Aktuální prohlášení k fungování naší společnosti naleznete zde.

NUTRIADAPT Ústí nad Orlicí

Vítáme vás na stránkách naší poradny, kterou najdete v centru Ústí nad Orlicí.

Představíme vám nejpokročilejší výživový systém zaměřený na řízení hmotnosti člověka. Na základě biochemického screeningu tento systém přináší nejlepší cestu k vysněné hmotnosti pomocí výživového plánu, který zohledňuje individuální potřeby jako jsou chuťové preference, věk, pohlaví, možnosti stravování, pohyb a další.

Na základě elementární, metabolické a dalších diagnostik a vyšetření pro vás umíme vybrat ten nejvhodnější výživový směr, připravíme vám společně s osobním výživovým plánem také podrobnou kuchařku na míru NUTRIADAPT s gramážovými recepty a hlavně o vás budeme pečovat tak, abyste na své cestě nebyli sami a svých váhových cílů dosáhli co nejpříjemnějším způsobem a bez jakéhokoliv trápení, které zpravidla běžné “zaručené diety” provázejí.

Na konci naší spolupráce už budete vědět, jak se stravovat, abyste byli po ukončení programu schopni se vyznat v potravinách i ve vlastním těle, v budoucnu již shozená kila nenabrali zpět, a dokázali tak svoji hmotnost kontrolovat a udržovat trvale.

Pokud zavoláte nebo vyplníte dotazník níže, zavolá vám naše milá asistentka, která s vámi najde nejvhodnější termín vaší návštěvy. Odborně se vás pak ujmou naši specialisté. Věříme, že naše spolupráce neskončí u jedné návštěvy, ale společně dosáhneme vašeho cíle, ať už je to redukce váhy, nebo naopak její nárůst, nebo zlepšení kondice a zdraví. Naše zaměření je komplexní a nespecializujeme se pouze na hubnoucí klienty, ale také na nabírání, dětskou výživu, výživu pro sportovce a při diabetu.


Kontakt


NUTRIADAPT Ústí nad Orlicí

T.G.Masaryka 128
Ústí nad Orlicí
56201

+420737207078
usti.nad.orlici@nutriadapt.cz

Otevírací doba

pondělí 8:30 -17:00
úterý 8:30 -17:00
středa 10:00-18:00
čtvrtek 8:30 -17:00
pátek 8:30 -17:00
sobota dle dohody
neděle dle dohody
Objednat se do poradny
Cesta autobusem

Délka cesty: 400 m, čas chůze: 5 minut

Jděte na ulici Hakenova, přejděte přechod a pokračujte po ulici Mistra Jaroslava Kociana na Mírové náměstí. Náměstí projděte rovně do ulice T. G. Masaryka a po 30 m po pravé straně uvidíte naši poradnu.

 

Cesta vlakem

Hlavní nádraží

Délka cesty: 1300 m, čas chůze: 20 minut

Jděte rovně po ulici Nádražní, za 700m odbočte vlevo na ulici M. R. Štefánika a jděte rovně přes křižovatku dalších 300 m. Poté jděte mírně vpravo po ulici Velké Hamry a pokračujte rovně až na Mírové náměstí. Náměstí projděte rovně a na konci odbočte vpravo do ulice T. G. Masaryka, kde po 30m po pravé straně uvidíte naši poradnu.

 

Vlaková stanice město

Délka cesty: 600m, čas chůze: 8 minut

Před budovou vlakové stanice se dáte mírně vpravo, přejde světelnou křižovatku rovně a poté půjde 550m rovně do kopce po ulici T. G. Masaryka a 30m před náměstím uvidíte po levé straně naši poradnu.

 

Cesta autem

Směr od České Třebové, Lanškrouna: Po silnici I. Třídy Moravská jeďte 530m, na světelné křižovatce odbočte doprava, z kruhového objezdu vyjeďte 2. výjezdem a jeďte po ulici T. G. Masaryka 400m rovně. Na pěší zóně 30m před náměstím po levé straně uvidíte naši poradnu.

 

Směr od Letohradu, Jablonné nad Orlicí: Po silnice II. Třídy po ulici Letohradská, na kruhovém objezdu 2. výjezdem stále po ulici Letohradská. Jeďte stále po hlavní silnici po ulici 17. listopadu k dalšímu kruhovému objedu a 1. výjezdem po ulici Lochmanova. Po 200m odbočte vlevo do ulice Hakenova a po 60m opět odbočte vlevo na Mírové náměstí. Naše poradna se nachází 30m od náměstí v ulici T. G. Masaryka 128.

