Naši lidé

Můj příběh

Cestu k výživě jsem si našla "díky" zdravotním problémům u sebe i blízkých. Chtěla jsem si dokázat poradit svépomocí a pomáhat také druhým. 


Dříve než výživě, jsem se věnovala sportu. I přes to, že jsem aktivně sportovala má váha, ani zdravotní stav nebyl optimální. Začala jsem se tedy více zajímat o vliv stravy na sportovní výkon. Vyzkoušela jsem různé druhy sportů (thajský box, stolní tenis, basketball, cyklistika, běh, fotbal, tanec a jóga). Mnohé z nich jsem dělala závodní formou. Momentálně je pro mě sport pouze rekreační záležitost a hlavně vášeň. 


Zásluhou vlastních zkušeností vnímám tělo jako komplex a věřím v individualitu člověka.
Jsem zastánce toho nenahlížet na věc z jednoho úhlu pohledu a to mě motivuje vzdělávat se i v jiných oblastech, než jen výživa. 


Nikdy mi nebylo líto investování do vzdělávání a svého zdraví a tuto myšlenku bych ráda předala dál. Jsou to zkušenosti / vědomosti, které Vám nikdo nemůže vzít a můžete tak pomoci nejen sobě, ale i ostatním. S tím se pojí mé životní motto...


Motto: Nejlepší investicí v životě je vzdělání a zdraví!

Vzdělání

  • Poradce pro výživu a suplementaci, ATAC spol. s.r.o.
  • Co nevíte o mléce, ATAC spol. s.r.o.
  • Poradce výživy, Fitness Institut s.r.o.
  • Jóga pro začátečníky, Kurzeo

Vaše proměny

Marta Tonarová

Člověk si pořád říká, že to není tak hrozné. Ale když dojde na fotky z dovolené...

Ivan Mariňák

Zhubl jsem v klidu a bez hladovění

Petra Wojnarová

Největší radost mám z toho, že jsem se pro svého manžela stala znovu atraktivní, a i když mě nikdy v hubnutí nepodpořil, teď jen chodí a chlubí se, co jsem dokázala