládané, jiné velikosti porcí

Můj příběh o nekonečném řešení nadváhy a postupně až obezity mě provází po většinu mého dospělého života. Zlom přišel v mých osmnácti letech, kdy jsem vážila skoro 80 kilo, a tak jsem se rozhodla s tím něco dělat. Bylo to ale čistě amatérsky a když jsem se v necelých 22 letech vdávala, měla jsem přijatelných 63 kilo při výšce 168 cm a dařilo se mi je udržovat.

Po dětech jsem nějaké to kilo navíc tolerovala, ale s nadváhou jsem bojovala dál. Velmi dobře jsem se cítila při 72 kilech, měla jsem ženské tvary, ale nevypadala jsem jako koule. To se však postupně změnilo a já se „propracovala“ k šíleným 106 kilo!

Před rokem jsem skončila s prací a šla do důchodu. V duchu jsem se rozhodla, že v tomhle věku nemá cenu se nervovat a něco s tím dělat. Ale, jak to bývá – nikdy neříkej nikdy – do tohoto rozhodnutí přišla reklama na přeměření metabolismu v NUTRIADAPTu, kde jsem se dočetla, že se to týká všech věkových i váhových kategorií. Protože jsem zastáncem názoru, líná huba, holé neštěstí, zvedla jsem telefon a s milou paní recepční jsem se domluvila na první schůzce. Souhlasila jsem až po ujištění, že se nejedná o nabídku nefungujících potravinových doplňků a koktejlů.

Moje představy o tom, co se bude dít byly zdaleka liché. Nikdo se potutelně neusmíval nad mojí neforemnou postavou. Naopak, všichni byli milí, vstřícní, měla jsem pocit, že mi chtějí pomoci a udělají pro mě sice hodně, ale ne všechno. Můj poradce zapracoval i na tom, abych si uvědomila, že nejde jen o vnější slupku, ale hlavně o můj zdravotní stav. Dostala jsem vypracovaný startovací jídelníček a později jídelníček přímo šitý na míru. Žasla jsem nad tím, jaká je zelenina lahůdka, že mi stačí menší porce, že se dá uvařit veliká dobrota i bez masa (ačkoli jím i libové maso, nejde o dietu bezmasou), a také si pochutnat na sladkém bez cukru. Zbytek, a to hlavní, je však jen a jen na mně.

 

Jak říkám známým a příbuzným: jím všechno, ale jinak poskládané, jiné velikosti porcí. S jídelníčkem jsem se naučila pracovat a už mi nezabírá tolik času jídla si připravit.

Nedávno jsem se dívala na nějaké fotky z roku 2020, kdy jsem se naposledy na Novém Zélandu fotila při 106 kilech. Při pohledu na ně mě jen překvapuje, kam jsem to nechala dojít a že mi snad ani nevadilo, jak vypadám. Nebýt NUTRIADAPTu, nebyla bych tak spokojená jako teď, kdy mám o 35 kilo méně. Chtěla bych se dostat na váhu pod 70 kilogramů, což by pro mne bylo ideální. Jsem spokojená, pohyb mi nevadí, z velké části se mi zlepšily zdravotní výsledky. A dámy, co hlavně – ty možnosti v obchodech s oblečením, to je sen!

Další příběhy

Přibírala jsem na váze a začala se cítit psychicky hodně špatně
Marcela Součková, 51 let
Daleko lépe si mi dýchá, přestaly mě bolet klouby, celkově jsem daleko méně unavená a cítím se mnohem mladší
Jarmila Čížková, 66 let
Ringsegment Ringsegment

Weight management
je řešením pro každého

Rychlost hubnutí si nastavujete sami

Potřebujete pár kilo do plavek, nebo 15 kilo dolů? Připravíme vám takový plán, který sedne do vašich představ.

Více
S pohybem i bez

Máte rádi sport? Nebo naopak jste v pohybu limitovaní? Máme řešení pro obě varianty.

Více
Fit a zdraví pro vnoučata

Senioři vyžadují diametrálně odlišný přístup k hubnutí než aktivní třicátník. Z našich zkušeností se velké většině klientů po úpravě váhy ulevilo od zdravotních obtíží a snížilo se množství potřebných léků.

Více
Hubnutí s cukrovkou a vysokým cholesterolem

Hubnutí s civilizačními chorobami má svá velmi specifická pravidla. Nespoléhejte na babské rady a raději se svěřte do rukou odborníků.

Více
Připraveno pro reálný život

Nestíháte vařit, často se stravujete u fastfoodů, protože nestíháte? Naše řešení, počítá s různými životními situacemi, tak, aby bylo maximálně použitelné.

Více
Když jste tvarem hruška nebo jablko

Vyzkoušejte sílu modelace problematických partií (např. břicho, boky, stehna) a vyhlazení celulitidy.

Více
Logo

Proč NUTRIADAPT?

Zdravotní dokumentace

Stejně jako je normální se starat o své zdraví a chodit na pravidelné preventivní prohlídky k lékaři.

Je přirozené si udržovat zdravou hmotnost. Je-li vysoká, výrazně nám zhoršuje kvalitu života. Od zadýchávání se do schodů, estetického hlediska, zhoršení civilizačních chorob, jako je mj. cukrovka nebo vysoký cholesterol, až po kratší dobu života. Je správné se o své tělo v různých etapách života starat tak, abyste dokázali naplnit váš cíl a mít tak "RADOST ZE SEBE". A my vám s tím rádi pomůžeme.

Stetoskop

Protože u nás najdete pouze vysoce kvalifikované odborníky na úpravu hmotnosti.

Všichni naši zaměstnanci musí projít velice intenzivním vzdělávacím procesem zakončeným odbornou zkouškou. Zaměstnanci se musí neustále vzdělávat, proto navíc u nás také najdete specialisty na hubnutí dětí, sportovní výživu apod.

Mikroskop

Náš výživový systém NUTRIADAPT je výsledkem nespočetného množství ověřených klinických studií.

Opírá se o fakta, nikoliv o domněnky nebo nepodložené studie. Bude vám zpracována gramážová kuchařka v osobním výživovém plánu, kde lze upravovat energetickou hodnotu i četnost porcí, a to v rozmezí 2–6 jídel denně. Osobní výživový plán respektuje i vaše chuťové preference. Potraviny, které vám nechutnají, se automaticky do osobního výživového plánu nezařadí.

Je to jednodušší,
než si myslíte

Fill form

Vyplníte rezervační formulář, naše asistentka se s vámi do dvou pracovních dní spojí a domluví termín nezávazné konzultace.

Zdravotní prohlídka

Dostavíte se na 45minutovou konzultaci, kde vám provedeme základní diagnostiku na přístroji certifikovaném pro užití ve zdravotnictví. Dozvíte se mimo jiné, kolik procent svalů a tuků máte v těle, na kolik let se vaše tělo cítí a mnoho dalších informací.

Konzultace

Pohovoříte si s naším výživovým specialistou, proberete vaše cíle, vysvětlíme vám jak se s námi dostanete na ideální hmotnost a co je potřeba udělat, abyste si ji udrželi. A to napořád.

Fill form

Pojďte do toho s námi a hubněte tak, abyste nejenom skvěle vypadal/a, ale hlavně se skvěle cítil/a.
Chcete hubnout z pohodlí domova? I na toto máme řešení. Zeptejte se našich specialistů na možnost on-line služeb!

Garance

Až 1,5 kg / týden

Při dodržení výživových
zásad našich specialistů *
Objednejte se ještě dnes
na konzultaci s výživovým specialistou
a dostanete inspirativní
jídelníček chutných večeří zdarma.

Rezervační formulář

Ringsegment