Marek Varkoček

Žádné hladovění, jenom změna stravovacích návyků a skladba jídla

Někdy začátkem dubna 2019 jsem se po úraze kolene vracel zpět do zaměstnání a v lékařské zprávě jsem se dočetl, že mám MORBIDNÍ OBEZITU. Po pravdě to člověku moc kuráže nedodá. Na první směně mi hlavou problesklo, jestli nezhubneš, tak se důchodu nedožiješ. Už jsem to nedával, neskutečně jsem se trápil.

Ono se to lehce řekne, ale hůř dělá. Zkoušel jsem již v minulosti několikrát zhubnout, ale bez efektu. Takže bylo jasné, že bez odborné pomoci to nezvládnu. Sednul jsem k internetu a hledal. První, co na mě vypadlo, byly různé přípravky a tablety na hubnutí, to jsem zavrhl. Chce to něco jako komplexní program, krok za krokem. Hledal jsem dál.

Poté jsem objevil NUTRIADAPT. To je to, co hledám. Nejvíce mě zaujaly příběhy klientů. V duchu jsem jim tiše záviděl. Padlo rozhodnutí. Jdu do toho. Objednal jsem si termín první konzultace, zkusím a uvidím. Výsledky a pravda o mém stavu byly zdrcující.

Výživová poradkyně paní Wilčková mi všechno vysvětlila. Na poradně mi udělali diagnostiku a sestavili jídelníček. Vlastně mě naučili a stále učí jíst. Když jsem přišel na další konzultaci a zhubnul první 4 kg, byl to krásný pocit. Říkal jsem si, to půjde. Ale to hlavní bylo: ŽÁDNÉ HLADOVĚNÍ. Jenom změna stravovacích návyků a skladba jídla. Když jsem zhubnul prvních 20 kg, začalo si toho všímat i mé okolí.

To nejdůležitější ale bylo, že i já jsem to cítil, především na své kondici. Méně mě bolela kolena, kyčle, lépe se mi chodilo, přestal jsem být unavený, zadýchaný, pomalu a jistě se mi vracela energie a chuť do života. Začal jsem si to užívat.

Pravidelné konzultace mi dodnes pomáhají v tom, že člověk má tendence zapomínat a občas zase sklouznout špatným směrem, ale díky deníku můžeme situaci s paní poradkyní konzultovat a chyby napravit. V současné době mám dole 48 kg a jedu dál.

Začal jsem jezdit na kole a díky tomu objevil novou zálibu, která mě naplňuje a krásně vyčistí hlavu. Chůze mi nečiní problém a tam, kde jsem jezdil autem, nyní chodím pěšky. Můžu se podívat do zrcadla a nestydět se sám před sebou. Můžu si koupit normální konfekci, mám energii a chuť do života, pocitově jsem omládl tak o 20 let. Život je opravdu lehčí.

Když to hodnotím s odstupem času, bylo to jedno z mých nejlepších rozhodnutí. Ona je pravda taková, že pokud si člověk něco zaplatí, tak k tomu přistupuje s větším respektem, a nejlépe investované peníze jsou do svého zdraví.

Vlastně se mi splnil sen. Už nemusím tiše závidět příběhy jiných lidí, kteří měli podobný problém jako já. Dnes píšu svůj příběh. Příběh pro vás, kteří váháte. Věřte, sny se plní.

Další příběhy

Jsem rád, že jsem se posunul správným směrem, a za sebe můžu "věčným dietářům" NUTRIADAPT vřele doporučit
Karel Havelka, 42 let
Na začátku jsem měla o 25 kilo navíc, nyní se můj život změnil o 180°!
Alena Nekvapilová, 58 let
Ringsegment Ringsegment

Weight management
je řešením pro každého

Rychlost hubnutí si nastavujete sami

Potřebujete pár kilo do plavek, nebo 15 kilo dolů? Připravíme vám takový plán, který sedne do vašich představ.

