Milan Buška

V době, kdy jsem začínal s programem, má dcera odletěla na roční pobyt na Nový Zéland. Představa, že ji přivítám a obejmu s 20 kg dole, mě poháněla nesmírně kupředu.

Znáte ten okamžik, kdy si člověk řekne: „A dost!”? V mém případě to byl moment, kdy má váha ukazovala 97 kg, bral jsem léky na zvýšený krevní tlak a můj životní styl neodpovídal tomu, jak bych si přál. Mým cílem bylo dostat se na „svých“ 75 kg.

Na NUTRIADAPT jsem narazil čistě náhodou na internetu. Zaujal mne jejich přístup, recenze a filozofie programu. Neváhal jsem a rozhodl se navštívit kamennou poradnu. Létaly mi hlavou myšlenky, že musím zatnout zuby a vzít to jako výzvu. Výzvu nejen fyzickou, ale i psychickou, a taky nezklamat ty, kteří mě podporují.

V době, kdy jsem začínal s programem, má dcera odletěla na roční pobyt na Nový Zéland. Představa, že ji přivítám a obejmu s 20 kg dole, mě poháněla nesmírně kupředu. Během prvních výsledků jsem pocítil obrovskou motivaci. Kromě změny v jídelníčku jsem začal s (rychlo)chůzí, která se později stala mou denní rutinou. Začal jsem se zajímat o „nové“ potraviny, které jsem dosud neznal, a poznal plno nových chutí.

Díky odborníkům firmy NUTRIADAPT, jejichž přístup byl profesionální, ale zároveň vřelý a přátelský, jsem se dozvěděl plno nových informací, na kterých jsem mohl stavět dál. Rád vařím, a tak se pro mne průběh programu stal o to víc zábavnější.

Za 6 měsíců jsem shodil 21 kg. Dcera stále objevovala krásy Nového Zélandu a já měl obrovskou radost z toho, že jsem nezklamal ty, kteří mě podporovali a věřili, že to dokážu. Tímto bych chtěl poděkovat všem pracovníkům společnosti NUTRIADAPT, zvláště paní Renátě Šobrové z poradny v Karviné. Můj celkový zdravotní stav se zlepšil a já se mohl rozloučit se všemi léky, které jsem musel brát.

Ten pocit, když jsme se s dcerou přivítali, a já ji viděl na očích, že je na mě nesmírně pyšná, stál opravdu za to!

Nyní už se nebojím, že bych se vrátil na původní hmotnost, a užívám si život přesně tak, jak jsem si přál.

Další příběhy

Bál jsem se, zda nejde o další dietu v prášku
David Kutěj, 29 let
Manžel a kolegové v práci mi říkali, že je to už vidět, jak jsem zhubla, a že mi to sluší
Petra Panská, 46 let
Ringsegment Ringsegment

Weight management
je řešením pro každého

Rychlost hubnutí si nastavujete sami

Potřebujete pár kilo do plavek, nebo 15 kilo dolů? Připravíme vám takový plán, který sedne do vašich představ.

Více
S pohybem i bez

Máte rádi sport? Nebo naopak jste v pohybu limitovaní? Máme řešení pro obě varianty.

Více
Fit a zdraví pro vnoučata

Senioři vyžadují diametrálně odlišný přístup k hubnutí než aktivní třicátník. Z našich zkušeností se velké většině klientů po úpravě váhy ulevilo od zdravotních obtíží a snížilo se množství potřebných léků.

Více
Hubnutí s cukrovkou a vysokým cholesterolem

Hubnutí s civilizačními chorobami má svá velmi specifická pravidla. Nespoléhejte na babské rady a raději se svěřte do rukou odborníků.

Více
Připraveno pro reálný život

Nestíháte vařit, často se stravujete u fastfoodů, protože nestíháte? Naše řešení, počítá s různými životními situacemi, tak, aby bylo maximálně použitelné.

Více
Když jste tvarem hruška nebo jablko

Vyzkoušejte sílu modelace problematických partií (např. břicho, boky, stehna) a vyhlazení celulitidy.

Více
Logo

Proč NUTRIADAPT?

Zdravotní dokumentace

Stejně jako je normální se starat o své zdraví a chodit na pravidelné preventivní prohlídky k lékaři.

Je přirozené si udržovat zdravou hmotnost. Je-li vysoká, výrazně nám zhoršuje kvalitu života. Od zadýchávání se do schodů, estetického hlediska, zhoršení civilizačních chorob, jako je mj. cukrovka nebo vysoký cholesterol, až po kratší dobu života. Je správné se o své tělo v různých etapách života starat tak, abyste dokázali naplnit váš cíl a mít tak "RADOST ZE SEBE". A my vám s tím rádi pomůžeme.

Stetoskop

Protože u nás najdete pouze vysoce kvalifikované odborníky na úpravu hmotnosti.

Všichni naši zaměstnanci musí projít velice intenzivním vzdělávacím procesem zakončeným odbornou zkouškou. Zaměstnanci se musí neustále vzdělávat, proto navíc u nás také najdete specialisty na hubnutí dětí, sportovní výživu apod.

Mikroskop

Náš výživový systém NUTRIADAPT je výsledkem nespočetného množství ověřených klinických studií.

Opírá se o fakta, nikoliv o domněnky nebo nepodložené studie. Bude vám zpracována gramážová kuchařka v osobním výživovém plánu, kde lze upravovat energetickou hodnotu i četnost porcí, a to v rozmezí 2–6 jídel denně. Osobní výživový plán respektuje i vaše chuťové preference. Potraviny, které vám nechutnají, se automaticky do osobního výživového plánu nezařadí.

Je to jednodušší,
než si myslíte

Fill form

Vyplníte rezervační formulář, naše asistentka se s vámi do dvou pracovních dní spojí a domluví termín nezávazné konzultace.

Zdravotní prohlídka

Dostavíte se na 45minutovou konzultaci, kde vám provedeme základní diagnostiku na přístroji certifikovaném pro užití ve zdravotnictví. Dozvíte se mimo jiné, kolik procent svalů a tuků máte v těle, na kolik let se vaše tělo cítí a mnoho dalších informací.

Konzultace

Pohovoříte si s naším výživovým specialistou, proberete vaše cíle, vysvětlíme vám jak se s námi dostanete na ideální hmotnost a co je potřeba udělat, abyste si ji udrželi. A to napořád.

Fill form

Pojďte do toho s námi a hubněte tak, abyste nejenom skvěle vypadal/a, ale hlavně se skvěle cítil/a.
Chcete hubnout z pohodlí domova? I na toto máme řešení. Zeptejte se našich specialistů na možnost on-line služeb!

Garance

Až 1,5 kg / týden

Při dodržení výživových
zásad našich specialistů *
Objednejte se ještě dnes
na konzultaci s výživovým specialistou
a dostanete inspirativní
jídelníček chutných večeří zdarma.

Rezervační formulář

Ringsegment