 

Směr od Vysokého Mýta, Chocně: Po silnici II. Třídy J. Haška na světelnou křižovatku, tu projeďte rovně do ulice R. Štefánika, po 150m jeďte mírně do leva a projedete ulici Husova. Na 3 křižovatce odbočíte vpravo do ulice Mistra Jana Kociána a dojedete na Mírově náměstí. Naše poradna se nachází 30 m od náměstí v ulici T. G. Masaryka 128.

 

Směr od Rychnova nad Kněžnou, Vamberka, Libchav: Na 2. světelné křižovatce odbočte vlevo a po 50m odbočte vpravo do ulice Pickova, po 200m na této ulici odbočte vlevo na  ulici Mistra Jana Kociána a dojedete na Mírově náměstí. Naše poradna se nachází 30m od náměstí v ulici T. G. Masaryka 128.

 

Směr od Litomyšle: Přijedete po ulici Lázeňská a na světelné křižovatce odbočte vpravo, na další světelné křižovatce odbočte vlevo, z kruhového objezdu vyjeďte 2. výjezdem a jeďte po ulici T. G. Masaryka 400m rovně. V pěší zóně 30m před náměstím po levé straně uvidíte naši poradnu.

 

Parkování

Parkovat můžete v ulici T. G. Masaryka, na náměstí, u Alberta, v ulici Lochmanova u autobusového nádraží, u pošty a v areálu Perla na ulici 17. listopadu.

Pečují o vás

Ringsegment Ringsegment

Weight management
je řešením pro každého

Logo

Proč NUTRIADAPT?

Zdravotní dokumentace

Stejně jako je normální se starat o své zdraví a chodit na pravidelné preventivní prohlídky k lékaři.

Je přirozené si udržovat zdravou hmotnost. Je-li vysoká, výrazně nám zhoršuje kvalitu života. Od zadýchávání se do schodů, estetického hlediska, zhoršení civilizačních chorob, jako je mj. cukrovka nebo vysoký cholesterol, až po kratší dobu života. Je správné se o své tělo v různých etapách života starat tak, abyste dokázali naplnit váš cíl a mít tak "RADOST ZE SEBE". A my vám s tím rádi pomůžeme.

Stetoskop

Protože u nás najdete pouze vysoce kvalifikované odborníky na úpravu hmotnosti.

Všichni naši zaměstnanci musí projít velice intenzivním vzdělávacím procesem zakončeným odbornou zkouškou. Zaměstnanci se musí neustále vzdělávat, proto navíc u nás také najdete specialisty na hubnutí dětí, sportovní výživu, apod.

Mikroskop

Náš výživový systém NUTRIADAPT je výsledkem nespočetného množství ověřených klinických studií.

Opírá se o fakta, nikoliv o domněnky nebo nepodložené studie. Bude vám zpracována gramážová kuchařka v osobním výživovém plánu, kde lze upravovat energetickou hodnotu i četnost porcí, a to v rozmezí 2–6 jídel denně. Osobní výživový plán respektuje i vaše chuťové preference. Potraviny, které vám nechutnají, se automaticky do osobního výživového plánu nezařadí.

Je to jednodušší,
než si myslíte

Fill form

Vyplníte rezervační formulář, naše asistentka se s vámi do dvou pracovních dní spojí a domluví termín nezávazné on-line konzultace, kterou poskytujeme DOČASNĚ ZDARMA.

Zdravotní prohlídka

Spojíme se s vámi formou videohovoru nebo telefonicky (dle vašeho výběru). Během 45 minut konzultace s naším nutričním specialistou společně probereme váš dosavadní jídelníček, najdeme vaše největší stravovací chyby.

Konzultace

Doporučíme potraviny, kterým se vyhnout a naopak potraviny, které vám v hubnutí pomohou. Následně doporučíme nejvhodnější kroky, jak zhubnout.

Fill form

Pojďte do toho s námi a hubněte tak, abyste nejenom skvěle vypadal/a, ale hlavně se skvěle cítil/a.

Garance

Až 1,5 kg / týden

Při dodržení výživových
zásad našich specialistů *
Objednejte se ještě dnes
na konzultaci s výživovým specialistou
a dostanete inspirativní
jídelníček chutných večeří zdarma.

Rezervační formulář

Ringsegment