Aktuální prohlášení k fungování naší společnosti naleznete zde.

NUTRIADAPT Poděbrady

NUTRIADAPT Weight Management Clinic Poděbrady

Zveme vás do naší poradny, ve které vás seznámíme s účinnou cestou k vysněné hmotnosti.

Představíme vám nejpokročilejší výživový systém zaměřený na řízení hmotnosti člověka. Na základě biochemického screeningu tento systém přináší nejlepší cestu k vysněné hmotnosti pomocí výživového plánu, který zohledňuje individuální potřeby jako jsou chuťové preference, věk, pohlaví, možnosti stravování, pohyb a další.

Na základě elementární, metabolické a dalších diagnostik a vyšetření pro vás umíme vybrat ten nejvhodnější výživový směr, připravíme vám společně s osobním výživovým plánem také podrobnou kuchařku na míru NUTRIADAPT s gramážovými recepty a hlavně o vás budeme pečovat tak, abyste na své cestě nebyli sami a svých váhových cílů dosáhli co nejpříjemnějším způsobem a bez jakéhokoliv trápení, které zpravidla běžné “zaručené diety” provázejí.

Na konci naší spolupráce už budete vědět, jak se stravovat, abyste byli po ukončení programu schopni se vyznat v potravinách i ve vlastním těle, v budoucnu již shozená kila nenabrali zpět, a dokázali tak svoji hmotnost kontrolovat a udržovat trvale.

Neváhejte a vyplňte formulář níže už dnes. My vám co nejdříve zatelefonujeme a domluvíme společně termín návštěvy, který vám bude vyhovovat.

Těšíme se na vás!

Kontakt


NUTRIADAPT Poděbrady

Husova 6/17
Poděbrady
290 01

+420734141458
podebrady@nutriadapt.cz

Otevírací doba

pondělí 8:30 - 16:30
úterý 8:30 - 17:00
středa 7:30 - 16:00
čtvrtek 8:30 - 17:00
pátek dle objednání
sobota Zavřeno
neděle Zavřeno
Objednat se do poradny
Příjezd vlakem

Hlavní nádraží Poděbrady se nachází přímo u kolonády T.G. Masaryka. Půjdete stále rovně cca 800 m na rozcestí před hotelem Grex se dáte doprava a až budete mít po levé straně obchodní dům RŮŽOVÝ SLON  se supermarketem Albert přejdete přes jeho parkoviště a poté přes hlavní silnici. U přechodu uvidíte naší pobočku se zelenou výlohou a nápisem Svět zdraví.

Příjezd autem

1. příjezd od Nymburka přes Velké Zboží

Jeďte stále po hlavní silnici a před náměstím zaparkujte u obchodního domu RŮŽOVÝ SLON ,  poté stačí přejít po přechodu (viz popis výše)

2. příjezd od Jičína, Kolína a Městce Králové

Po příjezdu do Poděbrad jeďte stále po hlavní silnici, po levé straně minete kostel a budete pokračovat rovně po hlavní silnici až na náměstí, které projedete a zahnete doprava cca po 100 m uvidíte obchodní dům RŮŽOVÝ SLON.

3. příjezd od Prahy a Pískové Lhoty

Po příjezdu do Poděbrad jeďte stále po hlavní silnici, dále přes most a na náměstí doleva, cca po 100 m uvidíte obchodní dům RŮŽOVÝ SLON.

Parkování:

Parkovat můžete celý den (blízko náměstí) u obchodního domu RŮŽOVÝ SLON– Albert, který je na hlavní silnici Husova, naproti naší pobočce nebo u nedalekého sídliště u základní školy Václava Havla.

Pečují o vás

Ringsegment Ringsegment

Weight management
je řešením pro každého

Logo

Proč NUTRIADAPT?

Zdravotní dokumentace

Stejně jako je normální se starat o své zdraví a chodit na pravidelné preventivní prohlídky k lékaři.

Je přirozené si udržovat zdravou hmotnost. Je-li vysoká, výrazně nám zhoršuje kvalitu života. Od zadýchávání se do schodů, estetického hlediska, zhoršení civilizačních chorob, jako je mj. cukrovka nebo vysoký cholesterol, až po kratší dobu života. Je správné se o své tělo v různých etapách života starat tak, abyste dokázali naplnit váš cíl a mít tak "RADOST ZE SEBE". A my vám s tím rádi pomůžeme.

Stetoskop

Protože u nás najdete pouze vysoce kvalifikované odborníky na úpravu hmotnosti.

Všichni naši zaměstnanci musí projít velice intenzivním vzdělávacím procesem zakončeným odbornou zkouškou. Zaměstnanci se musí neustále vzdělávat, proto navíc u nás také najdete specialisty na hubnutí dětí, sportovní výživu, apod.

Mikroskop

Náš výživový systém NUTRIADAPT je výsledkem nespočetného množství ověřených klinických studií.

Opírá se o fakta, nikoliv o domněnky nebo nepodložené studie. Bude vám zpracována gramážová kuchařka v osobním výživovém plánu, kde lze upravovat energetickou hodnotu i četnost porcí, a to v rozmezí 2–6 jídel denně. Osobní výživový plán respektuje i vaše chuťové preference. Potraviny, které vám nechutnají, se automaticky do osobního výživového plánu nezařadí.

Je to jednodušší,
než si myslíte

Fill form

Vyplníte rezervační formulář, naše asistentka se s vámi do dvou pracovních dní spojí a domluví termín nezávazné on-line konzultace, kterou poskytujeme DOČASNĚ ZDARMA.

Zdravotní prohlídka

Spojíme se s vámi formou videohovoru nebo telefonicky (dle vašeho výběru). Během 45 minut konzultace s naším nutričním specialistou společně probereme váš dosavadní jídelníček, najdeme vaše největší stravovací chyby.

Konzultace

Doporučíme potraviny, kterým se vyhnout a naopak potraviny, které vám v hubnutí pomohou. Následně doporučíme nejvhodnější kroky, jak zhubnout.

Fill form

Pojďte do toho s námi a hubněte tak, abyste nejenom skvěle vypadal/a, ale hlavně se skvěle cítil/a.

Garance

Až 1,5 kg / týden

Při dodržení výživových
zásad našich specialistů *
Objednejte se ještě dnes
na konzultaci s výživovým specialistou
a dostanete inspirativní
jídelníček chutných večeří zdarma.

Rezervační formulář

Ringsegment