Aktuální prohlášení k fungování naší společnosti naleznete zde.

NUTRIADAPT Praha 5 - Butovice

Naši poradnu najdete na Praze 5, přímo v obchodním centru Galerie Butovice, nedaleko od stanice metra Nové Butovice. Otevřeno máme v pracovní dny od 9 do 20 hodin. Snažíme se tak vyjít vstříc časovým možnostem klientů.

Na recepci se vás s úsměvem ujme naše asistentka. A pokud se objednáte přes formulář níže, tak vám co nejdříve zatelefonuje a domluví s vámi termín návštěvy. Po odborné stránce se pak o vás postarají naši výživoví poradci.

Představí vám nejpokročilejší výživový systém zaměřený na řízení hmotnosti člověka a také, jak funguje. Hlavně vás ale se zájmem sobě vlastním vyslechnou, zjistí, co vás trápí, a pokusí se najít řešení.

V naší poradně se budete cítit doslova jako doma a společně dosáhneme vaší vysněné váhy či zlepšení zdraví a kondice. Těší nás, že máme mnoho spokojených klientů. Váš úspěch je naše radost. Přijďte se přesvědčit a objednejte se k nám.


Kontakt


NUTRIADAPT Praha 5 - Butovice

Radlická 117 (OC Galerie Butovice - metro B)
OC Galerie Butovice, u st. metra B - Nové Butovice
Praha 5
158 00

+420774791153
praha.butovice@nutriadapt.cz

Otevírací doba

pondělí 9:00 - 20:00
úterý 9:00 - 20:00
středa 9:00 - 20:00
čtvrtek 9:00 - 20:00
pátek 9:00 - 20:00
Objednat se do poradny

Naši poradnu najdete v 1.patře obchodního centra Galerie Butovice, které se rozkládá mezi ulicí Radlickou a Jeremiášovou.

Pražští návštěvníci, kteří by chtěli využít MHD, naleznou centrum bezprostředně u stanice metra trasy "B" - Nové Butovice . 

Motorizovaní návštěvníci mohou přijet po Radlické ulici ze Smíchova nebo z pražského okruhu, dálnice D5  a z rozlehlé oblasti jihozápadního města (Stodůlky, Zličín, Lužiny, Ruzyně, Motol, Břevnov, Jinonice...) pak po Jeremiášově ulici 

V centru je připraveno dostatek parkovacích míst s parkováním zdarma.

Pečují o vás

Ringsegment Ringsegment

Weight management
je řešením pro každého

Logo

Proč NUTRIADAPT?

Zdravotní dokumentace

Stejně jako je normální se starat o své zdraví a chodit na pravidelné preventivní prohlídky k lékaři.

Je přirozené si udržovat zdravou hmotnost. Je-li vysoká, výrazně nám zhoršuje kvalitu života. Od zadýchávání se do schodů, estetického hlediska, zhoršení civilizačních chorob, jako je mj. cukrovka nebo vysoký cholesterol, až po kratší dobu života. Je správné se o své tělo v různých etapách života starat tak, abyste dokázali naplnit váš cíl a mít tak "RADOST ZE SEBE". A my vám s tím rádi pomůžeme.

Stetoskop

Protože u nás najdete pouze vysoce kvalifikované odborníky na úpravu hmotnosti.

Všichni naši zaměstnanci musí projít velice intenzivním vzdělávacím procesem zakončeným odbornou zkouškou. Zaměstnanci se musí neustále vzdělávat, proto navíc u nás také najdete specialisty na hubnutí dětí, sportovní výživu, apod.

Mikroskop

Náš výživový systém NUTRIADAPT je výsledkem nespočetného množství ověřených klinických studií.

Opírá se o fakta, nikoliv o domněnky nebo nepodložené studie. Bude vám zpracována gramážová kuchařka v osobním výživovém plánu, kde lze upravovat energetickou hodnotu i četnost porcí, a to v rozmezí 2–6 jídel denně. Osobní výživový plán respektuje i vaše chuťové preference. Potraviny, které vám nechutnají, se automaticky do osobního výživového plánu nezařadí.

Je to jednodušší,
než si myslíte

Fill form

Vyplníte rezervační formulář, naše asistentka se s vámi do dvou pracovních dní spojí a domluví termín nezávazné on-line konzultace, kterou poskytujeme DOČASNĚ ZDARMA.

Zdravotní prohlídka

Spojíme se s vámi formou videohovoru nebo telefonicky (dle vašeho výběru). Během 45 minut konzultace s naším nutričním specialistou společně probereme váš dosavadní jídelníček, najdeme vaše největší stravovací chyby.

Konzultace

Doporučíme potraviny, kterým se vyhnout a naopak potraviny, které vám v hubnutí pomohou. Následně doporučíme nejvhodnější kroky, jak zhubnout.

Fill form

Pojďte do toho s námi a hubněte tak, abyste nejenom skvěle vypadal/a, ale hlavně se skvěle cítil/a.

Garance

Až 1,5 kg / týden

Při dodržení výživových
zásad našich specialistů *
Objednejte se ještě dnes
na konzultaci s výživovým specialistou
a dostanete inspirativní
jídelníček chutných večeří zdarma.

Rezervační formulář

Ringsegment