Jsme plně otevřeni a dodržujeme přísná bezpečnostní opatření

Daniel Hůlka

Příběh

Od mala jsem měl problémy s nadváhou a ve škole mi to bylo neustále předhazováno. Necítil jsem se ve svém těle dobře, což se odráží na celkové kvalitě života, stejně tak jako na zdravotní stránce. Rozhodl jsem se vše změnit, chtěl jsem být zdraví a cítit se dobře ve svém těle. Začal jsem cvičit a o stravě zatím nic moc nevěděl. Později mi došlo, že zdravé a správně nastavené jídlo je nepostradatelný základ a hlavní klíč k úspěchu. Začal jsem číst knihy o výživě, různé studie a články, sledovat videa o cvičení a výživě, účastnil jsem se různých seminářů a kurzů. Začátky nebyly vůbec lehké. Doma se mi ze začátku podpory nedostávalo a okolí se mi smálo, že si nosím své vlastní jídlo na celý den a nejím věci jako všichni ostatní. Nikdy mě to neodradilo a řídil jsem se svými pravidly. Přesedlal jsem na zdraví životní styl, který mi donesl výsledky a novou chuť do života. Po několika letech se konečně začala moje postava tvarovat a měnit a já se ve svém těle konečně začal cítit dobře. Nakonec všichni, kteří se mi smáli nebo mě nepodporovali a nechápali, proč to dělám, chtěli radu ohledně jídelníčku a cvičebních tréninků, protože chtěli dosáhnout také takových výsledků, jako já. Své znalosti jsem chtěl uplatnit v praxi a rozhodl jsem se pomáhat ostatním, zkrátka měnit lidem životy k lepšímu (tak jako se změnil ten můj). NutriAdapt dává lidem možnost řešení změnit svůj život k lepšímu.
Doufám, že se v NutriAdapt potkáme! Jsem tu a budu tu pro Vás. Těším se na Vás!Vzdělání

  • Gymnázium Česká Třebová
  • Certifikát výživového poradce NutriAcademy
  • Certifikát akademie NUTRIADAPT
  • Seminář Výživa těhotných
  • Certifikát Fitness jídelníčky NutriAcademy
  • Akreditovaný Life style kouč
  • Certifikát Kouče
  • Certifikát Keto a Low carb diety

Daniel Hůlka

Majitel

Pracuji v poradně
NUTRIADAPT Ústí nad Orlicí
Objednat se do poradny
Ringsegment Ringsegment

Weight management
je řešením pro každého

Logo

Proč NUTRIADAPT?

Zdravotní dokumentace

Stejně jako je normální se starat o své zdraví a chodit na pravidelné preventivní prohlídky k lékaři.

Je přirozené si udržovat zdravou hmotnost. Je-li vysoká, výrazně nám zhoršuje kvalitu života. Od zadýchávání se do schodů, estetického hlediska, zhoršení civilizačních chorob, jako je mj. cukrovka nebo vysoký cholesterol, až po kratší dobu života. Je správné se o své tělo v různých etapách života starat tak, abyste dokázali naplnit váš cíl a mít tak "RADOST ZE SEBE". A my vám s tím rádi pomůžeme.

Stetoskop

Protože u nás najdete pouze vysoce kvalifikované odborníky na úpravu hmotnosti.

Všichni naši zaměstnanci musí projít velice intenzivním vzdělávacím procesem zakončeným odbornou zkouškou. Zaměstnanci se musí neustále vzdělávat, proto navíc u nás také najdete specialisty na hubnutí dětí, sportovní výživu, apod.

Mikroskop

Náš výživový systém NUTRIADAPT je výsledkem nespočetného množství ověřených klinických studií.

Opírá se o fakta, nikoliv o domněnky nebo nepodložené studie. Bude vám zpracována gramážová kuchařka v osobním výživovém plánu, kde lze upravovat energetickou hodnotu i četnost porcí, a to v rozmezí 2–6 jídel denně. Osobní výživový plán respektuje i vaše chuťové preference. Potraviny, které vám nechutnají, se automaticky do osobního výživového plánu nezařadí.

Je to jednodušší,
než si myslíte

Fill form

Vyplníte rezervační formulář, naše asistentka se s vámi do dvou pracovních dní spojí a domluví termín nezávazné konzultace.

Zdravotní prohlídka

Dostavíte se na 45minutovou konzultaci, kde vám provedeme základní diagnostiku na přístroji certifikovaném pro užití ve zdravotnictví. Dozvíte se mimo jiné, kolik procent svalů a tuků máte v těle, na kolik let se vaše tělo cítí a mnoho dalších informací.

Konzultace

Pohovoříte si s naším výživovým specialistou, proberete vaše cíle, vysvětlíme vám jak se s námi dostanete na ideální hmotnost a co je potřeba udělat, abyste si ji udrželi. A to napořád.

Fill form

Pojďte do toho s námi a hubněte tak, abyste nejenom skvěle vypadal/a, ale hlavně se skvěle cítil/a.
Chcete hubnout z pohodlí domova? I na toto máme řešení. Zeptejte se našich specialistů na možnost on-line služeb!

Garance

Až 1,5 kg / týden

Při dodržení výživových
zásad našich specialistů *
Objednejte se ještě dnes
na konzultaci s výživovým specialistou
a dostanete inspirativní
jídelníček chutných večeří zdarma.

Rezervační formulář

Ringsegment