Milena Vogeltanzová

Po klasických dietách šla kila znovu nahoru, někdy i o nějaké to kilo víc

Svou váhu jsem si musela hlídat téměř celý život. Už ve škole jsem byla „holka krev a mléko“. Ale tenkrát jsem to příliš neřešila, to bylo ještě celkem přijatelné. Ale poté, co jsem v každém těhotenství přibrala přes 20 kg, jsem musela se sebou něco dělat. Zkoušela jsem různé méně i více úspěšné diety, při kterých jsem sice zhubla, ale za cenu pocitu hladu, který neměl dobrý vliv na mou náladu a celkově na to, jak jsem se cítila. Nehledě na to, že když jsem se vrátila ke svým stravovacím návykům, šla kila znovu nahoru, někdy i o nějaké to kilo víc. A když přišel věk, kdy ženy nejsnadněji přibírají na váze, což se mně samozřejmě také nevyhnulo, začala se kila valit nahoru. Za 5 let jsem měla téměř 25 kilo navíc. Zadýchávala jsem se do schodů a vůbec pohyb mi začal dělat drobné problémy. Jednoho dne, při dalším nelichotivém pohledu do zrcadla, jsem se rozhodla, že je načase s tím něco už opravdu dělat.


Na internetu jsem hledala různé rady o hubnutí, až jsem narazila na NUTRIADAPT. Pročetla si pár příběhů lidí, kteří dokázali shodit pro mne neuvěřitelná kila. A bylo rozhodnuto! Ihned jsem si sjednala schůzku s nutriční poradkyní v Příbrami. Doufala jsem, že zhubnu alespoň 10 kg. Další týden jsem navštívila poradnu. Nechala jsem si udělat vyšetření krve, analýzu střevního mikrobiomu a na základě těchto vyšetření mi výživová poradkyně vytvořila seznam pro mě vhodných, nevhodných potravin a výživový plán. Vzhledem k výsledkům měření tuků v těle mi bylo doporučeno shodit alespoň 20 kg. To jsem si nedokázala ani představit. Začala jsem se řídit radami poradkyně a ono to opravdu šlo. Nyní mám dole již 22 kg. Nehladovím, nemusím dřít ani v posilovně, pouze jsem přidala občasné svižné procházky. Nejvíce potěší, když si oblékám o dvě čísla menší oblečení a to, že si změny všímá i mé okolí. Samozřejmě se cítím daleko lépe i já. 


Dnes vidím, že není nic těžkého na tom začít jíst nejen zdravě, ale i chutně. A za to vše bych chtěla poděkovat paní Simoně Černé a její asistentce z příbramské poradny NUTRIADAPT. Pokud chcete opravdu zhubnout zdravě a nehladovět, jděte do toho, stojí to za to.

 

Další příběhy

Plno nových chutných jídel a kila šla sama dolů
Michaela Pařízková, 39 let
Zhubl jsem v klidu a bez hladovění
Ivan Mariňák, 49 let
Ringsegment Ringsegment

Weight management
je řešením pro každého

Logo

Proč NUTRIADAPT?

Zdravotní dokumentace

Stejně jako je normální se starat o své zdraví a chodit na pravidelné preventivní prohlídky k lékaři.

Je přirozené si udržovat zdravou hmotnost. Je-li vysoká, výrazně nám zhoršuje kvalitu života. Od zadýchávání se do schodů, estetického hlediska, zhoršení civilizačních chorob, jako je mj. cukrovka nebo vysoký cholesterol, až po kratší dobu života. Je správné se o své tělo v různých etapách života starat tak, abyste dokázali naplnit váš cíl a mít tak "RADOST ZE SEBE". A my vám s tím rádi pomůžeme.

Stetoskop

Protože u nás najdete pouze vysoce kvalifikované odborníky na úpravu hmotnosti.

Všichni naši zaměstnanci musí projít velice intenzivním vzdělávacím procesem zakončeným odbornou zkouškou. Zaměstnanci se musí neustále vzdělávat, proto navíc u nás také najdete specialisty na hubnutí dětí, sportovní výživu, apod.

Mikroskop

Náš výživový systém NUTRIADAPT je výsledkem nespočetného množství ověřených klinických studií.

Opírá se o fakta, nikoliv o domněnky nebo nepodložené studie. Bude vám zpracována gramážová kuchařka v osobním výživovém plánu, kde lze upravovat energetickou hodnotu i četnost porcí, a to v rozmezí 2–6 jídel denně. Osobní výživový plán respektuje i vaše chuťové preference. Potraviny, které vám nechutnají, se automaticky do osobního výživového plánu nezařadí.

Je to jednodušší,
než si myslíte

Fill form

Vyplníte rezervační formulář, naše asistentka se s vámi do dvou pracovních dní spojí a domluví termín nezávazné konzultace.

Zdravotní prohlídka

Dostavíte se na 45minutovou konzultaci, kde vám provedeme základní diagnostiku na přístroji certifikovaném pro užití ve zdravotnictví. Dozvíte se mimo jiné, kolik procent svalů a tuků máte v těle, na kolik let se vaše tělo cítí a mnoho dalších informací.

Konzultace

Pohovoříte si s naším výživovým specialistou, proberete vaše cíle, vysvětlíme vám jak se s námi dostanete na ideální hmotnost a co je potřeba udělat, abyste si ji udrželi. A to napořád.

Fill form

Pojďte do toho s námi a hubněte tak, abyste nejenom skvěle vypadal/a, ale hlavně se skvěle cítil/a.
Chcete hubnout z pohodlí domova? I na toto máme řešení. Zeptejte se našich specialistů na možnost on-line služeb!

Garance

Až 1,5 kg / týden

Při dodržení výživových
zásad našich specialistů *
Objednejte se ještě dnes
na konzultaci s výživovým specialistou
a dostanete inspirativní
jídelníček chutných večeří zdarma.

Rezervační formulář

Ringsegment