Rychlost hubnutí si nastavujete sami
 
 
 
 
 

Když jste tvarem hruška nebo jablko

Na některých našich poradnách se můžete setkat s novou procedurou BODY RESHAPE. Jedná se o komplex 4 různých kroků, které pomáhají modelaci problematických partií (např. břicho, boky, stehna) a vyhlazení celulitidy. Díky této unikátní proceduře se zaměříte na partie, které jdou klasickým hubnutím velice špatně hubnout.

Máte-li postavu typu hrušky nebo jablka, jistě dobře víte, že hubnout problematické partie je pomocí diet nebo sportu téměř nemožné. Proto přinášíme revoluční metodu BODY RESHAPE, která se zaměřuje na konkrétní problematické partie, jako je pozadí, stehna nebo břicho. Pomocí podtlaku a frekvenčních vakuových rázů dokážeme tukové buňky v podkoží rozdělit a lokálně zvýšit jejich metabolismus. Energie se tedy spotřebovává primárně z ošetřených míst a při redukci tuku pak dochází ke ztrátě tukových zásob a vyhlazení celulitidy převážně v problematických partiích. Navíc díky zařazení režimových opatření dosáhnete ještě výraznějších úbytků.

Ringsegment Ringsegment

Co je součástí procedury

REDUKCE PODKOŽNÍHO TUKU PŘÍSTROJOVÝM OŠETŘENÍM PROBLEMATICKÝCH PARTIÍ

Uvolníme tukové buňky od sebe tak, aby se zlepšilo okolní prostředí (tok lymfatického systému, mikrocirkulace krve v podkoží a tukové tkáni). Následně dojde ke zvýšení lokálního metabolismu tukových buněk a zpřístupnění energie z tukových zásob i z míst, které byly dříve nedostupné. Při redukci tuku pak dochází ke ztrátě tukových zásob převážně v problematických partiích. Zkvalitněním prostředí okolo buněk lépe dochází k přirozeným detoxikačním procesům.

LYMFODRENÁŽ

Je prospěšná především pro odvod odpadních látek metabolismu z tkání. Správný tok lymfy přispívá k prevenci otoků končetin a hraje klíčovou roli při redukci tělesné hmotnosti, zejména u osob, které potřebují zredukovat tuk a zformovat partie v oblasti spodní části břicha, hýždí a stehen.

FYTOTERAPIE

Speciálně vyvinutá remodelovací séra s vysokým obsahem účinných bylinných látek hrají zásadní roli při boji s celulitidou. Kůži prokrvují do hlubšího podkoží, hydratují a vyhlazují. Pomerančová kůže tak postupně mizí.

VÝŽIVA A SUPLEMENTACE

Ukládání tuku je dáno geneticky a mění se s věkem a změnou životního stylu. Tato změna vyžaduje i odpovídající úpravy jídelníčku, případně doplnění chybějících makro a mikroživin. Každý typ ukládání tuku, ať už je androidní nebo gynoidní, má svá výživová specifika a vyžaduje jiný způsob stravování pro zrychlení hubnutí. Je důležité, pokud se vám nedaří zhubnout, více než kdy jindy, vložit důvěru do rukou opravdových specialistů.

Více informací a možnost přihlášení na proceduru

Ringsegment

Jaké služby může obsahovat váš plán?

Pravidelná odborná péče

Odborná péče, opakovaná diagnostika a detailní monitoring výsledků, to je klíč k vašemu úspěchu a k trvalým změnám.

Více

Určení míry stresové zátěže organismu

O tom, že stres významně ovlivňuje naše zdraví není pochyb. Proto naše diagnostické metody zahrnují i vyšetření na certifikovaném photoplethysmographu.

Více

Online cvičební program

Pohyb bezesporu patří ke zdravému životnímu stylu. Skloubit jej se svým zaběhnutým režimem ale nemusí být vůbec jednoduché.

Více

Komplexní biochemický screening organismu s odborným posudkem lékaře

Krev nám prozradí, jak mnoho detailů, tak i zásadní informace, které využijeme při výběru výživového směru a nastavení vašeho programu.

Více

Potravinové intolerance

Tělo může trpět neschopností zpracovat určité součásti potravin. Často jde o alergii, ale nemusí tomu tak být. Na vině může být i potravinová intolerance, která nezpůsobuje imunitní reakci organismu.

Více

Genetické testy – vrozená trombofilní mutace, celiakie (intolerance lepku), laktózová intolerance

Odběr DNA vzorku je rychlý, naprosto bezbolestný a trvá asi dvě minuty. Provádí se stěrem slin z dutiny ústní.

Více

Funkční potraviny a prémiové doplňky

Z praxe víme, že požadovaných výsledků lze dosáhnout pouze úpravou stravy a dalšími změnami v rámci životního stylu. Naši klienti dosahují výsledků rychleji, pokud zařadí i vhodné prémiové doplňky stravy NUTRIADAPT.

Více
Logo

Proč NUTRIADAPT?

Zdravotní dokumentace

Stejně jako je normální se starat o své zdraví a chodit na pravidelné preventivní prohlídky k lékaři.

Je přirozené si udržovat zdravou hmotnost. Je-li vysoká, výrazně nám zhoršuje kvalitu života. Od zadýchávání se do schodů, estetického hlediska, zhoršení civilizačních chorob, jako je mj. cukrovka nebo vysoký cholesterol, až po kratší dobu života. Je správné se o své tělo v různých etapách života starat tak, abyste dokázali naplnit váš cíl a mít tak "RADOST ZE SEBE". A my vám s tím rádi pomůžeme.

Stetoskop

Protože u nás najdete pouze vysoce kvalifikované odborníky na úpravu hmotnosti.

Všichni naši zaměstnanci musí projít velice intenzivním vzdělávacím procesem zakončeným odbornou zkouškou. Zaměstnanci se musí neustále vzdělávat, proto navíc u nás také najdete specialisty na hubnutí dětí, sportovní výživu apod.

Mikroskop

Náš výživový systém NUTRIADAPT je výsledkem nespočetného množství ověřených klinických studií.

Opírá se o fakta, nikoliv o domněnky nebo nepodložené studie. Bude vám zpracována gramážová kuchařka v osobním výživovém plánu, kde lze upravovat energetickou hodnotu i četnost porcí, a to v rozmezí 2–6 jídel denně. Osobní výživový plán respektuje i vaše chuťové preference. Potraviny, které vám nechutnají, se automaticky do osobního výživového plánu nezařadí.

Ringsegment