Jsme plně otevřeni a dodržujeme přísná bezpečnostní opatření
Upozornění na stažení výrobku BELLY CARE z prodeje

Přepuštěné máslo - ghí

6. 11. 2014 | 28582 Shlédnutí
10
porcí
20
minut
obtížnost
768 kJ / porce

Přepuštěné máslo se hodí jak na studenou, tak i teplou kuchyni

Postup

Máslo vložte do hrnce a při středním plameni nechte rozpustit. Přiveďte k varu, a když začne bublat, stáhněte oheň na minimum tak, aby lehce probublávalo.

Začne se tvořit pěna a na dně hrnce sraženina bílkoviny. Nechte chvíli táhnout, dokud nedocílíte krásné zlaté barvy a vůně. Lžicí odeberte z povrchu pěnu (tu nemusíte vyhazovat – skvělá je např. do kaše nebo k rychlému orestování zeleniny) a usazené bílkoviny se zbavte přecezením přes plátýnko (nebo dětskou plenu).

Dejte pozor, aby se máslo nepřepálilo, nemělo by mít hnědou barvu a příliš oříškovou vůni. Výroba ghí z jednoho másla (250 g) by měla trvat okolo 15-20 minut, ale čím více másla budete čistit, tím více času to zabere. Nechte zchladnout a přeceďte přes cedník vyložený třemi vrstvami gázy (příp. plenou). Uchovejte v uzavřené nádobě v chladu.

Suroviny

250 g BIO másla

10 porcí | doba přípravy 20 minut | 768 kJ / 184 kcal
Tuky
20,0 g
Sacharidy
0,2 g
Bílkoviny
0,2 g
Vláknina
0,0 g

Další zajímavé recepty

4
porce
55
minut
obtížnost
731 kJ / porce
4
porce
120
minut
obtížnost
1679 kJ / porce
4
porce
15
minut
obtížnost
Ringsegment Ringsegment

Weight management
je řešením pro každého

Logo

Proč NUTRIADAPT?

Zdravotní dokumentace

Stejně jako je normální se starat o své zdraví a chodit na pravidelné preventivní prohlídky k lékaři.

Je přirozené si udržovat zdravou hmotnost. Je-li vysoká, výrazně nám zhoršuje kvalitu života. Od zadýchávání se do schodů, estetického hlediska, zhoršení civilizačních chorob, jako je mj. cukrovka nebo vysoký cholesterol, až po kratší dobu života. Je správné se o své tělo v různých etapách života starat tak, abyste dokázali naplnit váš cíl a mít tak "RADOST ZE SEBE". A my vám s tím rádi pomůžeme.

Stetoskop

Protože u nás najdete pouze vysoce kvalifikované odborníky na úpravu hmotnosti.

Všichni naši zaměstnanci musí projít velice intenzivním vzdělávacím procesem zakončeným odbornou zkouškou. Zaměstnanci se musí neustále vzdělávat, proto navíc u nás také najdete specialisty na hubnutí dětí, sportovní výživu, apod.

Mikroskop

Náš výživový systém NUTRIADAPT je výsledkem nespočetného množství ověřených klinických studií.

Opírá se o fakta, nikoliv o domněnky nebo nepodložené studie. Bude vám zpracována gramážová kuchařka v osobním výživovém plánu, kde lze upravovat energetickou hodnotu i četnost porcí, a to v rozmezí 2–6 jídel denně. Osobní výživový plán respektuje i vaše chuťové preference. Potraviny, které vám nechutnají, se automaticky do osobního výživového plánu nezařadí.

Je to jednodušší,
než si myslíte

Fill form

Vyplníte rezervační formulář, naše asistentka se s vámi do dvou pracovních dní spojí a domluví termín nezávazné konzultace.

Zdravotní prohlídka

Dostavíte se na 45minutovou konzultaci, kde vám provedeme základní diagnostiku na přístroji certifikovaném pro užití ve zdravotnictví. Dozvíte se mimo jiné, kolik procent svalů a tuků máte v těle, na kolik let se vaše tělo cítí a mnoho dalších informací.

Konzultace

Pohovoříte si s naším výživovým specialistou, proberete vaše cíle, vysvětlíme vám jak se s námi dostanete na ideální hmotnost a co je potřeba udělat, abyste si ji udrželi. A to napořád.

Fill form

Pojďte do toho s námi a hubněte tak, abyste nejenom skvěle vypadal/a, ale hlavně se skvěle cítil/a.
Chcete hubnout z pohodlí domova? I na toto máme řešení. Zeptejte se našich specialistů na možnost on-line služeb!

Garance

Až 1,5 kg / týden

Při dodržení výživových
zásad našich specialistů *
Objednejte se ještě dnes
na konzultaci s výživovým specialistou
a dostanete inspirativní
jídelníček chutných večeří zdarma.

Rezervační formulář

Ringsegment