Marek Varkoček

Žádné hladovění, jenom změna stravovacích návyků a skladba jídla

Někdy začátkem dubna 2019 jsem se po úraze kolene vracel zpět do zaměstnání a v lékařské zprávě jsem se dočetl, že mám MORBIDNÍ OBEZITU. Po pravdě to člověku moc kuráže nedodá. Na první směně mi hlavou problesklo, jestli nezhubneš, tak se důchodu nedožiješ. Už jsem to nedával, neskutečně jsem se trápil.

Ono se to lehce řekne, ale hůř dělá. Zkoušel jsem již v minulosti několikrát zhubnout, ale bez efektu. Takže bylo jasné, že bez odborné pomoci to nezvládnu. Sednul jsem k internetu a hledal. První, co na mě vypadlo, byly různé přípravky a tablety na hubnutí, to jsem zavrhl. Chce to něco jako komplexní program, krok za krokem. Hledal jsem dál.

Poté jsem objevil NUTRIADAPT. To je to, co hledám. Nejvíce mě zaujaly příběhy klientů. V duchu jsem jim tiše záviděl. Padlo rozhodnutí. Jdu do toho. Objednal jsem si termín první konzultace, zkusím a uvidím. Výsledky a pravda o mém stavu byly zdrcující.

Výživová poradkyně paní Wilčková mi všechno vysvětlila. Na poradně mi udělali diagnostiku a sestavili jídelníček. Vlastně mě naučili a stále učí jíst. Když jsem přišel na další konzultaci a zhubnul první 4 kg, byl to krásný pocit. Říkal jsem si, to půjde. Ale to hlavní bylo: ŽÁDNÉ HLADOVĚNÍ. Jenom změna stravovacích návyků a skladba jídla. Když jsem zhubnul prvních 20 kg, začalo si toho všímat i mé okolí.

To nejdůležitější ale bylo, že i já jsem to cítil, především na své kondici. Méně mě bolela kolena, kyčle, lépe se mi chodilo, přestal jsem být unavený, zadýchaný, pomalu a jistě se mi vracela energie a chuť do života. Začal jsem si to užívat.

Pravidelné konzultace mi dodnes pomáhají v tom, že člověk má tendence zapomínat a občas zase sklouznout špatným směrem, ale díky deníku můžeme situaci s paní poradkyní konzultovat a chyby napravit. V současné době mám dole 48 kg a jedu dál.

Začal jsem jezdit na kole a díky tomu objevil novou zálibu, která mě naplňuje a krásně vyčistí hlavu. Chůze mi nečiní problém a tam, kde jsem jezdil autem, nyní chodím pěšky. Můžu se podívat do zrcadla a nestydět se sám před sebou. Můžu si koupit normální konfekci, mám energii a chuť do života, pocitově jsem omládl tak o 20 let. Život je opravdu lehčí.

Když to hodnotím s odstupem času, bylo to jedno z mých nejlepších rozhodnutí. Ona je pravda taková, že pokud si člověk něco zaplatí, tak k tomu přistupuje s větším respektem, a nejlépe investované peníze jsou do svého zdraví.

Vlastně se mi splnil sen. Už nemusím tiše závidět příběhy jiných lidí, kteří měli podobný problém jako já. Dnes píšu svůj příběh. Příběh pro vás, kteří váháte. Věřte, sny se plní.

Začněte ještě dnes

PŘIJĎTE SE PORADIT,
JAK BUDE VYPADAT VAŠE HUBNUTÍ

Diagnostická konzultace
s nutričním specialistou

Přesvědčte se sami. Specialista v rámci nezávazné konzultace provede základní diagnostiku, probere vaše stravovací návyky a doporučí řešení pro vaši konkrétní situaci.

  • 45 minutová kozulatce
  • Včetně analýzy kompozice těla
  • S individuálními doporučeními

Diagnostická konzultace
s nutričním specialistou

To vše
nyní pouze
za 200 Kč

Přesvědčte se sami. Specialista v rámci nezávazné konzultace provede základní diagnostiku, probere vaše stravovací návyky a doporučí řešení pro vaši konkrétní situaci.

  • 45 minutová kozulatce
  • Včetně analýzy kompozice těla
  • S individuálními doporučeními
Vyplňte rezervační formulář a naše asistentka se s vámi do dvou pracovních dnů spojí a domluví termin nezávazné konzultace.
Rezervační formulář