Radost ze sebe

Štíhlá
stehna
napořád

Jak zhubnout stehna

Hubnutí stehen se možná zdá jako obtížná disciplína, nicméně je to hračka, když přesně víte co máte dělat. Za široká stehna může několik faktorů. Za prvé je to vaše genetická výbava, která říká, kam se mají přebytečné tuky ukládat. Pokud vás trápí problematika stehen, máte pravděpodobně postavu typu hrušky. Nejdůležitější je při hubnutí stehen úprava stravy. Ne taková, kde se budete omezovat, nebude vám chutnat a nakonec stejně sklouznete ke svému předchozího stravování. Díky našim odborným diagnostikám, jsme schopni odhalit takové výživové triky, se kterými budete hubnout 2x - 3x rychleji. Naše výživové plány individuální a hlavně udržitelné, proto budete moci starosti s širokými stehny hodit navždy za hlavu. S námi ani nebudete vědět, že hubnete, prostě kila půjdou dolu samy.

Základními kameny redukce tuku ve stehnech jsou 2 pravidla:

  • Správná strava, která vám pomůže odbourat tuky.
  • Cílené cviky na posilování partií.
Jak zhubnout stehna

Několik důvodů,
proč bychom se měli vidět

  • Potřebujete zhubnout stehna a nevíte jak na to.
  • Nemáte možnost/nechcete trávit hodiny týdně v posilovně.
  • Nevíte, jak hubnout a nehladovět.
  • Nevíte, jak se stravovat, když nemáte čas neustále vařit.
  • Chcete mít ze sebe lepší pocit nebo se zase vejít do oblečení ve skříni.
  • Chcete do toho jít naplno a hlavně shodit kila napořád.

Jak je to tedy se stravou?

Abychom Vám mohli doporučit cílený redukční výživový plán, je potřeba se blíže podívat ideální stravu, která bude vhodná konkrétně pro vaše tělo. Mnoho našich klientů dělalo před návštěvou našich poraden fatální výživové chyby. Málo jedli a jejich tělo si potom hromadilo tuky na „horší časy“ nebo se pustili do předražených diet a po čase sklouzli k jojo efektu. Naše Metabolická diagnostika odhalí na základě nejnovějších vědeckých poznatků ten nejlepší výživový směr, díky kterému budete hubnout 2x – 3x rychleji. Úprava stravy je naprostým základem, bez správné výživy nejdou stehna zhubnout.

Cílené cviky na stehna

Díky našim cvičebním videím se můžeme zaměřit na posilování citlivých partií a hubená stehna se dostaví rychleji. Stačí několik desítek minut v pohodlí domova, žádné pocení v posilovně.

Věda nám pomáhá

Ještě předtím, než vám zpracujeme osobní výživový plán na míru, vám navrhneme nejvhodnější vyšetření, díky jehož výsledkům můžeme navrhnout nejoptimálnější cestu ke stanoveným cílům. Může se jednat o tato vyšetření:

Nic neriskujete

Za naší prací si 100% stojíme, proto naši klienti zhubli již statisíce kilogramů. Přijďte se sami přesvědčit na nezávaznou 45minutovou konzultaci. Nebudete-li s ní spokojeni, vrátíme vám za tuto konzultaci peníze. Může být tedy ještě jednodušší začít?

Co když nezhubnu?

Budete-li následovat doporučení našich specialistů, nemělo by se nic takového stát. Pokud by vám výživový směr z jakéhokoliv důvodu nevyhovoval, je možné ho změnit. Stejně tak i gramážovou kuchařku. Vše je na domluvě mezi vámi a vaším specialistou. Naším cílem je vaše spokojenost.

Poradna NUTRIADAPT

Objednat nezávaznou schůzku

Co o nás řekli naši klienti

Helena Vyvlečková

"Až pravidelné konzultace s mojí specialistkou mě naučily se orientovat v potravinách. Hubnutí potom už šlo samo."

Jaroslav Vondrák

"Zlepšila se mi cukrovka a snížil cholesterol. Můj lékař mě chválí a navíc zase jezdím s vnoučaty na kole."

Alena Nekvapilová

"Díky pravidelným cvičebním videím jsem se začala zase hýbat. Cítím se o hodně mladší a mám najednou tolik energie."

Je to jednodušší,
než si myslíte

Fill form

Vyplníte rezervační formulář, naše asistentka se s vámi do dvou pracovních dní spojí a domluví termín nezávazné konzultace.

Zdravotní prohlídka

Dostavíte se na 45minutovou konzultaci, kde vám provedeme základní diagnostiku na přístroji certifikovaném pro užití ve zdravotnictví. Dozvíte se mimo jiné, kolik procent svalů a tuků máte v těle, na kolik let se vaše tělo cítí a mnoho dalších informací.

Konzultace

Pohovoříte si s naším výživovým specialistou, proberete vaše cíle, vysvětlíme vám jak se s námi dostanete na ideální hmotnost a co je potřeba udělat, abyste si ji udrželi. A to napořád.

Fill form

Pojďte do toho s námi a hubněte tak, abyste nejenom skvěle vypadal/a, ale hlavně se skvěle cítil/a.
Chcete hubnout z pohodlí domova? I na toto máme řešení. Zeptejte se našich specialistů na možnost on-line služeb!

Garance

Až 1,5 kg / týden

Při dodržení výživových
zásad našich specialistů *
Objednejte se ještě dnes
na konzultaci s výživovým specialistou
a dostanete inspirativní
jídelníček chutných večeří zdarma.

Rezervační formulář

Ringsegment