Petr Polák

Jedl jsem nepravidelně, většinou jsem byl celý den v práci bez jídla a večer si dopřával „hody“

S obezitou jsem se potýkal od svých 5 let. Nikdy jsem tomu nepřikládal moc velkou váhu a říkal jsem si, že někdo je silnější, někdo naopak hubený. Nikdy jsem si nepřipouštěl, a ani neviděl, nebo spíše nechtěl vidět, že by mě to mělo nějakým způsobem omezovat. Zlom nastal někdy na začátku minulého roku, kdy každý krok do schodů byl pro mě těžší a těžší, kdy i krátká procházka mě dokázala unavit, a doma jsem měl potřebu stále jen spát. 

Přemýšlel jsem nad různými možnostmi, koukal jsem na různá fitcentra, zkoušel jsem i sám sportovat, ale vždy mi to vydrželo chvíli a vrátil jsem se zpět k mému špatnému životnímu stylu. Jedl jsem nepravidelně, většinou jsem byl celý den v práci bez jídla a večer si dopřával „hody“. Začal jsem ale pozorovat, že má váha stoupá, a já se za sebe začal stydět. V létě, kdy všichni jezdili na koupaliště, byl jsem zavřený doma, protože jsem se nechtěl nikde na koupališti svlečený ukazovat a čím dál více jsem slyšel řeči, že ze sebou musím něco dělat, že by to mé tělo dlouho nevydrželo. A začal jsem projíždět internet, kde by mi mohli pomoci.

Před návštěvou poradny jsem o zdravém stravování nevěděl absolutně nic. Maximálně to, že člověk má jíst pravidelně a vyváženě. Občas jsem zkoušel nějaké změny v jídelníčku, shodil pár kilo, ale po chvíli jsem zase najel na svůj starý životní styl. V podstatě jsem ale nevěděl, které potraviny jsou pro mě ideální a které ne. Jedl jsem, co dům dal, a čas od času nějaký ten fastfood.

Na NUTRIADAPT jsem narazil na internetu, když jsem hledal nějaké poradny v okolí Příbrami. Vlastně první, co mi vyběhlo, byl NUTRIADAPT. Dlouho jsem nevybíral, protože jsem věděl, že čím déle budu hledat, tím více se mé odhodlání bude ztrácet. Ihned jsem se objednal do Příbrami na konzultaci, a můžu rozhodně říct, že to byl nejlepší krok v mém životě.

Moje pocity před začátkem programu a dnes? Do programu jsem šel s velkým očekáváním a i s velkými obavami. Ne snad, že bych nevěřil, že by mi správný jídelníček a řád nedokázal pomoci, ale nevěřil jsem sám sobě, že bych nový životní styl a výživový plán dokázal dodržovat. Nepatřím mezi lidi s pevnou vůlí, ale vrhnul jsem se do toho po hlavě a výsledky se začaly ukazovat už během prvních měsíců.

Vzhledem k tomu, že jsem do programu vstoupil na začátku pandemie, kdy se pak postupně všechno zavíralo a nikam se nechodilo, tak pro mé okolí jsou změny daleko více vidět. Stávalo se mi dost často, že mě okolí ani nepoznávalo a nevěřilo vlastním očím. Hodně lidí mi ani nevěřilo, že bych ze sebou něco dokázal udělat. Ohlasy, jak od přátel, tak od rodiny, jsou pozitivní a každý chválí, jakou změnou jsem prošel.

Pokud člověk o nějaké zdravé výživě neví, nic tak ideální, jako je zajít za odborníkem, není. Já výhody vidím pokaždé, když se podívám do zrcadla, na staré fotky, nebo stoupnu na váhu. Za celou dobu, co jsem v programu, jsem žádnou nevýhodu nenašel, vše je jen pozitivní.

Lidem, kteří mají stejný problém, jako jsem měl já, bych doporučil, ať neváhají ani minutu a začnou něco dělat. Člověk by neměl tento krok odkládat, tento krok může prodloužit život o x let. Rozhodně to za to stojí. Život má člověk jen jeden a o tělo by se měl starat. 

Každému bych doporučil poradnu NUTRIADAPT, díky tomu jsem získal sebevědomí, jsem veselejší a můj život je lepší. Určitě by nikdo neměl hubnutí odkládat, většinou to dopadá tak, že se k tomu člověk nedonutí. 

Za mě je to doopravdy nejlepší rozhodnutí v mém životě a všude budu poradnu NUTRIADAPT vychvalovat a doporučovat.

