Aktuální prohlášení k fungování naší společnosti naleznete zde.

NUTRIADAPT Svitavy

NUTRIADAPT Weight Management Clinic Svitavy

Zveme vás do naší poradny, ve které vás seznámíme s účinnou cestou k vysněné hmotnosti.

Představíme vám nejpokročilejší výživový systém zaměřený na řízení hmotnosti člověka. Na základě biochemického screeningu tento systém přináší nejlepší cestu k vysněné hmotnosti pomocí výživového plánu, který zohledňuje individuální potřeby jako jsou chuťové preference, věk, pohlaví, možnosti stravování, pohyb a další.

Na základě elementární, metabolické a dalších diagnostik a vyšetření pro vás umíme vybrat ten nejvhodnější výživový směr, připravíme vám společně s osobním výživovým plánem také podrobnou kuchařku na míru NUTRIADAPT s gramážovými recepty a hlavně o vás budeme pečovat tak, abyste na své cestě nebyli sami a svých váhových cílů dosáhli co nejpříjemnějším způsobem a bez jakéhokoliv trápení, které zpravidla běžné “zaručené diety” provázejí.

Na konci naší spolupráce už budete vědět, jak se stravovat, abyste byli po ukončení programu schopni se vyznat v potravinách i ve vlastním těle, v budoucnu již shozená kila nenabrali zpět, a dokázali tak svoji hmotnost kontrolovat a udržovat trvale.

Neváhejte a vyplňte formulář níže už dnes. My vám co nejdříve zatelefonujeme a domluvíme společně termín návštěvy, který vám bude vyhovovat.

Těšíme se na vás!

Kontakt


NUTRIADAPT Svitavy

Svitavská 665
Svitavy
568 02

+420737200137
svitavy@nutriadapt.cz

Otevírací doba

pondělí 10:00 - 19:00
úterý 8:30 - 18:00
středa 7:30 - 17:30
čtvrtek 7:30 - 15:00
pátek 7:30 - 14:30
Objednat se do poradny

 

Cesta autobusem

Délka cesty: 0,7 km, čas chůze: 10 minut

Jděte na ulici Purkyňova 160 m směr na Brno, po pravé straně uvidíte Billu, na ulici Purkyňova pokračujte rovně 320 m a pak odbočte vpravo a jděte posledních 260 m po ulici Hraniční. Po pravé straně uvidíte pobočku Světa zdraví.

 

Cesta vlakem

Délka cesty: 1.1 km, čas chůze: 15 minut

Jděte rovně po ulici 5. května 660 m, odbočte vlevo po ulici Školní 80 m, na kruhovém objezdu druhým výjezdem, po ulici Purkyňova 60 m a pak odbočte vlevo a jděte posledních 260 m po ulici Hraniční. Po pravé straně uvidíte pobočku Světa zdraví.

 

Cesta autem

Směr od Moravské Třebové: Po silnici č. 34 I. třídy na kruhovém objezdu 3.výjezdem po ulici Purkyňova 60 m, odbočit vlevo na ulici Hraniční 260m. Po pravé straně uvidíte pobočku Světa zdraví.

Směr od Brna, Letovic: Po silnici č. 43 I. třídy na kruhovém objezdu 4.výjezdem po ulici Purkyňova 60 m, odbočit vlevo na ulici Hraniční 260 m. Po pravé straně uvidíte pobočku Světa zdraví.

Směr od Poličky: Rovně po silnici č. 34 I. třídy na konci ulice Poličská odbočit  vpravo, po silnici I. třídy T. G. Masaryka - 770 m, na kruhovém objezdu 2. výjezdem po silnici I. třídy Máchova alej 400 m na kruhovém objezdu 1. výjezdem po ulici Purkyňova 60 m, odbočit vlevo na ulici Hraniční 260 m. Po pravé straně uvidíte pobočku Světa zdraví.

Směr od Litomyšle, Vysokého Mýta přes Javorník:  Rovně po silnici II. třídy 366 - 3.1 km, odbočit  vlevo po silnici I. třídy T. G. Masaryka 770 m, na kruhovém objezdu 2. výjezdem po silnici I. třídy Máchova alej 400 m na kruhovém objezdu 1. výjezdem po ulici Purkyňova 60 m, odbočit vlevo na ulici Hraniční 260 m. Po pravé straně uvidíte pobočku Světa zdraví.

Směr od České Třebové, Lanškrouna:  Po silnici č. 43 I. třídy na kruhovém objezdu 2. výjezdem po ulici Purkyňova 60 m, odbočit vlevo na ulici Hraniční 260 m. Po pravé straně uvidíte pobočku Světa zdraví.

 

Parkování

Parkovacích míst přímo u pobočky Světa zdraví je dostatek a zdarma . Parkovací místa jsou dostupná na ulici Hybešova .

Pečují o vás

Ringsegment Ringsegment

Weight management
je řešením pro každého

Logo

Proč NUTRIADAPT?

Zdravotní dokumentace

Stejně jako je normální se starat o své zdraví a chodit na pravidelné preventivní prohlídky k lékaři.

Je přirozené si udržovat zdravou hmotnost. Je-li vysoká, výrazně nám zhoršuje kvalitu života. Od zadýchávání se do schodů, estetického hlediska, zhoršení civilizačních chorob, jako je mj. cukrovka nebo vysoký cholesterol, až po kratší dobu života. Je správné se o své tělo v různých etapách života starat tak, abyste dokázali naplnit váš cíl a mít tak "RADOST ZE SEBE". A my vám s tím rádi pomůžeme.

Stetoskop

Protože u nás najdete pouze vysoce kvalifikované odborníky na úpravu hmotnosti.

Všichni naši zaměstnanci musí projít velice intenzivním vzdělávacím procesem zakončeným odbornou zkouškou. Zaměstnanci se musí neustále vzdělávat, proto navíc u nás také najdete specialisty na hubnutí dětí, sportovní výživu, apod.

Mikroskop

Náš výživový systém NUTRIADAPT je výsledkem nespočetného množství ověřených klinických studií.

Opírá se o fakta, nikoliv o domněnky nebo nepodložené studie. Bude vám zpracována gramážová kuchařka v osobním výživovém plánu, kde lze upravovat energetickou hodnotu i četnost porcí, a to v rozmezí 2–6 jídel denně. Osobní výživový plán respektuje i vaše chuťové preference. Potraviny, které vám nechutnají, se automaticky do osobního výživového plánu nezařadí.

Je to jednodušší,
než si myslíte

Fill form

Vyplníte rezervační formulář, naše asistentka se s vámi do dvou pracovních dní spojí a domluví termín nezávazné on-line konzultace, kterou poskytujeme DOČASNĚ ZDARMA.

Zdravotní prohlídka

Spojíme se s vámi formou videohovoru nebo telefonicky (dle vašeho výběru). Během 45 minut konzultace s naším nutričním specialistou společně probereme váš dosavadní jídelníček, najdeme vaše největší stravovací chyby.

Konzultace

Doporučíme potraviny, kterým se vyhnout a naopak potraviny, které vám v hubnutí pomohou. Následně doporučíme nejvhodnější kroky, jak zhubnout.

Fill form

Pojďte do toho s námi a hubněte tak, abyste nejenom skvěle vypadal/a, ale hlavně se skvěle cítil/a.

Garance

Až 1,5 kg / týden

Při dodržení výživových
zásad našich specialistů *
Objednejte se ještě dnes
na konzultaci s výživovým specialistou
a dostanete inspirativní
jídelníček chutných večeří zdarma.

Rezervační formulář

Ringsegment