Roxana Julieta Cascone

Zkusila jsem i různé diety, při kterých jsem zhubla, ale nevydrželo mi to dlouho a kila šla opět nahoru

Jmenuji se Roxana Julieta Cascone, je mi 33 let a jsem z Argentiny. Do České republiky jsem se přestěhovala před 7,5 lety a bydlím s manželem v Ústí nad Orlicí. Poté, co jsem se vdala, aniž bych si to uvědomovala, jsem postupně přibírala na váze a s tím přišly zdravotní problémy, včetně bolesti zad, křečových žil, ostruhy na patách, stejně jako neustálý pocit únavy a špatná nálada.

Zkusila jsem i různé diety, při kterých jsem zhubla, ale nevydrželo mi to dlouho a kila šla opět nahoru. Jednoho dne v práci mi kolegyně dala vaši cereální tyčinku. Řekla mi něco málo, o čem je a mě to zaujalo, takže když jsem se vrátila domů, začala jsem pátrat na internetu. O týden později jsem vyhledala nejbližší pobočku NUTRIADAPT a domluvila jsem si schůzku.

Když ten den přišel, byla jsem velmi nervózní a v rozpacích, ale specialistka se mi věnovala velmi ochotně a vše mi vysvětlila. Zpočátku to pro mě bylo těžké, protože jsem musela odložit svůj sedavý život, vášeň pro sladkosti a nezdravé jídlo. Naštěstí mi hodně pomohl můj manžel, který mě v tomto procesu povzbudil a podporoval tím, že se připojil k mému cvičení a procházkám po okolí, což mi usnadnilo hubnutí.  S uplynutím pár týdnů jsem se cítila mnohem lépe. Začala jsem si osvojovat zdravé stravovací a kuchařské návyky podle jídelníčku na míru. Byla jsem přesvědčena, že je to nejlepší volba pro mé zdraví, změnit sama sebe a mít ráda své tělo.

 

Dnes po 10měsíční cestě jsem zhubla 22 kilo! Nejen že jsem dosáhla cíle, který jsem si stanovila na začátku, ale taky jsem změnila životní styl, díky kterému se den ode dne cítím jistěji a sebevědoměji. Změna není jen navenek, ale i uvnitř íky NUTRIADAPT a pomoci mé poradkyně Dominiky Moravcové, která mě svou osobností a profesionalitou vedla a držela na této cestě, poskytovala rady, které byly velmi užitečné

Můžu vám říct, že k cíli je potřeba hodně vůle a úsilí, ale stačí si věřit a všechno bude možné!

Další příběhy

Jak to udělat, když ráda jím a pokud jsem nervózní, ještě si něco přidám navíc?
Andrea Horáková, 44 let
Člověk si pořád říká, že to není tak hrozné. Ale když dojde na fotky z dovolené...
Marta Tonarová, 67 let
Ringsegment Ringsegment

Weight management
je řešením pro každého

Rychlost hubnutí si nastavujete sami

Potřebujete pár kilo do plavek, nebo 15 kilo dolů? Připravíme vám takový plán, který sedne do vašich představ.

Více
S pohybem i bez

Máte rádi sport? Nebo naopak jste v pohybu limitovaní? Máme řešení pro obě varianty.

Více
Fit a zdraví pro vnoučata

Senioři vyžadují diametrálně odlišný přístup k hubnutí než aktivní třicátník. Z našich zkušeností se velké většině klientů po úpravě váhy ulevilo od zdravotních obtíží a snížilo se množství potřebných léků.

Více
Hubnutí s cukrovkou a vysokým cholesterolem

Hubnutí s civilizačními chorobami má svá velmi specifická pravidla. Nespoléhejte na babské rady a raději se svěřte do rukou odborníků.

Více
Připraveno pro reálný život

Nestíháte vařit, často se stravujete u fastfoodů, protože nestíháte? Naše řešení, počítá s různými životními situacemi, tak, aby bylo maximálně použitelné.

Více
Když jste tvarem hruška nebo jablko

Vyzkoušejte sílu modelace problematických partií (např. břicho, boky, stehna) a vyhlazení celulitidy.

Více
Logo

Proč NUTRIADAPT?

Zdravotní dokumentace

Stejně jako je normální se starat o své zdraví a chodit na pravidelné preventivní prohlídky k lékaři.

Je přirozené si udržovat zdravou hmotnost. Je-li vysoká, výrazně nám zhoršuje kvalitu života. Od zadýchávání se do schodů, estetického hlediska, zhoršení civilizačních chorob, jako je mj. cukrovka nebo vysoký cholesterol, až po kratší dobu života. Je správné se o své tělo v různých etapách života starat tak, abyste dokázali naplnit váš cíl a mít tak "RADOST ZE SEBE". A my vám s tím rádi pomůžeme.

Stetoskop

Protože u nás najdete pouze vysoce kvalifikované odborníky na úpravu hmotnosti.

Všichni naši zaměstnanci musí projít velice intenzivním vzdělávacím procesem zakončeným odbornou zkouškou. Zaměstnanci se musí neustále vzdělávat, proto navíc u nás také najdete specialisty na hubnutí dětí, sportovní výživu apod.

Mikroskop

Náš výživový systém NUTRIADAPT je výsledkem nespočetného množství ověřených klinických studií.

Opírá se o fakta, nikoliv o domněnky nebo nepodložené studie. Bude vám zpracována gramážová kuchařka v osobním výživovém plánu, kde lze upravovat energetickou hodnotu i četnost porcí, a to v rozmezí 2–6 jídel denně. Osobní výživový plán respektuje i vaše chuťové preference. Potraviny, které vám nechutnají, se automaticky do osobního výživového plánu nezařadí.

Je to jednodušší,
než si myslíte

Fill form

Vyplníte rezervační formulář, naše asistentka se s vámi do dvou pracovních dní spojí a domluví termín nezávazné konzultace.

Zdravotní prohlídka

Dostavíte se na 45minutovou konzultaci, kde vám provedeme základní diagnostiku na přístroji certifikovaném pro užití ve zdravotnictví. Dozvíte se mimo jiné, kolik procent svalů a tuků máte v těle, na kolik let se vaše tělo cítí a mnoho dalších informací.

Konzultace

Pohovoříte si s naším výživovým specialistou, proberete vaše cíle, vysvětlíme vám jak se s námi dostanete na ideální hmotnost a co je potřeba udělat, abyste si ji udrželi. A to napořád.

Fill form

Pojďte do toho s námi a hubněte tak, abyste nejenom skvěle vypadal/a, ale hlavně se skvěle cítil/a.
Chcete hubnout z pohodlí domova? I na toto máme řešení. Zeptejte se našich specialistů na možnost on-line služeb!

Garance

Až 1,5 kg / týden

Při dodržení výživových
zásad našich specialistů *
Objednejte se ještě dnes
na konzultaci s výživovým specialistou
a dostanete inspirativní
jídelníček chutných večeří zdarma.

Rezervační formulář

Ringsegment