Jsme zde pro vás i on-line. Zjistěte, jak s námi můžete hubnout on-line.

Mgr. Eliška Šorajová

Příběh

Přestože v rodině se nikdy neřešila zdravá strava, už na střední škole mě zajímavost táhla ke kvalitnímu a zároveň zdravému jídlu a životnímu stylu. Bylo jasnou volbou, že jsem se rozhodla studovat bezpečnost a kvalitu potravin, kde jsem se mohla nejobsáhleji dozvědět nejen o výživě člověka, ale také o celé potravinové produkci, hygieně a kvalitě tzv. "od vidlí po vidličku". Zájem o zdraví, důsledky vnějších vlivů na člověka a zdravotní prevenci mě neopouštěl a rozšířila jsem si znalosti studiem ochrany veřejného zdraví.

Způsob práce ve Světě zdraví a individuální přístup ke klientům mě nadchly a za možnost zde pracovat jsem velice vděčná, protože spojuje vše, za čím jsem doposud směřovala - možnost pomoci lidem v podpoře svého zdraví, kondice, vzhledu a pohody tou nejpřirozenější cestou: vhodnou stravou. Už Hippokrates věděl, že "Člověk se rodí zdráv a všechny nemoci do něj vstupují s jídlem." - s konceptem Světa zdraví nebudete jíst nemoci, ale zdraví.

Čínské přísloví praví: "Cesta dlouhá tisíc mil začíná prvním krokem." - proto neváhejte a vykročte ten první krok na naší pobočku. Těším se na Vás!

Vzdělání

  • Vysokoškolské - technologie potravin

Mgr. Eliška Šorajová

Specialistka

Pracuji v poradně
NUTRIADAPT Písek
Objednat se do poradny
NUTRIADAPT České Budějovice
Objednat se do poradny
Ringsegment Ringsegment

Weight management
je řešením pro každého

Logo

Proč NUTRIADAPT?

Zdravotní dokumentace

Stejně jako je normální se starat o své zdraví a chodit na pravidelné preventivní prohlídky k lékaři.

Je přirozené si udržovat zdravou hmotnost. Je-li vysoká, výrazně nám zhoršuje kvalitu života. Od zadýchávání se do schodů, estetického hlediska, zhoršení civilizačních chorob, jako je mj. cukrovka nebo vysoký cholesterol, až po kratší dobu života. Je správné se o své tělo v různých etapách života starat tak, abyste dokázali naplnit váš cíl a mít tak "RADOST ZE SEBE". A my vám s tím rádi pomůžeme.

Stetoskop

Protože u nás najdete pouze vysoce kvalifikované odborníky na úpravu hmotnosti.

Všichni naši zaměstnanci musí projít velice intenzivním vzdělávacím procesem zakončeným odbornou zkouškou. Zaměstnanci se musí neustále vzdělávat, proto navíc u nás také najdete specialisty na hubnutí dětí, sportovní výživu, apod.

Mikroskop

Náš výživový systém NUTRIADAPT je výsledkem nespočetného množství ověřených klinických studií.

Opírá se o fakta, nikoliv o domněnky nebo nepodložené studie. Bude vám zpracována gramážová kuchařka v osobním výživovém plánu, kde lze upravovat energetickou hodnotu i četnost porcí, a to v rozmezí 2–6 jídel denně. Osobní výživový plán respektuje i vaše chuťové preference. Potraviny, které vám nechutnají, se automaticky do osobního výživového plánu nezařadí.

Je to jednodušší,
než si myslíte

Fill form

Vyplníte rezervační formulář, naše asistentka se s vámi do dvou pracovních dní spojí a domluví termín nezávazné konzultace.

Zdravotní prohlídka

Dostavíte se na 45minutovou konzultaci, kde vám provedeme základní diagnostiku na přístroji certifikovaném pro užití ve zdravotnictví. Dozvíte se mimo jiné, kolik procent svalů a tuků máte v těle, na kolik let se vaše tělo cítí a mnoho dalších informací.

Konzultace

Pohovoříte si s naším výživovým specialistou, proberete vaše cíle, vysvětlíme vám jak se s námi dostanete na ideální hmotnost a co je potřeba udělat, abyste si ji udrželi. A to napořád.

Fill form

Pojďte do toho s námi a hubněte tak, abyste nejenom skvěle vypadal/a, ale hlavně se skvěle cítil/a.
Chcete hubnout z pohodlí domova? I na toto máme řešení. Zeptejte se našich specialistů na možnost on-line služeb!

Garance

Až 1,5 kg / týden

Při dodržení výživových
zásad našich specialistů *
Objednejte se ještě dnes
na konzultaci s výživovým specialistou
a dostanete inspirativní
jídelníček chutných večeří zdarma.

Rezervační formulář

Ringsegment