Znovu otevíráme 27. 04. 2020. Podívejte se na opatření, která jsme zavedli.

Kamila Myslíková

Příběh

Do Nutriadaptu mě přivedla moje touha po poznání. Poznání toho, jak se „TO“ skutečně má dělat, aby „TO“ fungovalo.

S váhou mám problémy od střední školy a za svůj život jsem vyzkoušela mnoho diet. Dietní scénář byl vždy stejný. Pár týdnů odpírání a hladu, pár týdnů s krásnou postavou a následný jojo efekt. Ale kde jsem zase udělala chybu?
Spousta otázek a na ně žádná odpověď…

Proto jsem se začala ve výživě a zdravém životním stylu vzdělávat. Přečetla jsem vše, co se mi dostalo do ruky a hledala na internetu zajímavé články a besedy a narazila na besedu s RNDr. Petrem Fořtem. Najednou jsem měla jasno: Do Nutriadaptu, o kterém mluvil, se musím dostat!!! Ale ne jako jejich klient, musím vědět víc!!! Vidět pod pokličku!!! 

A tak jsem peníze na dovolenou investovala do dalšího vzdělávání, absolvovala odborný kurz „Poradce pro výživu“ a získala certifikát s mezinárodní platností.

Když se pak časem uvolnilo místo na pobočce Nutriadapt v Pardubicích, moje kroky už vedly jen jedním směrem. Směrem uspokojit svoji touhu po poznání o tom, jak jsme všichni odlišní a každý z nás je jedinečný a na každého „TO“ funguje jinak… 

Motto: „Na změnu není nikdy pozdě“

Vzdělání

  • Střední ekonomická škola Chrudim
  • Nutris - certifikát Poradce pro výživu
  • Specialista výživového systému Nutriadapt
  • SUNKINS a.s. - Ájurvéda 
  • SUNKINS a.s. - Komplexní nutriční typologie
  • SUNKINS a.s. - Výživa těhotných a kojících žen
  • Nutris - Specialista na dětskou výživu

Kamila Myslíková

Specialistka

Pracuji v poradně
NUTRIADAPT Pardubice
Objednat se do poradny
kamila.myslikova@nutriadapt.cz
Ringsegment Ringsegment

Weight management
je řešením pro každého

Logo

Proč NUTRIADAPT?

Zdravotní dokumentace

Stejně jako je normální se starat o své zdraví a chodit na pravidelné preventivní prohlídky k lékaři.

Je přirozené si udržovat zdravou hmotnost. Je-li vysoká, výrazně nám zhoršuje kvalitu života. Od zadýchávání se do schodů, estetického hlediska, zhoršení civilizačních chorob, jako je mj. cukrovka nebo vysoký cholesterol, až po kratší dobu života. Je správné se o své tělo v různých etapách života starat tak, abyste dokázali naplnit váš cíl a mít tak "RADOST ZE SEBE". A my vám s tím rádi pomůžeme.

Stetoskop

Protože u nás najdete pouze vysoce kvalifikované odborníky na úpravu hmotnosti.

Všichni naši zaměstnanci musí projít velice intenzivním vzdělávacím procesem zakončeným odbornou zkouškou. Zaměstnanci se musí neustále vzdělávat, proto navíc u nás také najdete specialisty na hubnutí dětí, sportovní výživu, apod.

Mikroskop

Náš výživový systém NUTRIADAPT je výsledkem nespočetného množství ověřených klinických studií.

Opírá se o fakta, nikoliv o domněnky nebo nepodložené studie. Bude vám zpracována gramážová kuchařka v osobním výživovém plánu, kde lze upravovat energetickou hodnotu i četnost porcí, a to v rozmezí 2–6 jídel denně. Osobní výživový plán respektuje i vaše chuťové preference. Potraviny, které vám nechutnají, se automaticky do osobního výživového plánu nezařadí.

Je to jednodušší,
než si myslíte

Fill form

Vyplníte rezervační formulář, naše asistentka se s vámi do dvou pracovních dní spojí a domluví termín nezávazné konzultace.

Zdravotní prohlídka

Dostavíte se na 45minutovou konzultaci, kde vám provedeme základní diagnostiku na přístroji certifikovaném pro užití ve zdravotnictví. Dozvíte se mimo jiné, kolik procent svalů a tuků máte v těle, na kolik let se vaše tělo cítí a mnoho dalších informací.

Konzultace

Pohovoříte si s naším výživovým specialistou, proberete vaše cíle, vysvětlíme vám jak se s námi dostanete na ideální hmotnost a co je potřeba udělat, abyste si ji udrželi. A to napořád.

Fill form

Pojďte do toho s námi a hubněte tak, abyste nejenom skvěle vypadal/a, ale hlavně se skvěle cítil/a.

Garance

Až 1,5 kg / týden

Při dodržení výživových
zásad našich specialistů *
Objednejte se ještě dnes
na konzultaci s výživovým specialistou
a dostanete inspirativní
jídelníček chutných večeří zdarma.

Rezervační formulář

Ringsegment