Petra Wojnarová

Největší radost mám z toho, že jsem se pro svého manžela stala znovu atraktivní, a i když mě nikdy v hubnutí nepodpořil, teď jen chodí a chlubí se, co jsem dokázala

Spouštěcí moment, abych se sebou něco udělala, byl pohled do zrcadla a uvědomění si, jak doopravdy vypadám. Chtěla jsem začít dříve, než přijde nějaké onemocnění, které hrozí při obezitě, jako cukrovka, vysoký krevní tlak atd. Hlavně jsem se chtěla stát krásnou a zdravou maminkou pro mé děti a přestat se vymlouvat, že kila navíc mám po nich. Mé rozhodnutí zhubnout pramenilo jak z fyzického důvodu kvůli onemocnění ledvin, tak i psychického rázu, že už nevypadám jako dřív a stala se ze mě velryba. Neustále jsem se potila, měla jsem návaly horka, nestačila dětem a myslela jsem, že se už ani mému manželovi nelíbím. 

Než jsem se rozhodla jít do NUTRIADAPTu, věděla jsem o zdravé stravě základní informace, avšak nijak jsem se o ně nezajímala. Jedla jsem vše, co jsem chtěla, bez uvážení a hlavně nějaká zelenina nepřipadala v úvahu. Několikrát jsem se marně snažila zhubnout a vyzkoušela jsem různé diety jako low carb a keto, snažila jsem se jíst pravidelně a správně, ale nikdy jsem nevydržela déle jak týden. Mé rozhodnutí pro NUTRIADAPT bylo zcela náhodné. Narazila jsem na něj na internetu a velice mě oslovil. Věděla jsem, že potřebuji pomoc naučit se co a jak jíst, a také mít nad sebou dozor – takovou tu pevnou ruku, co mi nedovolí povolit. 

Mé pocity před začátkem byly velmi rozpolcené. Nevěděla jsem, co čekat, jak vše bude probíhat, a také jsem si myslela, že nikdy nedokážu zhubnout. Nyní je můj pocit nepopsatelný. Jsem velmi šťastná a pyšná na to, že jsem vše zvládla. Největší rozdíly vidím v tom, že jsem se naučila správně a pravidelně jíst, že pohyb a sport jsou pro člověka důležité. A nyní tu stojí úplně jiný člověk. Mé okolí si začalo všímat změny cca půl roku po tom, co jsem byla v programu NUTRIADAPT, avšak největší šok byl pro ně až teď po roce, kdy jsem zhubla téměř 30 kg. To už jde přece jen více poznat. Známí a přátelé mě chválili, ptali se, jak to dělám, zajímali je informace o NUTRIADAPTu. Je velmi milé jít po ulici a koukat, jak i ostatní muži se poohlédnou, i když největší radost mám z toho, že jsem se pro svého manžela stala znovu atraktivní, a i když mě nikdy v hubnutí nepodpořil, teď jen chodí a chlubí se, co jsem dokázala. Byly lepší a horší dny, ale úbytek na váze mi to nedovolil – byla to pevná motivace. 

Ve spolupráci s nutriční specialistkou jsem viděla jen samé výhody – dozor, poradenství, vstřícnost, obětavost, všechno bylo naprosto super a na všechny konzultace jsem se těšila. Má výživová poradkyně byla naprosto úžasná žena, která přesně věděla, jak na mě. Lidem, kteří se snaží zhubnout, bych poradila, aby si to prvně srovnali v hlavě, uvědomili si svůj cíl a pevně za ním šli. Jak jsem vždycky říkala já, že se učím správně a pravidelně jíst, nedržím dietu, a úbytek na váze mi byl skvělou odměnou. 

Další příběhy

Přibírala jsem na váze a začala se cítit psychicky hodně špatně
Marcela Součková, 50 let
Daleko lépe si mi dýchá, přestaly mě bolet klouby, celkově jsem daleko méně unavená a cítím se mnohem mladší
Jarmila Čížková, 66 let
Ringsegment Ringsegment

Weight management
je řešením pro každého

Rychlost hubnutí si nastavujete sami

Potřebujete pár kilo do plavek, nebo 15 kilo dolů? Připravíme vám takový plán, který sedne do vašich představ.

