Petra Wojnarová

Největší radost mám z toho, že jsem se pro svého manžela stala znovu atraktivní, a i když mě nikdy v hubnutí nepodpořil, teď jen chodí a chlubí se, co jsem dokázala

Spouštěcí moment, abych se sebou něco udělala, byl pohled do zrcadla a uvědomění si, jak doopravdy vypadám. Chtěla jsem začít dříve, než přijde nějaké onemocnění, které hrozí při obezitě, jako cukrovka, vysoký krevní tlak atd. Hlavně jsem se chtěla stát krásnou a zdravou maminkou pro mé děti a přestat se vymlouvat, že kila navíc mám po nich. Mé rozhodnutí zhubnout pramenilo jak z fyzického důvodu kvůli onemocnění ledvin, tak i psychického rázu, že už nevypadám jako dřív a stala se ze mě velryba. Neustále jsem se potila, měla jsem návaly horka, nestačila dětem a myslela jsem, že se už ani mému manželovi nelíbím. 

Než jsem se rozhodla jít do NUTRIADAPTu, věděla jsem o zdravé stravě základní informace, avšak nijak jsem se o ně nezajímala. Jedla jsem vše, co jsem chtěla, bez uvážení a hlavně nějaká zelenina nepřipadala v úvahu. Několikrát jsem se marně snažila zhubnout a vyzkoušela jsem různé diety jako low carb a keto, snažila jsem se jíst pravidelně a správně, ale nikdy jsem nevydržela déle jak týden. Mé rozhodnutí pro NUTRIADAPT bylo zcela náhodné. Narazila jsem na něj na internetu a velice mě oslovil. Věděla jsem, že potřebuji pomoc naučit se co a jak jíst, a také mít nad sebou dozor – takovou tu pevnou ruku, co mi nedovolí povolit. 

Mé pocity před začátkem byly velmi rozpolcené. Nevěděla jsem, co čekat, jak vše bude probíhat, a také jsem si myslela, že nikdy nedokážu zhubnout. Nyní je můj pocit nepopsatelný. Jsem velmi šťastná a pyšná na to, že jsem vše zvládla. Největší rozdíly vidím v tom, že jsem se naučila správně a pravidelně jíst, že pohyb a sport jsou pro člověka důležité. A nyní tu stojí úplně jiný člověk. Mé okolí si začalo všímat změny cca půl roku po tom, co jsem byla v programu NUTRIADAPT, avšak největší šok byl pro ně až teď po roce, kdy jsem zhubla téměř 30 kg. To už jde přece jen více poznat. Známí a přátelé mě chválili, ptali se, jak to dělám, zajímali je informace o NUTRIADAPTu. Je velmi milé jít po ulici a koukat, jak i ostatní muži se poohlédnou, i když největší radost mám z toho, že jsem se pro svého manžela stala znovu atraktivní, a i když mě nikdy v hubnutí nepodpořil, teď jen chodí a chlubí se, co jsem dokázala. Byly lepší a horší dny, ale úbytek na váze mi to nedovolil – byla to pevná motivace. 

Ve spolupráci s nutriční specialistkou jsem viděla jen samé výhody – dozor, poradenství, vstřícnost, obětavost, všechno bylo naprosto super a na všechny konzultace jsem se těšila. Má výživová poradkyně byla naprosto úžasná žena, která přesně věděla, jak na mě. Lidem, kteří se snaží zhubnout, bych poradila, aby si to prvně srovnali v hlavě, uvědomili si svůj cíl a pevně za ním šli. Jak jsem vždycky říkala já, že se učím správně a pravidelně jíst, nedržím dietu, a úbytek na váze mi byl skvělou odměnou. 

Další příběhy

Tlak se mi vrátil do normálu a omládl jsem o 10 let
Martin Bartys, 47 let
Zhubl jsem 25 kg a nevidím důvod se vracet k původní životosprávě
Jan Zunt, 39 let
Ringsegment Ringsegment

Weight management
je řešením pro každého

Logo

Proč NUTRIADAPT?

Zdravotní dokumentace

Stejně jako je normální se starat o své zdraví a chodit na pravidelné preventivní prohlídky k lékaři.

Je přirozené si udržovat zdravou hmotnost. Je-li vysoká, výrazně nám zhoršuje kvalitu života. Od zadýchávání se do schodů, estetického hlediska, zhoršení civilizačních chorob, jako je mj. cukrovka nebo vysoký cholesterol, až po kratší dobu života. Je správné se o své tělo v různých etapách života starat tak, abyste dokázali naplnit váš cíl a mít tak "RADOST ZE SEBE". A my vám s tím rádi pomůžeme.

Stetoskop

Protože u nás najdete pouze vysoce kvalifikované odborníky na úpravu hmotnosti.

Všichni naši zaměstnanci musí projít velice intenzivním vzdělávacím procesem zakončeným odbornou zkouškou. Zaměstnanci se musí neustále vzdělávat, proto navíc u nás také najdete specialisty na hubnutí dětí, sportovní výživu, apod.

Mikroskop

Náš výživový systém NUTRIADAPT je výsledkem nespočetného množství ověřených klinických studií.

Opírá se o fakta, nikoliv o domněnky nebo nepodložené studie. Bude vám zpracována gramážová kuchařka v osobním výživovém plánu, kde lze upravovat energetickou hodnotu i četnost porcí, a to v rozmezí 2–6 jídel denně. Osobní výživový plán respektuje i vaše chuťové preference. Potraviny, které vám nechutnají, se automaticky do osobního výživového plánu nezařadí.

Je to jednodušší,
než si myslíte

Fill form

Vyplníte rezervační formulář, naše asistentka se s vámi do dvou pracovních dní spojí a domluví termín nezávazné konzultace.

Zdravotní prohlídka

Dostavíte se na 45minutovou konzultaci, kde vám provedeme základní diagnostiku na přístroji certifikovaném pro užití ve zdravotnictví. Dozvíte se mimo jiné, kolik procent svalů a tuků máte v těle, na kolik let se vaše tělo cítí a mnoho dalších informací.

Konzultace

Pohovoříte si s naším výživovým specialistou, proberete vaše cíle, vysvětlíme vám jak se s námi dostanete na ideální hmotnost a co je potřeba udělat, abyste si ji udrželi. A to napořád.

Fill form

Pojďte do toho s námi a hubněte tak, abyste nejenom skvěle vypadal/a, ale hlavně se skvěle cítil/a.
Chcete hubnout z pohodlí domova? I na toto máme řešení. Zeptejte se našich specialistů na možnost on-line služeb!

Garance

Až 1,5 kg / týden

Při dodržení výživových
zásad našich specialistů *
Objednejte se ještě dnes
na konzultaci s výživovým specialistou
a dostanete inspirativní
jídelníček chutných večeří zdarma.

Rezervační formulář

Ringsegment