Milena Vogeltanzová

Po klasických dietách šla kila znovu nahoru, někdy i o nějaké to kilo víc

Svou váhu jsem si musela hlídat téměř celý život. Už ve škole jsem byla „holka krev a mléko“. Ale tenkrát jsem to příliš neřešila, to bylo ještě celkem přijatelné. Ale poté, co jsem v každém těhotenství přibrala přes 20 kg, jsem musela se sebou něco dělat. Zkoušela jsem různé méně i více úspěšné diety, při kterých jsem sice zhubla, ale za cenu pocitu hladu, který neměl dobrý vliv na mou náladu a celkově na to, jak jsem se cítila. Nehledě na to, že když jsem se vrátila ke svým stravovacím návykům, šla kila znovu nahoru, někdy i o nějaké to kilo víc. A když přišel věk, kdy ženy nejsnadněji přibírají na váze, což se mně samozřejmě také nevyhnulo, začala se kila valit nahoru. Za 5 let jsem měla téměř 25 kilo navíc. Zadýchávala jsem se do schodů a vůbec pohyb mi začal dělat drobné problémy. Jednoho dne, při dalším nelichotivém pohledu do zrcadla, jsem se rozhodla, že je načase s tím něco už opravdu dělat.


Na internetu jsem hledala různé rady o hubnutí, až jsem narazila na NUTRIADAPT. Pročetla si pár příběhů lidí, kteří dokázali shodit pro mne neuvěřitelná kila. A bylo rozhodnuto! Ihned jsem si sjednala schůzku s nutriční poradkyní v Příbrami. Doufala jsem, že zhubnu alespoň 10 kg. Další týden jsem navštívila poradnu. Nechala jsem si udělat vyšetření krve, analýzu střevního mikrobiomu a na základě těchto vyšetření mi výživová poradkyně vytvořila seznam pro mě vhodných, nevhodných potravin a výživový plán. Vzhledem k výsledkům měření tuků v těle mi bylo doporučeno shodit alespoň 20 kg. To jsem si nedokázala ani představit. Začala jsem se řídit radami poradkyně a ono to opravdu šlo. Nyní mám dole již 22 kg. Nehladovím, nemusím dřít ani v posilovně, pouze jsem přidala občasné svižné procházky. Nejvíce potěší, když si oblékám o dvě čísla menší oblečení a to, že si změny všímá i mé okolí. Samozřejmě se cítím daleko lépe i já. 


Dnes vidím, že není nic těžkého na tom začít jíst nejen zdravě, ale i chutně. A za to vše bych chtěla poděkovat paní Simoně Černé a její asistentce z příbramské poradny NUTRIADAPT. Pokud chcete opravdu zhubnout zdravě a nehladovět, jděte do toho, stojí to za to.

 

Další příběhy

Zhubl jsem v klidu a bez hladovění
Ivan Mariňák, 50 let
Neměla jsem žádnou motivaci a místo hubnutí jsem jenom přibírala
Petra Spěváčková, 46 let
Ringsegment Ringsegment

Weight management
je řešením pro každého

Rychlost hubnutí si nastavujete sami

Potřebujete pár kilo do plavek, nebo 15 kilo dolů? Připravíme vám takový plán, který sedne do vašich představ.

Více
S pohybem i bez

Máte rádi sport? Nebo naopak jste v pohybu limitovaní? Máme řešení pro obě varianty.

Více
Fit a zdraví pro vnoučata

Senioři vyžadují diametrálně odlišný přístup k hubnutí než aktivní třicátník. Z našich zkušeností se velké většině klientů po úpravě váhy ulevilo od zdravotních obtíží a snížilo se množství potřebných léků.

Více
Hubnutí s cukrovkou a vysokým cholesterolem

Hubnutí s civilizačními chorobami má svá velmi specifická pravidla. Nespoléhejte na babské rady a raději se svěřte do rukou odborníků.

Více
Připraveno pro reálný život

Nestíháte vařit, často se stravujete u fastfoodů, protože nestíháte? Naše řešení, počítá s různými životními situacemi, tak, aby bylo maximálně použitelné.

Více
Když jste tvarem hruška nebo jablko

Vyzkoušejte sílu modelace problematických partií (např. břicho, boky, stehna) a vyhlazení celulitidy.

Více
Logo

Proč NUTRIADAPT?

Zdravotní dokumentace

Stejně jako je normální se starat o své zdraví a chodit na pravidelné preventivní prohlídky k lékaři.

Je přirozené si udržovat zdravou hmotnost. Je-li vysoká, výrazně nám zhoršuje kvalitu života. Od zadýchávání se do schodů, estetického hlediska, zhoršení civilizačních chorob, jako je mj. cukrovka nebo vysoký cholesterol, až po kratší dobu života. Je správné se o své tělo v různých etapách života starat tak, abyste dokázali naplnit váš cíl a mít tak "RADOST ZE SEBE". A my vám s tím rádi pomůžeme.

Stetoskop

Protože u nás najdete pouze vysoce kvalifikované odborníky na úpravu hmotnosti.

Všichni naši zaměstnanci musí projít velice intenzivním vzdělávacím procesem zakončeným odbornou zkouškou. Zaměstnanci se musí neustále vzdělávat, proto navíc u nás také najdete specialisty na hubnutí dětí, sportovní výživu apod.

Mikroskop

Náš výživový systém NUTRIADAPT je výsledkem nespočetného množství ověřených klinických studií.

Opírá se o fakta, nikoliv o domněnky nebo nepodložené studie. Bude vám zpracována gramážová kuchařka v osobním výživovém plánu, kde lze upravovat energetickou hodnotu i četnost porcí, a to v rozmezí 2–6 jídel denně. Osobní výživový plán respektuje i vaše chuťové preference. Potraviny, které vám nechutnají, se automaticky do osobního výživového plánu nezařadí.

Je to jednodušší,
než si myslíte

Fill form

Vyplníte rezervační formulář, naše asistentka se s vámi do dvou pracovních dní spojí a domluví termín nezávazné konzultace.

Zdravotní prohlídka

Dostavíte se na 45minutovou konzultaci, kde vám provedeme základní diagnostiku na přístroji certifikovaném pro užití ve zdravotnictví. Dozvíte se mimo jiné, kolik procent svalů a tuků máte v těle, na kolik let se vaše tělo cítí a mnoho dalších informací.

Konzultace

Pohovoříte si s naším výživovým specialistou, proberete vaše cíle, vysvětlíme vám jak se s námi dostanete na ideální hmotnost a co je potřeba udělat, abyste si ji udrželi. A to napořád.

Fill form

Pojďte do toho s námi a hubněte tak, abyste nejenom skvěle vypadal/a, ale hlavně se skvěle cítil/a.
Chcete hubnout z pohodlí domova? I na toto máme řešení. Zeptejte se našich specialistů na možnost on-line služeb!

Garance

Až 1,5 kg / týden

Při dodržení výživových
zásad našich specialistů *
Objednejte se ještě dnes
na konzultaci s výživovým specialistou
a dostanete inspirativní
jídelníček chutných večeří zdarma.

Rezervační formulář

Ringsegment