Více
S pohybem i bez

Máte rádi sport? Nebo naopak jste v pohybu limitovaní? Máme řešení pro obě varianty.

Více
Fit a zdraví pro vnoučata

Senioři vyžadují diametrálně odlišný přístup k hubnutí než aktivní třicátník. Z našich zkušeností se velké většině klientů po úpravě váhy ulevilo od zdravotních obtíží a snížilo se množství potřebných léků.

Více
Hubnutí s cukrovkou a vysokým cholesterolem

Hubnutí s civilizačními chorobami má svá velmi specifická pravidla. Nespoléhejte na babské rady a raději se svěřte do rukou odborníků.

Více
Připraveno pro reálný život

Nestíháte vařit, často se stravujete u fastfoodů, protože nestíháte? Naše řešení, počítá s různými životními situacemi, tak, aby bylo maximálně použitelné.

Více
Když jste tvarem hruška nebo jablko

Vyzkoušejte sílu modelace problematických partií (např. břicho, boky, stehna) a vyhlazení celulitidy.

Více
Logo

Proč NUTRIADAPT?

Zdravotní dokumentace

Stejně jako je normální se starat o své zdraví a chodit na pravidelné preventivní prohlídky k lékaři.

Je přirozené si udržovat zdravou hmotnost. Je-li vysoká, výrazně nám zhoršuje kvalitu života. Od zadýchávání se do schodů, estetického hlediska, zhoršení civilizačních chorob, jako je mj. cukrovka nebo vysoký cholesterol, až po kratší dobu života. Je správné se o své tělo v různých etapách života starat tak, abyste dokázali naplnit váš cíl a mít tak "RADOST ZE SEBE". A my vám s tím rádi pomůžeme.

Stetoskop

Protože u nás najdete pouze vysoce kvalifikované odborníky na úpravu hmotnosti.

Všichni naši zaměstnanci musí projít velice intenzivním vzdělávacím procesem zakončeným odbornou zkouškou. Zaměstnanci se musí neustále vzdělávat, proto navíc u nás také najdete specialisty na hubnutí dětí, sportovní výživu apod.

Mikroskop

Náš výživový systém NUTRIADAPT je výsledkem nespočetného množství ověřených klinických studií.

Opírá se o fakta, nikoliv o domněnky nebo nepodložené studie. Bude vám zpracována gramážová kuchařka v osobním výživovém plánu, kde lze upravovat energetickou hodnotu i četnost porcí, a to v rozmezí 2–6 jídel denně. Osobní výživový plán respektuje i vaše chuťové preference. Potraviny, které vám nechutnají, se automaticky do osobního výživového plánu nezařadí.

Je to jednodušší,
než si myslíte

Fill form

Vyplníte rezervační formulář, naše asistentka se s vámi do dvou pracovních dní spojí a domluví termín nezávazné konzultace.

Zdravotní prohlídka

Dostavíte se na 45minutovou konzultaci, kde vám provedeme základní diagnostiku na přístroji certifikovaném pro užití ve zdravotnictví. Dozvíte se mimo jiné, kolik procent svalů a tuků máte v těle, na kolik let se vaše tělo cítí a mnoho dalších informací.

Konzultace

Pohovoříte si s naším výživovým specialistou, proberete vaše cíle, vysvětlíme vám jak se s námi dostanete na ideální hmotnost a co je potřeba udělat, abyste si ji udrželi. A to napořád.

Fill form

Pojďte do toho s námi a hubněte tak, abyste nejenom skvěle vypadal/a, ale hlavně se skvěle cítil/a.
Chcete hubnout z pohodlí domova? I na toto máme řešení. Zeptejte se našich specialistů na možnost on-line služeb!

Garance

Až 1,5 kg / týden

Při dodržení výživových
zásad našich specialistů *
Objednejte se ještě dnes
na konzultaci s výživovým specialistou
a dostanete inspirativní
jídelníček chutných večeří zdarma.

Rezervační formulář

Ringsegment