Jsme plně otevřeni a dodržujeme přísná bezpečnostní opatření

Karolína Pařízková

Příběh

O náš zdraví životní styl by se měl zajímat každý z nás v každém věku. Pečovat o sebe je to nejdůležitější, na co bychom se měli v životě zaměřit. Mne o tomto přesvědčila má cesta, která se změnila před nějakou dobou v souvislosti s nespokojeností se svou váhou a kondicí. Začala jsem posilovat a více se zajímat o stravu. Stalo se to mým koníčkem a prioritou. Doma jsem studovala knihy o výživě a sportu, četla odborné publikace a také jsem se učila od svých zkušených kamarádů, které jsem díky novému životnímu stylu poznala. Shodou okolností se vyskytla nabídka na pozici SPECIALISTY. Neváhala jsem a odeslala jsem svůj životopis. Po pohovoru s manažerem mne tato pozice zaujala ještě víc. Nadchla mne komplexnost a lékařská spolupráce, kterou NutriAdapt nabízí, a proto jsem se hned přihlásila a absolvovala kurz Poradce pro výživu od NutriAcademy. Mým cílem je pomáham ostatním s jejich problémy a řešit je zdravou, přirozenou cestou. JSEM TU, ABYCH VÁM POMOHLA! TĚŠÍM SE NA NAŠE SETKÁNÍ!Vzdělání

  • VOŠ a SŠ Technická, Česká Třebová
  • Akreditovaný Poradce pro výživu NutriAcademy
  • Certifikát Akademie NUTRIADAPT
  • seminář Výživa těhotných
  • Akreditovaný Life Style kouč
  • Certifikát kouč
  • Certifikát Keto a Low carb diety

Karolína Pařízková

Majitelka - specialistka

Pracuji v poradně
NUTRIADAPT Ústí nad Orlicí
Objednat se do poradny
karolina.parizkova@nutriadapt.cz
Ringsegment Ringsegment

Weight management
je řešením pro každého

Logo

Proč NUTRIADAPT?

Zdravotní dokumentace

Stejně jako je normální se starat o své zdraví a chodit na pravidelné preventivní prohlídky k lékaři.

Je přirozené si udržovat zdravou hmotnost. Je-li vysoká, výrazně nám zhoršuje kvalitu života. Od zadýchávání se do schodů, estetického hlediska, zhoršení civilizačních chorob, jako je mj. cukrovka nebo vysoký cholesterol, až po kratší dobu života. Je správné se o své tělo v různých etapách života starat tak, abyste dokázali naplnit váš cíl a mít tak "RADOST ZE SEBE". A my vám s tím rádi pomůžeme.

Stetoskop

Protože u nás najdete pouze vysoce kvalifikované odborníky na úpravu hmotnosti.

Všichni naši zaměstnanci musí projít velice intenzivním vzdělávacím procesem zakončeným odbornou zkouškou. Zaměstnanci se musí neustále vzdělávat, proto navíc u nás také najdete specialisty na hubnutí dětí, sportovní výživu, apod.

Mikroskop

Náš výživový systém NUTRIADAPT je výsledkem nespočetného množství ověřených klinických studií.

Opírá se o fakta, nikoliv o domněnky nebo nepodložené studie. Bude vám zpracována gramážová kuchařka v osobním výživovém plánu, kde lze upravovat energetickou hodnotu i četnost porcí, a to v rozmezí 2–6 jídel denně. Osobní výživový plán respektuje i vaše chuťové preference. Potraviny, které vám nechutnají, se automaticky do osobního výživového plánu nezařadí.

Je to jednodušší,
než si myslíte

Fill form

Vyplníte rezervační formulář, naše asistentka se s vámi do dvou pracovních dní spojí a domluví termín nezávazné konzultace.

Zdravotní prohlídka

Dostavíte se na 45minutovou konzultaci, kde vám provedeme základní diagnostiku na přístroji certifikovaném pro užití ve zdravotnictví. Dozvíte se mimo jiné, kolik procent svalů a tuků máte v těle, na kolik let se vaše tělo cítí a mnoho dalších informací.

Konzultace

Pohovoříte si s naším výživovým specialistou, proberete vaše cíle, vysvětlíme vám jak se s námi dostanete na ideální hmotnost a co je potřeba udělat, abyste si ji udrželi. A to napořád.

Fill form

Pojďte do toho s námi a hubněte tak, abyste nejenom skvěle vypadal/a, ale hlavně se skvěle cítil/a.
Chcete hubnout z pohodlí domova? I na toto máme řešení. Zeptejte se našich specialistů na možnost on-line služeb!

Garance

Až 1,5 kg / týden

Při dodržení výživových
zásad našich specialistů *
Objednejte se ještě dnes
na konzultaci s výživovým specialistou
a dostanete inspirativní
jídelníček chutných večeří zdarma.

Rezervační formulář

Ringsegment