Radost ze sebe
 
 
 
 
 

Buďme
znovu štíhlí

NUTRIADAPT Ústí nad Orlicí

Rádi bychom vás pozvali do naší poradny, ve které vás seznámíme s účinnou cestou k vysněné hmotnosti nebo redukci celulitidy a problematických partií přístrojovou procedurou. V případě, že chcete zhubnout, nevíte jak na to, nechce se vám hladovět, do fitka se stydíte, jste u nás správně. Většina našich klientů má za sebou již několik dlouhodobě neúspěšných diet, nicméně stejně opět sebrali odvahu se sebou něco udělat a za to jim patří náš velký obdiv. Důvody máme každý jiný – chceme se více líbit, snažíme se jíst zdravě a cholesterol nejde dolů, nebo se chceme třeba lépe cítit a být zdravější. Ruku na srdce, kdo z vás již nějakou dietu držel a jak dlouho jste to vydrželi? Pokud si nenajdete systém, který vám bude vyhovovat, nikdy nemůžete vydržet dlouho a nakonec stejně selžete. Proto jsme s kolegy a lékaři vytvořili systém, který umí reagovat na různorodé potřeby každého jednotlivého klienta. Máme pro vás řešení, kterému se nepřizpůsobujete vy, ale ono se přizpůsobí vám.

Druhou oblastí, ve které pomáháme většinou ženám, je přístrojové ošetření celulitidy a problematických partií, jako jsou například boky a široká stehna. Díky několika krokové proceduře jsme schopni na rozdíl od krémů zasáhnout celulitidu v místě jejího vzniku - v podkoží. Díky vysokofrekvenčním vakuovým rázům oddělíme shluky tukových buněk v postižených místech a lokálně zintenzivníme funkci metabolismu, čímž se v tomto místě zvýší množství důležitých živin. Procedura je doplněná o lymfodrenáž, která zajistí odvedení vzniklých odpadních látek a režimová opatření. Nejenom, že dochází k efektu výrazně redukujícím celulitidu, ale při redukčním režimu také v místě primárního úbytku tuků v ošetřených partiích.

Potřebujete zhubnout?

Několik důvodů,
proč bychom se měli vidět

 • Nemáte možnost/nechcete trávit hodiny týdně v posilovně.
 • Máte vysoký tlak nebo cholesterol a nechcete začít brát léky.
 • Nevíte, jak hubnout a nehladovět.
 • Nevíte, jak se stravovat, když nemáte čas neustále vařit.
 • Chcete mít ze sebe lepší pocit nebo se zase vejít do oblečení ve skříni.
 • Chcete do toho jít naplno a hlavně shodit kila napořád.

Žádný jídelníček, ale osobní výživový plán na míru

Systém, který vám přinášíme, je striktně podložen vědeckými studiemi a stojí za ním stovky hodin výzkumu. Naším cílem bylo, abyste si postup hubnutí skládali sami. Abychom mohli předložit osobní plán, musíme se nejdříve blíže poznat. Mimo jiné nás zajímá:

 • Jaký je váš cíl, kolik kilogramů chcete zhubnout (potřebujete rychle do plavek nebo budeme řešit desítky kilogramů).
 • Jste ochotni přidat pohyb nebo chcete úbytek hmotnosti řešit pouze stravou.
 • Jaké potraviny budeme vylučovat (máte-li alergii nebo např. vám něco nechutná).
 • Jaké jsou vaše stravovací možnosti (můžete si v práci ohřívat jídlo nebo jste například často na cestách).

Věda nám pomáhá

Ještě předtím, než vám zpracujeme osobní výživový plán na míru, vám navrhneme nejvhodnější vyšetření, díky jehož výsledkům můžeme navrhnout nejoptimálnější cestu ke stanoveným cílům. Může se jednat o tato vyšetření:

Chcete pomoci s celulitidou?

Několik důvodů,
proč bychom se měli vidět

 • Jste postavou spíše hruška a potřebujete redukovat tuk v problematických partiích (břicho, stehna, boky).
 • Chcete redukovat celulitidu.
 • Rádi byste omlazenou a pevnější pokožku.

Jak procedura probíhá?

Procedura je složena z několika návazných kroků, které absolvujete v rámci jedné návštěvy. Jedná se o naprosto bezbolestnou a relaxační aplikaci v rámci vaší 90minutové návštěvy:

 • Provedeme uvolnění mízních uzlin, abychom rozproudili lymfatický systém. 
 • Mechanicky pomocí vysoce účinného přístroje (NAPPE QX 900), pracujícího na principu vysokofrekvenčních vakuových rázů, oddělíme shluky tukových buněk v postižených místech a lokálně zintenzivníme funkci metabolismu, čímž se v tomto místě zvýší množství důležitých živin. Procedura zároveň zlepšuje kvalitu kolagenových vláken.
 • Lymfodrenáž zajistí odvedení vzniklých metabolit neboli odpadních látek z těla. Tato procedura je naprosto nezbytná a násobí efekt předchozího ošetření.
 

