Petra Pospíšilová

Příběh

Zhubnout a udržet si kila navíc není jednoduché, to moc dobře vím i já, jelikož jsem před lety také řešila nadváhu. Vyzkoušela jsem snad všechny dostupné diety, které jsem našla na internetu nebo v časopisech od keto diety, paleo diety, cambridge diet, přerušovanému hladovění, sacharidových vln, mléčné diety až po 14. denní půst. Na všech dietách jsem zhubla, ale vždycky přišel jojo efekt. Po čase už jsem přestala doufat, že bych si mohla někdy váhu udržet a být se sebou spokojená. Moje sebevědomí bylo na bodu mrazu, nechtěla jsem chodit do společnosti, nemohla si najít přítele, styděla jsem se vyjít ven v krátkých kalhotech nebo nedej bože v plavkách. Zadýchávala se při běžných činnostech a neměla na nic energii. Až mě jednou spasila moje sestra, která začala studovat zdravotní školu a věnovat se zdravému životnímu stylu. Ukázala mi tu správnou cestu. To že nízkokalorické diety nikam nevedou a tvoří jen začarovaný kruh z kterého se člověk nikdy nedostane. Navíc člověka dokážou zníčit i po zdravotní stránce. Když sem kompletně změnila pohled na „hubnutí“, začala jíst víc, naučila se orientovat v potravinách, zlepšila pitný režim a přidala pohyb váha klesla o neuvěřitelných 20kg a zdravý životní styl se stal mým koníčkem. Své zkušenosti chci předávat dál a pomoci lidem, kteří již také ztratili motivaci a nevědí si rady jako já před lety. :-) 

Vzdělání

  • Výživový specialista Světa zdraví
  • Poradce pro výživu NUTRIS
  • Kondiční trenér, Trenér kulturiky

Petra Pospíšilová

Majitelka

Pracuji v poradně
NUTRIADAPT Jablonec nad Nisou
Objednat se do poradny
Ringsegment Ringsegment

Weight management
je řešením pro každého

Logo

Proč NUTRIADAPT?

Zdravotní dokumentace

Stejně jako je normální se starat o své zdraví a chodit na pravidelné preventivní prohlídky k lékaři.

Je přirozené si udržovat zdravou hmotnost. Je-li vysoká, výrazně nám zhoršuje kvalitu života. Od zadýchávání se do schodů, estetického hlediska, zhoršení civilizačních chorob, jako je mj. cukrovka nebo vysoký cholesterol, až po kratší dobu života. Je správné se o své tělo v různých etapách života starat tak, abyste dokázali naplnit váš cíl a mít tak "RADOST ZE SEBE". A my vám s tím rádi pomůžeme.

Stetoskop

Protože u nás najdete pouze vysoce kvalifikované odborníky na úpravu hmotnosti.

Všichni naši zaměstnanci musí projít velice intenzivním vzdělávacím procesem zakončeným odbornou zkouškou. Zaměstnanci se musí neustále vzdělávat, proto navíc u nás také najdete specialisty na hubnutí dětí, sportovní výživu, apod.

Mikroskop

Náš výživový systém NUTRIADAPT je výsledkem nespočetného množství ověřených klinických studií.

Opírá se o fakta, nikoliv o domněnky nebo nepodložené studie. Bude vám zpracována gramážová kuchařka v osobním výživovém plánu, kde lze upravovat energetickou hodnotu i četnost porcí, a to v rozmezí 2–6 jídel denně. Osobní výživový plán respektuje i vaše chuťové preference. Potraviny, které vám nechutnají, se automaticky do osobního výživového plánu nezařadí.

Je to jednodušší,
než si myslíte

Fill form

Vyplníte rezervační formulář, naše asistentka se s vámi do dvou pracovních dní spojí a domluví termín nezávazné konzultace.

Zdravotní prohlídka

Dostavíte se na 45minutovou konzultaci, kde vám provedeme základní diagnostiku na přístroji certifikovaném pro užití ve zdravotnictví. Dozvíte se mimo jiné, kolik procent svalů a tuků máte v těle, na kolik let se vaše tělo cítí a mnoho dalších informací.

Konzultace

Pohovoříte si s naším výživovým specialistou, proberete vaše cíle, vysvětlíme vám jak se s námi dostanete na ideální hmotnost a co je potřeba udělat, abyste si ji udrželi. A to napořád.

Fill form

Pojďte do toho s námi a hubněte tak, abyste nejenom skvěle vypadal/a, ale hlavně se skvěle cítil/a.

Garance

Až 1,5 kg / týden

Při dodržení výživových
zásad našich specialistů
Objednejte se ještě dnes
na konzultaci s výživovým specialistou
a dostanete inspirativní
jídelníček chutných večeří zdarma.

Rezervační formulář

Ringsegment