Mgr. Natálie Černá DiS.

Příběh

Zastávám názor, že člověka prvotně formuje to, v jakém prostředí od dětství žije, k čemu je veden svými nejbližšími rodinnými příslušníky, a v tomto smyslu každodenně apeluji i na své klienty. Moji rodiče mě od mého útlého věku směřovali ke zdravému životnímu stylu, zdravé stravě, drželi se všech zásad, které jsou pro dítě ve vývinu tak důležité. Právě tyto návyky totiž v budoucnu ovlivní postoj dítěte, co se např. výživy týče, neboť, když bude výživa od prvotního věku nastavena ve špatném duchu a směru, někdy během života se to prostě projeví ve zdravotní anamnéze. Je to jako rostlina, kterou si každý den pěstujete a zaléváte a ona prostě jednoho dne vyroste. Tudíž mi bylo asi předem „do vínku“ dané, kam nejspíše mé kroky budou směřovat. Jelikož jsem od dětství i velkou milovníci zvířat, chtěla jsem být také veterinářkou, ale nakonec jsem došla k závěru, že bych jim jako mé služby mohla nabídnout maximálně stříhání drápku, neboť kdyby mně můj zvířecí pacient zemřel na stole, těžko bych to nesla. A tak zvítězilo mé předurčení věnovat se výživě odborně. Absolvovala jsem střední zdravotnickou školu, obor zdravotnické lyceum, posléze jsem studovala obor Nutriční terapeut na vyšší odborné škole v Plzni, kde jsem získala titul DiS a spousty hodin praxe jak v nemocnicích, tak v různých stacionářích, v domovech pro seniory, ale také v kuchyni, kde jsme vařili a normovali pokrmy. Následně jsem se věnovala studiu na Vysoké škole Palestře, obor výživové poradenství a sportovní diagnostika, kde jsem získala titul Bc. Ale tím to neskončilo a nadále jsme vzdělávala v magisterském studiu, které jsem již dokončola. Rigorózní zkouška k získání takzvaného malého doktorátu, pro mě bude pomyslná tečka k ukončení mého studia. Už při absolvování maturity jsem věděla, že se chci věnovat nutriční terapii profesionálně.Otevřít si svoji vlastní poradnu byl můj veliký sen. Nejvíce mě na mé práci baví, že mohu pomoci lidem, kteří se v nějakém životním období dostali do situace, kdy nejsou schopni sami zvládat svůj zdravotní problém a rozhodli se jej za odborné pomoci řešit. Jsem neskonale šťastná, když vidím, jak naše cílená společná práce má viditelné výsledky, kdy se mým klientům daří lépe a lépe. Moje práce je pro mě poslání, jak v dnešní hektické době mohu lidem ukázat cestu zdravého životního stylu, zdravé životosprávy, změnit jejich postoj k životu. Takže to vlastně není práce, ale koníček. Totiž, jenom práci, kterou milujeme, a která nás neobtěžuje, můžeme dělat srdcem a naplno.

Vzdělání

 • Střední zdravotnická škola obor zdravotnické lyceum
 • Vyšší odborná škola zdravotnická obor diplomovaný nutriční terapeut
 • Vysoká škola Palestra bakalářské studium obor diplomovaný výživový specialista a sportovní diagnostik
 • Vysoká škola Palestra navazující magisterské studium obor wellness specialista
 • Přednášková činnost v oblasti nutričního poradenství a edukace zdravého životní stylu
 • Certifikovaný výživový specialista Nutriadapt
 • Akademie Nutriadapt výživový specialista
 • Akademie Nutriadapt sportovní výživa
 • Akademie Nutriadapt výživa dětí
 • Akademie Nutriadapt výživa při prediabetu a diabetu
 • Akademie Nutriadapt Imunitní systém
 • Akademie Nutriadapt Biochemie
 • Akademie Nutriadapt výživa pro pokročilé
 • Minutový řečník- kurz mluveného projevu
 • Institut moderní výživy
 • Výživové školení společnosti SUNKINS
Ringsegment Ringsegment

Weight management
je řešením pro každého

Rychlost hubnutí si nastavujete sami

Potřebujete pár kilo do plavek, nebo 15 kilo dolů? Připravíme vám takový plán, který sedne do vašich představ.