Více
S pohybem i bez

Máte rádi sport? Nebo naopak jste v pohybu limitovaní? Máme řešení pro obě varianty.

Více
Fit a zdraví pro vnoučata

Senioři vyžadují diametrálně odlišný přístup k hubnutí než aktivní třicátník. Z našich zkušeností se velké většině klientů po úpravě váhy ulevilo od zdravotních obtíží a snížilo se množství potřebných léků.

Více
Hubnutí s cukrovkou a vysokým cholesterolem

Hubnutí s civilizačními chorobami má svá velmi specifická pravidla. Nespoléhejte na babské rady a raději se svěřte do rukou odborníků.

Více
Připraveno pro reálný život

Nestíháte vařit, často se stravujete u fastfoodů, protože nestíháte? Naše řešení, počítá s různými životními situacemi, tak, aby bylo maximálně použitelné.

Více
Když jste tvarem hruška nebo jablko

Vyzkoušejte sílu modelace problematických partií (např. břicho, boky, stehna) a vyhlazení celulitidy.

Více
Logo

Proč NUTRIADAPT?

Zdravotní dokumentace

Stejně jako je normální se starat o své zdraví a chodit na pravidelné preventivní prohlídky k lékaři.

Je přirozené si udržovat zdravou hmotnost. Je-li vysoká, výrazně nám zhoršuje kvalitu života. Od zadýchávání se do schodů, estetického hlediska, zhoršení civilizačních chorob, jako je mj. cukrovka nebo vysoký cholesterol, až po kratší dobu života. Je správné se o své tělo v různých etapách života starat tak, abyste dokázali naplnit váš cíl a mít tak "RADOST ZE SEBE". A my vám s tím rádi pomůžeme.

Stetoskop

Protože u nás najdete pouze vysoce kvalifikované odborníky na úpravu hmotnosti.

Všichni naši zaměstnanci musí projít velice intenzivním vzdělávacím procesem zakončeným odbornou zkouškou. Zaměstnanci se musí neustále vzdělávat, proto navíc u nás také najdete specialisty na hubnutí dětí, sportovní výživu apod.

Mikroskop

Náš výživový systém NUTRIADAPT je výsledkem nespočetného množství ověřených klinických studií.

Opírá se o fakta, nikoliv o domněnky nebo nepodložené studie. Bude vám zpracována gramážová kuchařka v osobním výživovém plánu, kde lze upravovat energetickou hodnotu i četnost porcí, a to v rozmezí 2–6 jídel denně. Osobní výživový plán respektuje i vaše chuťové preference. Potraviny, které vám nechutnají, se automaticky do osobního výživového plánu nezařadí.

Je to jednodušší,
než si myslíte

Fill form

Vyplníte rezervační formulář, naše asistentka se s vámi do dvou pracovních dní spojí a domluví termín nezávazné konzultace.

Zdravotní prohlídka

Dostavíte se na 45minutovou konzultaci, kde vám provedeme základní diagnostiku na přístroji certifikovaném pro užití ve zdravotnictví. Dozvíte se mimo jiné, kolik procent svalů a tuků máte v těle, na kolik let se vaše tělo cítí a mnoho dalších informací.

Konzultace

Pohovoříte si s naším výživovým specialistou, proberete vaše cíle, vysvětlíme vám jak se s námi dostanete na ideální hmotnost a co je potřeba udělat, abyste si ji udrželi. A to napořád.

Fill form

Pojďte do toho s námi a hubněte tak, abyste nejenom skvěle vypadal/a, ale hlavně se skvěle cítil/a.
Chcete hubnout z pohodlí domova? I na toto máme řešení. Zeptejte se našich specialistů na možnost on-line služeb!

Garance

Až 1,5 kg / týden

Při dodržení výživových
zásad našich specialistů *
Objednejte se ještě dnes
na konzultaci s výživovým specialistou
a dostanete inspirativní
jídelníček chutných večeří zdarma.

Rezervační formulář

Ringsegment