Naši lidé

Můj příběh

O zdravý životní styl se zajímám již dlouhou dobu a v pohybu jsem si našla velkou zálibu. Nejdříve jsem se o toto téma začala zajímat kvůli sobě a svému zdraví, časem jsem přišla na to, že chci pomáhat i ostatním.

Naše strava je zrcadlem nejen toho, jak vypadáme, ale také má spojitost s nemocemi, může nám dodat ale také brát naši energii. Fascinují mě souvislosti mezi výživou a sportem, vliv stravy na zdraví a možnosti ovlivnit naši fyzickou zdatnost.

Po studiu na VOŠ jsem se v tomto oboru chtěla vzdělávat a získat odbornější znalosti z problematiky výživy, proto jsem se rozhodla pro certifikovaný kurz Výživového poradce.

Ráda se vzdělávám v této oblasti a informace, které mi pomohly, chci předávat dál. Je radost cítit se spokojeně a zdravě ve svém těle.

Mezi mé oblíbené sportovní činnosti patří běhání a pilates. Běhání je pro mě relax a pilates je skvělé cvičení na posílení a tvarování postavy.

Vzdělání

  • Goodwill - vyšší odborná škola, s.r.o
  • ATAC spol. s.r.o. – rekvalifikační kurz Poradce pro výživu; Výživa při prediabetu a diabetu ; Výživa těhotných a kojících

Vaše proměny

Monika Vlčková

Začala jsem sama nějakým způsobem hubnout, moc to ale nešlo

Petr Polák

Jedl jsem nepravidelně, většinou jsem byl celý den v práci bez jídla a večer si dopřával „hody“

Andrea Horáková

Jak to udělat, když ráda jím a pokud jsem nervózní, ještě si něco přidám navíc?