Petra Panská

Manžel a kolegové v práci mi říkali, že je to už vidět, jak jsem zhubla, a že mi to sluší

Jmenuji se Petra Panská, je mi 43 let. Na konci roku 2020 jsem jako většina lidí ležela u televize a cpala se do prasknutí. Věděla jsem, že dcera Verunka, které je 14 let, cvičí vedle v dětském pokoji pravidelně už od září. Oznámila mi, že zhubla 14 kg. Zvedla jsem se z gauče a podívala jsem se na sebe do zrcadla a musím říct, že to vůbec nebyl hezký pohled. Zeptala jsem se Verunky, jestli mi pomůže s cvičením, že bych si přála taky zhubnout. Vlezla jsem na váhu a ta ukázala strašných 85,5 kg. Takže první impuls byla moje Verunka, která mě denně hlídala, abych cvičila. Bylo to fajn. 

Jednoho dne při brouzdání po internetu na mě vyskočila reklama na hubnutí a možnost si nechat udělat diagnostiku metabolismu a zjistit, kde je problém. Neváhala jsem a vyplnila formulář pro objednání. Do dvou dnů mi zavolala asistentka Naďa Kapková z poradny NUTRIADAPT a dohodly jsme termín návštěvy.

Dcera Verunka jela se mnou a při příjezdu do poradny nás Naďa přivítala. Hupsla jsem na váhu, která ukázala 82,5 kg. Měla jsem radost, že jsem za 20 dní dokázala cvičením shodit 3 kg. Pak nás Naďa předala výživové specialistce paní Veronice Valešové, která nás opět mile přivítala, a začaly jsme si povídat a já s Verunkou jsme poslouchaly slovo od slova. Samozřejmě mě zajímala cena toho, že mi poradí, jak na to jít správnou cestou. Neváhala jsem a stala se klientkou poradny.

Vše šlo jak po másle. Jedla jsem podle jídelníčku na míru, cvičila podle odborných videí z poradny. Při pravidelném vážení vždy byla pochvala, což pro mě byla krásná odměna. Moc mě to bavilo a vlastně pořád baví. Manžel a kolegové v práci mi říkali, že je to už vidět, jak jsem zhubla, a že mi to sluší. Byl to velmi příjemný pocit a hlavně jsem se cítila skvěle.

Spolupráce s výživovou poradkyní Veronikou byla úžasná, vždy mi dokázala a dokáže poradit a hnala mě krásně vpřed a hlavně tím správným směrem. Jedna moje kolegyně se zajímala, co držím za dietu a kam chodím. A vlastně víc lidí, a tak všem doporučuji na základě svých zkušeností poradnu NUTRIADAPT. Vím, že kolegyně už je také klientkou.

Vy, kteří ještě nevíte nebo váháte nad změnou svého životního stylu, se určitě objednejte a poslechněte si povídání, které vám dodá kuráž, a uvidíte, že je to velmi snadné.

Dnes vážím 67 kg a moje okolí mě chválí a já se cítím skvěle. Dcery jsou na mě pyšné a já sama mám ze sebe ohromnou radost.

Další příběhy

S tím, co jsem nabrala v těhotenství, jsem marně bojovala. Teď mám 20 kg dole a hubnu dál
Lucie Absolonová, 39 let
Na začátku jsem měla o 25 kilo navíc, nyní se můj život změnil o 180°!
Alena Nekvapilová, 58 let
Ringsegment Ringsegment

Weight management
je řešením pro každého

Rychlost hubnutí si nastavujete sami

Potřebujete pár kilo do plavek, nebo 15 kilo dolů? Připravíme vám takový plán, který sedne do vašich představ.

Více
S pohybem i bez

Máte rádi sport? Nebo naopak jste v pohybu limitovaní? Máme řešení pro obě varianty.

Více
Fit a zdraví pro vnoučata

Senioři vyžadují diametrálně odlišný přístup k hubnutí než aktivní třicátník. Z našich zkušeností se velké většině klientů po úpravě váhy ulevilo od zdravotních obtíží a snížilo se množství potřebných léků.

Více
Hubnutí s cukrovkou a vysokým cholesterolem

Hubnutí s civilizačními chorobami má svá velmi specifická pravidla. Nespoléhejte na babské rady a raději se svěřte do rukou odborníků.

Více
Připraveno pro reálný život

Nestíháte vařit, často se stravujete u fastfoodů, protože nestíháte? Naše řešení, počítá s různými životními situacemi, tak, aby bylo maximálně použitelné.

Více
Když jste tvarem hruška nebo jablko

Vyzkoušejte sílu modelace problematických partií (např. břicho, boky, stehna) a vyhlazení celulitidy.

Více
Logo

Proč NUTRIADAPT?

Zdravotní dokumentace

Stejně jako je normální se starat o své zdraví a chodit na pravidelné preventivní prohlídky k lékaři.

Je přirozené si udržovat zdravou hmotnost. Je-li vysoká, výrazně nám zhoršuje kvalitu života. Od zadýchávání se do schodů, estetického hlediska, zhoršení civilizačních chorob, jako je mj. cukrovka nebo vysoký cholesterol, až po kratší dobu života. Je správné se o své tělo v různých etapách života starat tak, abyste dokázali naplnit váš cíl a mít tak "RADOST ZE SEBE". A my vám s tím rádi pomůžeme.

Stetoskop

Protože u nás najdete pouze vysoce kvalifikované odborníky na úpravu hmotnosti.

Všichni naši zaměstnanci musí projít velice intenzivním vzdělávacím procesem zakončeným odbornou zkouškou. Zaměstnanci se musí neustále vzdělávat, proto navíc u nás také najdete specialisty na hubnutí dětí, sportovní výživu apod.

Mikroskop

Náš výživový systém NUTRIADAPT je výsledkem nespočetného množství ověřených klinických studií.

Opírá se o fakta, nikoliv o domněnky nebo nepodložené studie. Bude vám zpracována gramážová kuchařka v osobním výživovém plánu, kde lze upravovat energetickou hodnotu i četnost porcí, a to v rozmezí 2–6 jídel denně. Osobní výživový plán respektuje i vaše chuťové preference. Potraviny, které vám nechutnají, se automaticky do osobního výživového plánu nezařadí.

Je to jednodušší,
než si myslíte

Fill form

Vyplníte rezervační formulář, naše asistentka se s vámi do dvou pracovních dní spojí a domluví termín nezávazné konzultace.

Zdravotní prohlídka

Dostavíte se na 45minutovou konzultaci, kde vám provedeme základní diagnostiku na přístroji certifikovaném pro užití ve zdravotnictví. Dozvíte se mimo jiné, kolik procent svalů a tuků máte v těle, na kolik let se vaše tělo cítí a mnoho dalších informací.

Konzultace

Pohovoříte si s naším výživovým specialistou, proberete vaše cíle, vysvětlíme vám jak se s námi dostanete na ideální hmotnost a co je potřeba udělat, abyste si ji udrželi. A to napořád.

Fill form

Pojďte do toho s námi a hubněte tak, abyste nejenom skvěle vypadal/a, ale hlavně se skvěle cítil/a.
Chcete hubnout z pohodlí domova? I na toto máme řešení. Zeptejte se našich specialistů na možnost on-line služeb!

Garance

Až 1,5 kg / týden

Při dodržení výživových
zásad našich specialistů *
Objednejte se ještě dnes
na konzultaci s výživovým specialistou
a dostanete inspirativní
jídelníček chutných večeří zdarma.

Rezervační formulář

Ringsegment