Monika Vlčková

Začala jsem sama nějakým způsobem hubnout, moc to ale nešlo

Zrcadlo bylo pro mě tabu, ani fotit jsem se nechtěla. Sama za sebe jsem se styděla a když jsem viděla na váze, jak se blíží k devítce, říkala jsem si, co budu dělat s tou noční každodenní můrou. Tak jsem začala sama nějakým způsobem hubnout, moc to ale nešlo. A jak to všechno začalo? Takhle jednou u stolu mi přítel povídá, podívej,  co mi tu vyběhlo a je to i v Lípě. Okamžitě jsem vzplanula, že ani náhodou nikam nejdu, ale jestli si to přeje, tak první návštěvu zkusím, ale nic víc. Za chvilku telefon, zda schůzka platí.  V den domluvené návštěvy, kdy jsem vešla do poradny NUTRIADAPT, mi bylo hned jasné, že změním svůj názor. Velmi příjemné domácí prostředí a úžasné dvě Zuzanky. Vše mi specialistka Zuzanka Šimralová vysvětlila , a já 18. 2. 2020 začala. Musím říct, že mi to moc pomohlo po psychické stránce a hlavně jsem opět získala sebevědomí. Jediné, čeho lituji, že jsem nešla už dřív. 

 

Co musím ocenit, že v době covidu nás nenechali na pospas, vše úžasně fungovalo telefonicky, o nic jsme nepřisli. Taková snaha našich Zuzanek si za to zaslouží velikánskou pochvalu. Všichni klienti je máme moc rádi.  A když se mě někdo zeptá, jak jsem tak zhubla, řeknu u odborníků v NUTRIADAPTu. Jsem spokojená a tím moc děkuji za péči, kterou mi věnovali. Můj problém, proč jsem tam zůstala, bylo sladké. To jsem potřebovala odbourat. Složený jídelníček na míru je super, pořád ho používám –toto mně přesně vyhovuje.

Další příběhy

Zhubl jsem 25 kg a nevidím důvod se vracet k původní životosprávě
Jan Zunt, 41 let
Plno nových chutných jídel a kila šla sama dolů
Michaela Pařízková, 41 let
Ringsegment Ringsegment

Weight management
je řešením pro každého

Rychlost hubnutí si nastavujete sami

Potřebujete pár kilo do plavek, nebo 15 kilo dolů? Připravíme vám takový plán, který sedne do vašich představ.

Více
S pohybem i bez

Máte rádi sport? Nebo naopak jste v pohybu limitovaní? Máme řešení pro obě varianty.

Více
Fit a zdraví pro vnoučata

Senioři vyžadují diametrálně odlišný přístup k hubnutí než aktivní třicátník. Z našich zkušeností se velké většině klientů po úpravě váhy ulevilo od zdravotních obtíží a snížilo se množství potřebných léků.

Více
Hubnutí s cukrovkou a vysokým cholesterolem

Hubnutí s civilizačními chorobami má svá velmi specifická pravidla. Nespoléhejte na babské rady a raději se svěřte do rukou odborníků.

Více
Připraveno pro reálný život

Nestíháte vařit, často se stravujete u fastfoodů, protože nestíháte? Naše řešení, počítá s různými životními situacemi, tak, aby bylo maximálně použitelné.

Více
Když jste tvarem hruška nebo jablko

Vyzkoušejte sílu modelace problematických partií (např. břicho, boky, stehna) a vyhlazení celulitidy.

Více
Logo

Proč NUTRIADAPT?

Zdravotní dokumentace

Stejně jako je normální se starat o své zdraví a chodit na pravidelné preventivní prohlídky k lékaři.

Je přirozené si udržovat zdravou hmotnost. Je-li vysoká, výrazně nám zhoršuje kvalitu života. Od zadýchávání se do schodů, estetického hlediska, zhoršení civilizačních chorob, jako je mj. cukrovka nebo vysoký cholesterol, až po kratší dobu života. Je správné se o své tělo v různých etapách života starat tak, abyste dokázali naplnit váš cíl a mít tak "RADOST ZE SEBE". A my vám s tím rádi pomůžeme.

Stetoskop

Protože u nás najdete pouze vysoce kvalifikované odborníky na úpravu hmotnosti.

Všichni naši zaměstnanci musí projít velice intenzivním vzdělávacím procesem zakončeným odbornou zkouškou. Zaměstnanci se musí neustále vzdělávat, proto navíc u nás také najdete specialisty na hubnutí dětí, sportovní výživu apod.

Mikroskop

Náš výživový systém NUTRIADAPT je výsledkem nespočetného množství ověřených klinických studií.

Opírá se o fakta, nikoliv o domněnky nebo nepodložené studie. Bude vám zpracována gramážová kuchařka v osobním výživovém plánu, kde lze upravovat energetickou hodnotu i četnost porcí, a to v rozmezí 2–6 jídel denně. Osobní výživový plán respektuje i vaše chuťové preference. Potraviny, které vám nechutnají, se automaticky do osobního výživového plánu nezařadí.

Je to jednodušší,
než si myslíte

Fill form

Vyplníte rezervační formulář, naše asistentka se s vámi do dvou pracovních dní spojí a domluví termín nezávazné konzultace.

Zdravotní prohlídka

Dostavíte se na 45minutovou konzultaci, kde vám provedeme základní diagnostiku na přístroji certifikovaném pro užití ve zdravotnictví. Dozvíte se mimo jiné, kolik procent svalů a tuků máte v těle, na kolik let se vaše tělo cítí a mnoho dalších informací.

Konzultace

Pohovoříte si s naším výživovým specialistou, proberete vaše cíle, vysvětlíme vám jak se s námi dostanete na ideální hmotnost a co je potřeba udělat, abyste si ji udrželi. A to napořád.

Fill form

Pojďte do toho s námi a hubněte tak, abyste nejenom skvěle vypadal/a, ale hlavně se skvěle cítil/a.
Chcete hubnout z pohodlí domova? I na toto máme řešení. Zeptejte se našich specialistů na možnost on-line služeb!

Garance

Až 1,5 kg / týden

Při dodržení výživových
zásad našich specialistů *
Objednejte se ještě dnes
na konzultaci s výživovým specialistou
a dostanete inspirativní
jídelníček chutných večeří zdarma.

Rezervační formulář

Ringsegment