Více
S pohybem i bez

Máte rádi sport? Nebo naopak jste v pohybu limitovaní? Máme řešení pro obě varianty.

Více
Fit a zdraví pro vnoučata

Senioři vyžadují diametrálně odlišný přístup k hubnutí než aktivní třicátník. Z našich zkušeností se velké většině klientů po úpravě váhy ulevilo od zdravotních obtíží a snížilo se množství potřebných léků.

Více
Hubnutí s cukrovkou a vysokým cholesterolem

Hubnutí s civilizačními chorobami má svá velmi specifická pravidla. Nespoléhejte na babské rady a raději se svěřte do rukou odborníků.

Více
Připraveno pro reálný život

Nestíháte vařit, často se stravujete u fastfoodů, protože nestíháte? Naše řešení, počítá s různými životními situacemi, tak, aby bylo maximálně použitelné.

Více
Když jste tvarem hruška nebo jablko

Vyzkoušejte sílu modelace problematických partií (např. břicho, boky, stehna) a vyhlazení celulitidy.

Více
Logo

Proč NUTRIADAPT?

Zdravotní dokumentace

Stejně jako je normální se starat o své zdraví a chodit na pravidelné preventivní prohlídky k lékaři.

Je přirozené si udržovat zdravou hmotnost. Je-li vysoká, výrazně nám zhoršuje kvalitu života. Od zadýchávání se do schodů, estetického hlediska, zhoršení civilizačních chorob, jako je mj. cukrovka nebo vysoký cholesterol, až po kratší dobu života. Je správné se o své tělo v různých etapách života starat tak, abyste dokázali naplnit váš cíl a mít tak "RADOST ZE SEBE". A my vám s tím rádi pomůžeme.

Stetoskop

Protože u nás najdete pouze vysoce kvalifikované odborníky na úpravu hmotnosti.

Všichni naši zaměstnanci musí projít velice intenzivním vzdělávacím procesem zakončeným odbornou zkouškou. Zaměstnanci se musí neustále vzdělávat, proto navíc u nás také najdete specialisty na hubnutí dětí, sportovní výživu apod.

Mikroskop

Náš výživový systém NUTRIADAPT je výsledkem nespočetného množství ověřených klinických studií.

Opírá se o fakta, nikoliv o domněnky nebo nepodložené studie. Bude vám zpracována gramážová kuchařka v osobním výživovém plánu, kde lze upravovat energetickou hodnotu i četnost porcí, a to v rozmezí 2–6 jídel denně. Osobní výživový plán respektuje i vaše chuťové preference. Potraviny, které vám nechutnají, se automaticky do osobního výživového plánu nezařadí.

Je to jednodušší,
než si myslíte

Fill form

Vyplníte rezervační formulář, naše asistentka se s vámi do dvou pracovních dní spojí a domluví termín nezávazné konzultace.

Zdravotní prohlídka

Dostavíte se na 45minutovou konzultaci, kde vám provedeme základní diagnostiku na přístroji certifikovaném pro užití ve zdravotnictví. Dozvíte se mimo jiné, kolik procent svalů a tuků máte v těle, na kolik let se vaše tělo cítí a mnoho dalších informací.

Konzultace

Pohovoříte si s naším výživovým specialistou, proberete vaše cíle, vysvětlíme vám jak se s námi dostanete na ideální hmotnost a co je potřeba udělat, abyste si ji udrželi. A to napořád.

Fill form

Pojďte do toho s námi a hubněte tak, abyste nejenom skvěle vypadal/a, ale hlavně se skvěle cítil/a.
Chcete hubnout z pohodlí domova? I na toto máme řešení. Zeptejte se našich specialistů na možnost on-line služeb!

Garance

Až 1,5 kg / týden

Při dodržení výživových
zásad našich specialistů *
Objednejte se ještě dnes
na konzultaci s výživovým specialistou
a dostanete inspirativní
jídelníček chutných večeří zdarma.

Rezervační formulář

Ringsegment