Máme zkušenosti

Všechny poskytované služby jsou důsledně založeny na vědecky ověřených principech a metodách. Dbáme na vysokou profesionalitu služeb přinášející maximální a udržitelné výsledky. Díky tomu jsme vyhledávanými odborníky, jejichž služeb využilo více než 350 000 klientů.

Pouze odborný přístup

Průvodcem na cestě za výsledky jsou naši odborní garanti a dlouhodobě se vzdělávající specialisté v dané oblasti služeb. Naším cílem je vaše spokojenost.

Poradna NUTRIADAPT Ústí nad Orlicí

Objednat nezávaznou schůzku

Co o nás řekli naši klienti

Helena Vyvlečková

"Až pravidelné konzultace s mojí specialistkou mě naučily se orientovat v potravinách. Hubnutí potom už šlo samo."

Jaroslav Vondrák

"Zlepšila se mi cukrovka a snížil cholesterol. Můj lékař mě chválí a navíc zase jezdím s vnoučaty na kole."

Alena Nekvapilová

"Díky pravidelným cvičebním videím jsem se začala zase hýbat. Cítím se o hodně mladší a mám najednou tolik energie."

Jsme vám blízko

Ringsegment

Kontakt


NUTRIADAPT Ústí nad Orlicí

T.G.Masaryka 128
Ústí nad Orlicí
56201

+420 770 168 067
usti.nad.orlici@nutriadapt.cz

Otevírací doba

pondělí 8:30 -17:00
úterý 8:30 -17:00
středa 10:00-18:00
čtvrtek 8:30 -17:00
pátek 8:30 -17:00
sobota zavřeno
neděle zavřeno
Objednejte se

Cesta autobusem

Délka cesty: 400 m, čas chůze: 5 minut

Jděte na ulici Hakenova, přejděte přechod a pokračujte po ulici Mistra Jaroslava Kociana na Mírové náměstí. Náměstí projděte rovně do ulice T. G. Masaryka a po 30 m po pravé straně uvidíte naši poradnu.

 

Cesta vlakem

Hlavní nádraží

Délka cesty: 1300 m, čas chůze: 20 minut

Jděte rovně po ulici Nádražní, za 700m odbočte vlevo na ulici M. R. Štefánika a jděte rovně přes křižovatku dalších 300 m. Poté jděte mírně vpravo po ulici Velké Hamry a pokračujte rovně až na Mírové náměstí. Náměstí projděte rovně a na konci odbočte vpravo do ulice T. G. Masaryka, kde po 30m po pravé straně uvidíte naši poradnu.

 

Vlaková stanice město

Délka cesty: 600m, čas chůze: 8 minut

Před budovou vlakové stanice se dáte mírně vpravo, přejde světelnou křižovatku rovně a poté půjde 550m rovně do kopce po ulici T. G. Masaryka a 30m před náměstím uvidíte po levé straně naši poradnu.

 

Cesta autem

Směr od České Třebové, Lanškrouna: Po silnici I. Třídy Moravská jeďte 530m, na světelné křižovatce odbočte doprava, z kruhového objezdu vyjeďte 2. výjezdem a jeďte po ulici T. G. Masaryka 400m rovně. Na pěší zóně 30m před náměstím po levé straně uvidíte naši poradnu.

 

Směr od Letohradu, Jablonné nad Orlicí: Po silnice II. Třídy po ulici Letohradská, na kruhovém objezdu 2. výjezdem stále po ulici Letohradská. Jeďte stále po hlavní silnici po ulici 17. listopadu k dalšímu kruhovému objedu a 1. výjezdem po ulici Lochmanova. Po 200m odbočte vlevo do ulice Hakenova a po 60m opět odbočte vlevo na Mírové náměstí. Naše poradna se nachází 30m od náměstí v ulici T. G. Masaryka 128.

 

Směr od Vysokého Mýta, Chocně: Po silnici II. Třídy J. Haška na světelnou křižovatku, tu projeďte rovně do ulice R. Štefánika, po 150m jeďte mírně do leva a projedete ulici Husova. Na 3 křižovatce odbočíte vpravo do ulice Mistra Jana Kociána a dojedete na Mírově náměstí. Naše poradna se nachází 30 m od náměstí v ulici T. G. Masaryka 128.

 

Směr od Rychnova nad Kněžnou, Vamberka, Libchav: Na 2. světelné křižovatce odbočte vlevo a po 50m odbočte vpravo do ulice Pickova, po 200m na této ulici odbočte vlevo na  ulici Mistra Jana Kociána a dojedete na Mírově náměstí. Naše poradna se nachází 30m od náměstí v ulici T. G. Masaryka 128.

 

Směr od Litomyšle: Přijedete po ulici Lázeňská a na světelné křižovatce odbočte vpravo, na další světelné křižovatce odbočte vlevo, z kruhového objezdu vyjeďte 2. výjezdem a jeďte po ulici T. G. Masaryka 400m rovně. V pěší zóně 30m před náměstím po levé straně uvidíte naši poradnu.

 

Parkování

Parkovat můžete v ulici T. G. Masaryka, na náměstí, u Alberta, v ulici Lochmanova u autobusového nádraží, u pošty a v areálu Perla na ulici 17. listopadu.

Pečují o vás

Rezervační formulář

Ringsegment