Barbora Tesařová

Objevila jsem další potraviny jako avokádo, bulgur, nové úpravy masa a kombinace různých jídel

V průběhu let 2021 a 2022 jsem zažívala v práci hodně stresu, asi i kvůli nim jsem nabírala na váze, až jsem se dostala k hranici 65 kg při mé výšce 161 cm. Vždycky jsem ráda sportovala – běhala a užívala si jízdu na kole, s dcerou tančila při aerobiku. Tehdy jsem zjistila, že se mi hůře dýchá a bolí mě kolena. Ve věku, kdy jsem si myslela, že by se mě tyto problémy měly ještě vyhnout! Přemýšlela jsem, jaká je pro mne ta nejlepší dieta, cvičila jsem, ale má hmotnost se směrem dolů ani nehnula  V té době jsem narazila v pražském nákupním centru ve Stodůlkách na NUTRIADAPT. Napodruhé jsem si dodala odvahu a objednala jsem se na osobní konzultaci.

Od začátku se mi líbil lidský přístup slečny, která se mě ujala. Na základě měření a vážení, a také probrání mých aktivit a způsobu stravování, jsem získala další informace o svém těle a také kuchařku na míru, podle které jsem ladila svůj jídelníček během asi 10 měsíců naší spolupráce. Objevila jsem další potraviny jako avokádo, bulgur, nové úpravy masa a kombinace různých jídel a hlavně takové porce a pravidelnost ve stravě, která mi vyhovovala a mohla jsem ji dodržovat. Změnu v jídelníčku jsem doplnila pravidelnými rychlými procházkami nebo během, přidala jsem spinning nebo tabatu a teď můžu říct, že jsem závislá na endorfinech, které si těmito aktivitami vyrobím. Moji tři psy jsou nadšení, že je beru ven na delší procházky.

 

Tím, že jsem během necelého roku shodila 10 kg, měla jsem důvod úplně obměnit šatník. Dostala jsem se na váhu, kterou jsem měla na vysoké škole. A také před tím, než jsem měla naše tři děti, které naštěstí také rády sportují. Společně jezdíme na kolech, když je příležitost lezeme po skalách nebo se potápíme. Mám radost, že se mi vrátila chuť sportovat a nebolí mě klouby. Mám celkem náročné zaměstnání, takže sportovní aktivitu jako relax vyhledávám moc ráda a pravidelně.

Další příběhy

Neměla jsem žádnou motivaci a místo hubnutí jsem jenom přibírala
Petra Spěváčková, 46 let
Člověk si pořád říká, že to není tak hrozné. Ale když dojde na fotky z dovolené...
Marta Tonarová, 67 let
Ringsegment Ringsegment

Weight management
je řešením pro každého

Rychlost hubnutí si nastavujete sami

Potřebujete pár kilo do plavek, nebo 15 kilo dolů? Připravíme vám takový plán, který sedne do vašich představ.

Více
S pohybem i bez

Máte rádi sport? Nebo naopak jste v pohybu limitovaní? Máme řešení pro obě varianty.

Více
Fit a zdraví pro vnoučata

Senioři vyžadují diametrálně odlišný přístup k hubnutí než aktivní třicátník. Z našich zkušeností se velké většině klientů po úpravě váhy ulevilo od zdravotních obtíží a snížilo se množství potřebných léků.

Více
Hubnutí s cukrovkou a vysokým cholesterolem

Hubnutí s civilizačními chorobami má svá velmi specifická pravidla. Nespoléhejte na babské rady a raději se svěřte do rukou odborníků.

Více
Připraveno pro reálný život

Nestíháte vařit, často se stravujete u fastfoodů, protože nestíháte? Naše řešení, počítá s různými životními situacemi, tak, aby bylo maximálně použitelné.

Více
Když jste tvarem hruška nebo jablko

Vyzkoušejte sílu modelace problematických partií (např. břicho, boky, stehna) a vyhlazení celulitidy.

Více
Logo

Proč NUTRIADAPT?

Zdravotní dokumentace

Stejně jako je normální se starat o své zdraví a chodit na pravidelné preventivní prohlídky k lékaři.

Je přirozené si udržovat zdravou hmotnost. Je-li vysoká, výrazně nám zhoršuje kvalitu života. Od zadýchávání se do schodů, estetického hlediska, zhoršení civilizačních chorob, jako je mj. cukrovka nebo vysoký cholesterol, až po kratší dobu života. Je správné se o své tělo v různých etapách života starat tak, abyste dokázali naplnit váš cíl a mít tak "RADOST ZE SEBE". A my vám s tím rádi pomůžeme.

Stetoskop

Protože u nás najdete pouze vysoce kvalifikované odborníky na úpravu hmotnosti.

Všichni naši zaměstnanci musí projít velice intenzivním vzdělávacím procesem zakončeným odbornou zkouškou. Zaměstnanci se musí neustále vzdělávat, proto navíc u nás také najdete specialisty na hubnutí dětí, sportovní výživu apod.

Mikroskop

Náš výživový systém NUTRIADAPT je výsledkem nespočetného množství ověřených klinických studií.

Opírá se o fakta, nikoliv o domněnky nebo nepodložené studie. Bude vám zpracována gramážová kuchařka v osobním výživovém plánu, kde lze upravovat energetickou hodnotu i četnost porcí, a to v rozmezí 2–6 jídel denně. Osobní výživový plán respektuje i vaše chuťové preference. Potraviny, které vám nechutnají, se automaticky do osobního výživového plánu nezařadí.

Je to jednodušší,
než si myslíte

Fill form

Vyplníte rezervační formulář, naše asistentka se s vámi do dvou pracovních dní spojí a domluví termín nezávazné konzultace.

Zdravotní prohlídka

Dostavíte se na 45minutovou konzultaci, kde vám provedeme základní diagnostiku na přístroji certifikovaném pro užití ve zdravotnictví. Dozvíte se mimo jiné, kolik procent svalů a tuků máte v těle, na kolik let se vaše tělo cítí a mnoho dalších informací.

Konzultace

Pohovoříte si s naším výživovým specialistou, proberete vaše cíle, vysvětlíme vám jak se s námi dostanete na ideální hmotnost a co je potřeba udělat, abyste si ji udrželi. A to napořád.

Fill form

Pojďte do toho s námi a hubněte tak, abyste nejenom skvěle vypadal/a, ale hlavně se skvěle cítil/a.
Chcete hubnout z pohodlí domova? I na toto máme řešení. Zeptejte se našich specialistů na možnost on-line služeb!

Garance

Až 1,5 kg / týden

Při dodržení výživových
zásad našich specialistů *
Objednejte se ještě dnes
na konzultaci s výživovým specialistou
a dostanete inspirativní
jídelníček chutných večeří zdarma.

Rezervační formulář

Ringsegment