Jana Jarošová

V obchodě už mi nic nesedělo a vše mi bylo malé

Můj příběh začal v době covidové. Nebylo kam jít! Já, jako neočkovaná, jsem neměla přístup ani do restaurace ani do kina. Chodila jsem jen do práce a zpět domů. To byl také hlavní spouštěč mého rozhodnutí. V té době jsem také moc přibrala a v obchodě už mi nic nesedělo a vše mi bylo malé. V jedné skříni jsem měla uložené věci, do kterých jsem se už dávno nevešla, ale slibovala jsem si, že do nich jednou zhubnu.

Na stránky NUTRIADAPT jsem se dívala několikrát. Vždy jsem obdivovala fotky a příběhy lidí, kteří to zvládli. Šla jsem tedy také do toho! Přiznávám se, že po první schůzce jsem si moc nevěřila a po té druhé už vůbec ne. Vážila jsem stejně jako před 14 dny. Kupodivu hlavní zlom přišel přes Vánoce a Silvestra. Najednou byla dole 4 kg. Byla jsem šťastná a to mě vedlo kupředu.

Dnes mám 20 kg dole za 7 měsíců a jsem ráda, že jsem se na tuto cestu vydala! S odstupem času mohu konstatovat, že to nebylo vůbec těžké a každý si tu svoji cestu určitě najde. Chce si to trošku porovnat v hlavě, řídit se radami odborníků a najít své priority. Tou mojí jsou dnes mé dvě vnučky, abych jim stačila a mohla s nimi zvládat všechny možné aktivity.

 

Mé okolí je ze mě nadšené a překvapené a já jsem za to ráda a cítím se skvěle! Jsem také ráda, že jsem se stala chodící inspirací pro další ženy a mé kamarádky na cestě za vysněnou postavou a přeji jim hodně úspěchů.

Mé největší díky patří paní Monice Kopecké z NUTRIADAPT Olomouc, která mě celou mojí cestou provázela a stala se tak součástí mého příběhu. Nikdy na Vás nezapomenu a vždycky budu vděčná.

Jana Jarošová

 

Další příběhy

S tím, co jsem nabrala v těhotenství, jsem marně bojovala. Teď mám 20 kg dole a hubnu dál
Lucie Absolonová, 39 let
Mojí motivací byla změna stravovacích návyků
Jaroslav Koťátko, 48 let
Ringsegment Ringsegment

Weight management
je řešením pro každého

Rychlost hubnutí si nastavujete sami

Potřebujete pár kilo do plavek, nebo 15 kilo dolů? Připravíme vám takový plán, který sedne do vašich představ.

Více
S pohybem i bez

Máte rádi sport? Nebo naopak jste v pohybu limitovaní? Máme řešení pro obě varianty.

Více
Fit a zdraví pro vnoučata

Senioři vyžadují diametrálně odlišný přístup k hubnutí než aktivní třicátník. Z našich zkušeností se velké většině klientů po úpravě váhy ulevilo od zdravotních obtíží a snížilo se množství potřebných léků.

Více
Hubnutí s cukrovkou a vysokým cholesterolem

Hubnutí s civilizačními chorobami má svá velmi specifická pravidla. Nespoléhejte na babské rady a raději se svěřte do rukou odborníků.

Více
Připraveno pro reálný život

Nestíháte vařit, často se stravujete u fastfoodů, protože nestíháte? Naše řešení, počítá s různými životními situacemi, tak, aby bylo maximálně použitelné.

Více
Když jste tvarem hruška nebo jablko

Vyzkoušejte sílu modelace problematických partií (např. břicho, boky, stehna) a vyhlazení celulitidy.

Více
Logo

Proč NUTRIADAPT?

Zdravotní dokumentace

Stejně jako je normální se starat o své zdraví a chodit na pravidelné preventivní prohlídky k lékaři.

Je přirozené si udržovat zdravou hmotnost. Je-li vysoká, výrazně nám zhoršuje kvalitu života. Od zadýchávání se do schodů, estetického hlediska, zhoršení civilizačních chorob, jako je mj. cukrovka nebo vysoký cholesterol, až po kratší dobu života. Je správné se o své tělo v různých etapách života starat tak, abyste dokázali naplnit váš cíl a mít tak "RADOST ZE SEBE". A my vám s tím rádi pomůžeme.

Stetoskop

Protože u nás najdete pouze vysoce kvalifikované odborníky na úpravu hmotnosti.

Všichni naši zaměstnanci musí projít velice intenzivním vzdělávacím procesem zakončeným odbornou zkouškou. Zaměstnanci se musí neustále vzdělávat, proto navíc u nás také najdete specialisty na hubnutí dětí, sportovní výživu apod.

Mikroskop

Náš výživový systém NUTRIADAPT je výsledkem nespočetného množství ověřených klinických studií.

Opírá se o fakta, nikoliv o domněnky nebo nepodložené studie. Bude vám zpracována gramážová kuchařka v osobním výživovém plánu, kde lze upravovat energetickou hodnotu i četnost porcí, a to v rozmezí 2–6 jídel denně. Osobní výživový plán respektuje i vaše chuťové preference. Potraviny, které vám nechutnají, se automaticky do osobního výživového plánu nezařadí.

Je to jednodušší,
než si myslíte

Fill form

Vyplníte rezervační formulář, naše asistentka se s vámi do dvou pracovních dní spojí a domluví termín nezávazné konzultace.

Zdravotní prohlídka

Dostavíte se na 45minutovou konzultaci, kde vám provedeme základní diagnostiku na přístroji certifikovaném pro užití ve zdravotnictví. Dozvíte se mimo jiné, kolik procent svalů a tuků máte v těle, na kolik let se vaše tělo cítí a mnoho dalších informací.

Konzultace

Pohovoříte si s naším výživovým specialistou, proberete vaše cíle, vysvětlíme vám jak se s námi dostanete na ideální hmotnost a co je potřeba udělat, abyste si ji udrželi. A to napořád.

Fill form

Pojďte do toho s námi a hubněte tak, abyste nejenom skvěle vypadal/a, ale hlavně se skvěle cítil/a.
Chcete hubnout z pohodlí domova? I na toto máme řešení. Zeptejte se našich specialistů na možnost on-line služeb!

Garance

Až 1,5 kg / týden

Při dodržení výživových
zásad našich specialistů *
Objednejte se ještě dnes
na konzultaci s výživovým specialistou
a dostanete inspirativní
jídelníček chutných večeří zdarma.

Rezervační formulář

Ringsegment