Jolana Krotilová

Příběh

Jedinečnost je to, co vystihuje každého z nás.


Množství tuku ve vašem těle, svalů, vody, síla kostí, zdravotní stav, genetické predispozice, strava, stolice, spánek, pohyb, práce..., v tom všem se jeden od druhého lišíme a neexistuje kompletní shoda.


Obecná pravidla ve výživě jsou jistým ukazatelem směru, ale nikomu z vás neřeknou, co přesně vaše tělo potřebuje pro dosažení vašeho cíle (optimalizace hmotnosti, zlepšení zdravotního stavu s udržitelným výsledkem).


Jen na základě důkladné diagnostiky vašeho těla, informací o vašem dosavadním způsobu života včetně rodinné anamnézy a komplexního vyhodnocení krevního obrazu s posudkem od lékaře jsem schopna nastavit jedinečný jídelníček pro každého z vás.


Dříve jsem denně cvičila ve fitku a stravu jsem neřešila, protože to fungovalo. I na mě postupem času došlo a musela jsem přehodnotit priority. Porodila jsem děti a už jsem zdaleka neměla tolik času sama na sebe. Rodina, práce, únava, málo spánku..., přišel čas na změnu :). Alfa omega všeho byla změna stravování. Zúročila jsem své znalosti ze studia profesionálního trenéra fitness u Paed.Dr. Petra Tlapáka CSc., kde jsme kromě sportovní výživy velkou část studia věnovali racionální stravě,  která je základem pro normální spokojené fungování těla i tam, kde je pohyb z jistých důvodů nemožný.


No a tohle všechno dohromady podpořené NUTRIADAPTEM a jeho spoluprací s lékařským a vědeckým týmem mi umožňuje pomáhat lidem na jejich cestě za zvoleným cílem.


A důležitá informace na závěr. Kuchařka je pouze z POTRAVIN (dostupných v běžných supermarketech). Máme i skvělou suplementaci, která by měla být pro každého z nás samozřejmostí, ale to už je každého volba a není součástí KUCHAŘKY NA MÍRU.


Jolana


P.S.: Naučím Tě být sám sobě výživovým poradcem, to lze ale jedině za předpokladu, že ti budu říkat pravdu, i když to někdy bolí.

 

Vzdělání

  • Výživová specialistka - NutriAdapt
  • Instruktor fitness - Škola TONUS - PaedDr. Petr Tlapák, CSc., diplomovaný trenér gymnastiky a kulturistiky, doktor pedagogiky, kandidát pedagogických věd, zakladatel specializace kulturistiky a fitness FTVS UK, zakladatel předmětu "centračně-stabilizační posilování" na FTVS UK, 2. LF UK a UJEP
  • Anatomie, diagnostika pohybového aparátu, zdravověda, první pomoc, technika strečinku a posilování, metodika tréninku, kulturistika, zdravotní cvičení, základ "školy zad", výživa (racionální, sportovní, výživové doplňky), provoz fitness, aj.

Jolana Krotilová

Specialistka

Pracuji v poradně
NUTRIADAPT Hradec Králové
Objednat se do poradny
Ringsegment Ringsegment

Weight management
je řešením pro každého

Rychlost hubnutí si nastavujete sami

Potřebujete pár kilo do plavek, nebo 15 kilo dolů? Připravíme vám takový plán, který sedne do vašich představ.

Více
S pohybem i bez

Máte rádi sport? Nebo naopak jste v pohybu limitovaní? Máme řešení pro obě varianty.

Více
Fit a zdraví pro vnoučata

Senioři vyžadují diametrálně odlišný přístup k hubnutí než aktivní třicátník. Z našich zkušeností se velké většině klientů po úpravě váhy ulevilo od zdravotních obtíží a snížilo se množství potřebných léků.

Více
Hubnutí s cukrovkou a vysokým cholesterolem

Hubnutí s civilizačními chorobami má svá velmi specifická pravidla. Nespoléhejte na babské rady a raději se svěřte do rukou odborníků.

Více
Připraveno pro reálný život

Nestíháte vařit, často se stravujete u fastfoodů, protože nestíháte? Naše řešení, počítá s různými životními situacemi, tak, aby bylo maximálně použitelné.

Více
Když jste tvarem hruška nebo jablko

Vyzkoušejte sílu modelace problematických partií (např. břicho, boky, stehna) a vyhlazení celulitidy.

Více
Logo

Proč NUTRIADAPT?

Zdravotní dokumentace

Stejně jako je normální se starat o své zdraví a chodit na pravidelné preventivní prohlídky k lékaři.

Je přirozené si udržovat zdravou hmotnost. Je-li vysoká, výrazně nám zhoršuje kvalitu života. Od zadýchávání se do schodů, estetického hlediska, zhoršení civilizačních chorob, jako je mj. cukrovka nebo vysoký cholesterol, až po kratší dobu života. Je správné se o své tělo v různých etapách života starat tak, abyste dokázali naplnit váš cíl a mít tak "RADOST ZE SEBE". A my vám s tím rádi pomůžeme.

Stetoskop

Protože u nás najdete pouze vysoce kvalifikované odborníky na úpravu hmotnosti.

Všichni naši zaměstnanci musí projít velice intenzivním vzdělávacím procesem zakončeným odbornou zkouškou. Zaměstnanci se musí neustále vzdělávat, proto navíc u nás také najdete specialisty na hubnutí dětí, sportovní výživu apod.

Mikroskop

Náš výživový systém NUTRIADAPT je výsledkem nespočetného množství ověřených klinických studií.

Opírá se o fakta, nikoliv o domněnky nebo nepodložené studie. Bude vám zpracována gramážová kuchařka v osobním výživovém plánu, kde lze upravovat energetickou hodnotu i četnost porcí, a to v rozmezí 2–6 jídel denně. Osobní výživový plán respektuje i vaše chuťové preference. Potraviny, které vám nechutnají, se automaticky do osobního výživového plánu nezařadí.

Je to jednodušší,
než si myslíte

Fill form

Vyplníte rezervační formulář, naše asistentka se s vámi do dvou pracovních dní spojí a domluví termín nezávazné konzultace.

Zdravotní prohlídka

Dostavíte se na 45minutovou konzultaci, kde vám provedeme základní diagnostiku na přístroji certifikovaném pro užití ve zdravotnictví. Dozvíte se mimo jiné, kolik procent svalů a tuků máte v těle, na kolik let se vaše tělo cítí a mnoho dalších informací.

Konzultace

Pohovoříte si s naším výživovým specialistou, proberete vaše cíle, vysvětlíme vám jak se s námi dostanete na ideální hmotnost a co je potřeba udělat, abyste si ji udrželi. A to napořád.

Fill form

Pojďte do toho s námi a hubněte tak, abyste nejenom skvěle vypadal/a, ale hlavně se skvěle cítil/a.
Chcete hubnout z pohodlí domova? I na toto máme řešení. Zeptejte se našich specialistů na možnost on-line služeb!

Garance

Až 1,5 kg / týden

Při dodržení výživových
zásad našich specialistů *
Objednejte se ještě dnes
na konzultaci s výživovým specialistou
a dostanete inspirativní
jídelníček chutných večeří zdarma.

Rezervační formulář

Ringsegment