Aktuální prohlášení k fungování naší společnosti naleznete zde.

NUTRIADAPT Hradec Králové

Zveme vás do naší poradny v ulici Emy Destinnové 233/36, kde vás rádi seznámíme s tím, naše služba funguje.

Představíme vám nejpokročilejší výživový systém zaměřený na řízení hmotnosti člověka. Na základě biochemického screeningu tento systém přináší nejlepší cestu k vysněné hmotnosti pomocí výživového plánu, který zohledňuje individuální potřeby jako jsou chuťové preference, věk, pohlaví, možnosti stravování, pohyb a další.

Když vyplníte formulář níže, zatelefonujeme vám co nejdříve a domluvíme termín návštěvy, který vám bude vyhovovat. Nad vlastní zkušenost není, tak neváhejte a přijďte. Těšíme se na vás!

Budeme dělat to nejlepší, co umíme, abychom vám pomohli získat a udržet si optimální váhu a kondici a neustále obnovovat vaši radost ze života. Můžete nás samozřejmě navštívit i v případě, že potřebujete upravit výživu při sportu, nebo výživu svých dětí. V našem týmu najdete specialisty na nejrůznější problémy spojené s výživou.

Víme, že máme v rukou efektivní know-how, které nám na této cestě pomáhá, a my ho rádi budeme šířit. Víme také, že jeho správným používáním se pracovní i osobní život může stát ještě lepší a naplněnější, a v tom vám chceme aktivně pomáhat.

Uvidíte, že se vám u nás bude líbit.

Snažíme se pomáhat nejen vám, našim váženým klientům, ale pomáháme na základě rozhodnutí našich zaměstnanců rovněž spolku Pes pomůže, jehož posláním je zajištění asistenčních, vodicích a terapeutických psů pro lidi trpící zdravotním postižením, které je v různé míře omezuje a neumožňuje jim žít plnohodnotným životem. Zaměřuje se na pomoc nevidomým a lidem, kteří jsou z různých důvodů upoutáni na vozíček či lůžko, nebo musí dlouhodobě pobývat v ústavní péči. Z každého našeho a vašeho programu tak přispíváme na pořízení vhodných psů nebo jejich vlastní chov a odchov.

Kontakt


NUTRIADAPT Hradec Králové

Emy Destinnové 233/36
Hradec Králové
500 09

+420734733535
hradec.kralove@nutriadapt.cz

Otevírací doba

pondělí 10:00-18:30
úterý 8:30-17:00
středa 8:30-17:00
čtvrtek 8:30-17:00
pátek 7:30-15:30
Objednat se do poradny

Autem

Z Gočárova okruhu sjeďte na Malšovice. Pokračujte ulicí Náhon a u Husova pomníku odbočíte vpravo. Pojedete-li po nadjezdu, můžete jet rovně ulicí Úprkova a potom vpravo ulicí Na Drahách (kolem prodejny potravin Koula). Projedete kolem restaurace Na Hrázce a druhou možnou odbočkou vlevo se dostanete na ulici Emy Destinnové. Poradna se nachází blíže k lesu za konečnou autobusu číslo 9.

Parkování

Nejlépe přímo v ulici Emy Destinnové před bytovým domem, totéž za rohem v ulici U Střelnice. Z obou míst je to do poradny cca 50 - 100 m. Moc prosíme, abyste neparkovali sousedům na trávě před jejich domy. Děkujeme! Ve výjimečných případech u klientů s omezenou pohyblivostí je možné parkovat přímo v areálu poradny.

Hromadnou dopravou

Autobusem číslo 9

zastávka Malšovice U Střelnice. Od zastávky je to 2 minuty chůze, cesta je označena dohlednou směrovou cedulí přímo do zastávky.

Trolejbusem číslo 7

zastávka Husův pomník, dále ulicí vpravo, kolem restaurace Na Hrázce, dále je možno první ulicí vlevo nebo následujícími dvěma na konec ulice. Od zastávky je to maximálně 10 minut chůze.

Pečují o vás

Ringsegment Ringsegment

Weight management
je řešením pro každého

Logo

Proč NUTRIADAPT?

Zdravotní dokumentace

Stejně jako je normální se starat o své zdraví a chodit na pravidelné preventivní prohlídky k lékaři.

Je přirozené si udržovat zdravou hmotnost. Je-li vysoká, výrazně nám zhoršuje kvalitu života. Od zadýchávání se do schodů, estetického hlediska, zhoršení civilizačních chorob, jako je mj. cukrovka nebo vysoký cholesterol, až po kratší dobu života. Je správné se o své tělo v různých etapách života starat tak, abyste dokázali naplnit váš cíl a mít tak "RADOST ZE SEBE". A my vám s tím rádi pomůžeme.

Stetoskop

Protože u nás najdete pouze vysoce kvalifikované odborníky na úpravu hmotnosti.

Všichni naši zaměstnanci musí projít velice intenzivním vzdělávacím procesem zakončeným odbornou zkouškou. Zaměstnanci se musí neustále vzdělávat, proto navíc u nás také najdete specialisty na hubnutí dětí, sportovní výživu, apod.

Mikroskop

Náš výživový systém NUTRIADAPT je výsledkem nespočetného množství ověřených klinických studií.

Opírá se o fakta, nikoliv o domněnky nebo nepodložené studie. Bude vám zpracována gramážová kuchařka v osobním výživovém plánu, kde lze upravovat energetickou hodnotu i četnost porcí, a to v rozmezí 2–6 jídel denně. Osobní výživový plán respektuje i vaše chuťové preference. Potraviny, které vám nechutnají, se automaticky do osobního výživového plánu nezařadí.

Je to jednodušší,
než si myslíte

Fill form

Vyplníte rezervační formulář, naše asistentka se s vámi do dvou pracovních dní spojí a domluví termín nezávazné on-line konzultace, kterou poskytujeme DOČASNĚ ZDARMA.

Zdravotní prohlídka

Spojíme se s vámi formou videohovoru nebo telefonicky (dle vašeho výběru). Během 45 minut konzultace s naším nutričním specialistou společně probereme váš dosavadní jídelníček, najdeme vaše největší stravovací chyby.

Konzultace

Doporučíme potraviny, kterým se vyhnout a naopak potraviny, které vám v hubnutí pomohou. Následně doporučíme nejvhodnější kroky, jak zhubnout.

Fill form

Pojďte do toho s námi a hubněte tak, abyste nejenom skvěle vypadal/a, ale hlavně se skvěle cítil/a.

Garance

Až 1,5 kg / týden

Při dodržení výživových
zásad našich specialistů *
Objednejte se ještě dnes
na konzultaci s výživovým specialistou
a dostanete inspirativní
jídelníček chutných večeří zdarma.

Rezervační formulář

Ringsegment