 

Další příběhy

I přes zdravotní problémy mám 41 kg dole
Jaroslav Vondrák, 72 let
Změna nastala při nástupu do penze, nabrala jsem během 5 let 20 kg
Miluše Doležalová, 69 let
Ringsegment Ringsegment

Weight management
je řešením pro každého

Rychlost hubnutí si nastavujete sami

Potřebujete pár kilo do plavek, nebo 15 kilo dolů? Připravíme vám takový plán, který sedne do vašich představ.

Více
S pohybem i bez

Máte rádi sport? Nebo naopak jste v pohybu limitovaní? Máme řešení pro obě varianty.

Více
Fit a zdraví pro vnoučata

Senioři vyžadují diametrálně odlišný přístup k hubnutí než aktivní třicátník. Z našich zkušeností se velké většině klientů po úpravě váhy ulevilo od zdravotních obtíží a snížilo se množství potřebných léků.

Více
Hubnutí s cukrovkou a vysokým cholesterolem

Hubnutí s civilizačními chorobami má svá velmi specifická pravidla. Nespoléhejte na babské rady a raději se svěřte do rukou odborníků.

Více
Připraveno pro reálný život

Nestíháte vařit, často se stravujete u fastfoodů, protože nestíháte? Naše řešení, počítá s různými životními situacemi, tak, aby bylo maximálně použitelné.

Více
Když jste tvarem hruška nebo jablko

Vyzkoušejte sílu modelace problematických partií (např. břicho, boky, stehna) a vyhlazení celulitidy.

Více
Logo

Proč NUTRIADAPT?

Zdravotní dokumentace

Stejně jako je normální se starat o své zdraví a chodit na pravidelné preventivní prohlídky k lékaři.

Je přirozené si udržovat zdravou hmotnost. Je-li vysoká, výrazně nám zhoršuje kvalitu života. Od zadýchávání se do schodů, estetického hlediska, zhoršení civilizačních chorob, jako je mj. cukrovka nebo vysoký cholesterol, až po kratší dobu života. Je správné se o své tělo v různých etapách života starat tak, abyste dokázali naplnit váš cíl a mít tak "RADOST ZE SEBE". A my vám s tím rádi pomůžeme.

Stetoskop

Protože u nás najdete pouze vysoce kvalifikované odborníky na úpravu hmotnosti.

Všichni naši zaměstnanci musí projít velice intenzivním vzdělávacím procesem zakončeným odbornou zkouškou. Zaměstnanci se musí neustále vzdělávat, proto navíc u nás také najdete specialisty na hubnutí dětí, sportovní výživu apod.

Mikroskop

Náš výživový systém NUTRIADAPT je výsledkem nespočetného množství ověřených klinických studií.

Opírá se o fakta, nikoliv o domněnky nebo nepodložené studie. Bude vám zpracována gramážová kuchařka v osobním výživovém plánu, kde lze upravovat energetickou hodnotu i četnost porcí, a to v rozmezí 2–6 jídel denně. Osobní výživový plán respektuje i vaše chuťové preference. Potraviny, které vám nechutnají, se automaticky do osobního výživového plánu nezařadí.

Je to jednodušší,
než si myslíte

Fill form

Vyplníte rezervační formulář, naše asistentka se s vámi do dvou pracovních dní spojí a domluví termín nezávazné konzultace.

Zdravotní prohlídka

Dostavíte se na 45minutovou konzultaci, kde vám provedeme základní diagnostiku na přístroji certifikovaném pro užití ve zdravotnictví. Dozvíte se mimo jiné, kolik procent svalů a tuků máte v těle, na kolik let se vaše tělo cítí a mnoho dalších informací.

Konzultace

Pohovoříte si s naším výživovým specialistou, proberete vaše cíle, vysvětlíme vám jak se s námi dostanete na ideální hmotnost a co je potřeba udělat, abyste si ji udrželi. A to napořád.

Fill form

Pojďte do toho s námi a hubněte tak, abyste nejenom skvěle vypadal/a, ale hlavně se skvěle cítil/a.
Chcete hubnout z pohodlí domova? I na toto máme řešení. Zeptejte se našich specialistů na možnost on-line služeb!

Garance

Až 1,5 kg / týden

Při dodržení výživových
zásad našich specialistů *
Objednejte se ještě dnes
na konzultaci s výživovým specialistou
a dostanete inspirativní
jídelníček chutných večeří zdarma.

Rezervační formulář

Ringsegment