Jitka Fílová

Příběh

Co vás přivedlo ke zdravé výživě?

Ke zdravé výživě mě přivedl až můj syn, který když se narodil, potýkal se s nepříjemnou nemocí a já díky starostem o něj ztratila mateřské mléko. Feminar, který byl tenkrát pro miminka jako náhradní strava, synkovi nedělal dobře. Nechtěla jsem se spoléhat jen na lékaře a tak jsem se začala  zajímat o další možnosti sama. A v té době jsem se začala postupně seznamovat s tím, co zdravé jídlo dokáže a začaly se mi otevírat nové možnosti ve stravování. Od té doby jsem začala připravovat jídla jiná a zdravěji, než jsem se naučila od své maminky.

Proč Nutriadapt?

Protože v Nutriadaptu se nedrží dieta, ale protože se tu lidé postupně naučí zdravému životnímu stylu. A to je to co mě baví a zajímá. Baví mě lidem pomáhat, baví mě lidi učit jak se zdravě stravovat, jak cvičit, jak se udržovat ve zdraví a v pohodě. Vím, že každý potřebuje něco jiného, každý má jiný metabolismus ale i jiné chutě. A tím, že je to ještě za spolupráce lékařů je tato práce mnohem zajímavější.

Co Vás na této práci baví?

Právě lidé samotní, to je to co mě baví. Každý je jiný, o každém i já sama přemýšlím jinak, každý má jiné důvody k tomu aby zhubl nebo se snažil o udržování své dobré kondice.

Čemu se věnujete ve svém volném čase?

Abych pravdu řekla, moc volného času nemám.  Ale přece jen si najdu čas na běhání, předcvičování aerobiku, pečení chleba z kvásku a vymýšlení různých zdravých jídel z méně obvyklých surovin, ale i zcela běžných  potravin. Ani na své přátele nezapomínám.

Vzdělání

  • Nutris – akreditovaný kurz výživového poradce (Praha, Doc. Mach)
  • Školení SUNKINS a.s.- Praha – specialista v nutriční typologii – RNDr. Petr Fořt, CSc.
  • Školení NUTRIS a.s.: Dětská výživa - Ing. Ivan Mach, CSc.​
  • SUNKINS Academy - Imunita, alergie, respiro
  • SUNKINS Academy - Biochemie
  • SUNKINS Academy - Obecná výživa
  • SUNKINS Academy - Sestavení jídelníčku a netradiční potraviny
  • SUNKINS Academy - Výživové směry

Jitka Fílová

Majitelka - specialistka

Pracuji v poradně
NUTRIADAPT Teplice
Objednat se do poradny
jitka.filova@nutriadapt.cz
Ringsegment Ringsegment

Weight management
je řešením pro každého

Rychlost hubnutí si nastavujete sami

Potřebujete pár kilo do plavek, nebo 15 kilo dolů? Připravíme vám takový plán, který sedne do vašich představ.

Více
S pohybem i bez

Máte rádi sport? Nebo naopak jste v pohybu limitovaní? Máme řešení pro obě varianty.

Více
Fit a zdraví pro vnoučata

Senioři vyžadují diametrálně odlišný přístup k hubnutí než aktivní třicátník. Z našich zkušeností se velké většině klientů po úpravě váhy ulevilo od zdravotních obtíží a snížilo se množství potřebných léků.

Více
Hubnutí s cukrovkou a vysokým cholesterolem

Hubnutí s civilizačními chorobami má svá velmi specifická pravidla. Nespoléhejte na babské rady a raději se svěřte do rukou odborníků.

Více
Připraveno pro reálný život

Nestíháte vařit, často se stravujete u fastfoodů, protože nestíháte? Naše řešení, počítá s různými životními situacemi, tak, aby bylo maximálně použitelné.

Více
Když jste tvarem hruška nebo jablko

Vyzkoušejte sílu modelace problematických partií (např. břicho, boky, stehna) a vyhlazení celulitidy.

Více
Logo

Proč NUTRIADAPT?

Zdravotní dokumentace

Stejně jako je normální se starat o své zdraví a chodit na pravidelné preventivní prohlídky k lékaři.

Je přirozené si udržovat zdravou hmotnost. Je-li vysoká, výrazně nám zhoršuje kvalitu života. Od zadýchávání se do schodů, estetického hlediska, zhoršení civilizačních chorob, jako je mj. cukrovka nebo vysoký cholesterol, až po kratší dobu života. Je správné se o své tělo v různých etapách života starat tak, abyste dokázali naplnit váš cíl a mít tak "RADOST ZE SEBE". A my vám s tím rádi pomůžeme.

Stetoskop

Protože u nás najdete pouze vysoce kvalifikované odborníky na úpravu hmotnosti.

Všichni naši zaměstnanci musí projít velice intenzivním vzdělávacím procesem zakončeným odbornou zkouškou. Zaměstnanci se musí neustále vzdělávat, proto navíc u nás také najdete specialisty na hubnutí dětí, sportovní výživu apod.

Mikroskop

Náš výživový systém NUTRIADAPT je výsledkem nespočetného množství ověřených klinických studií.

Opírá se o fakta, nikoliv o domněnky nebo nepodložené studie. Bude vám zpracována gramážová kuchařka v osobním výživovém plánu, kde lze upravovat energetickou hodnotu i četnost porcí, a to v rozmezí 2–6 jídel denně. Osobní výživový plán respektuje i vaše chuťové preference. Potraviny, které vám nechutnají, se automaticky do osobního výživového plánu nezařadí.

Je to jednodušší,
než si myslíte

Fill form

Vyplníte rezervační formulář, naše asistentka se s vámi do dvou pracovních dní spojí a domluví termín nezávazné konzultace.

Zdravotní prohlídka

Dostavíte se na 45minutovou konzultaci, kde vám provedeme základní diagnostiku na přístroji certifikovaném pro užití ve zdravotnictví. Dozvíte se mimo jiné, kolik procent svalů a tuků máte v těle, na kolik let se vaše tělo cítí a mnoho dalších informací.

Konzultace

Pohovoříte si s naším výživovým specialistou, proberete vaše cíle, vysvětlíme vám jak se s námi dostanete na ideální hmotnost a co je potřeba udělat, abyste si ji udrželi. A to napořád.

Fill form

Pojďte do toho s námi a hubněte tak, abyste nejenom skvěle vypadal/a, ale hlavně se skvěle cítil/a.
Chcete hubnout z pohodlí domova? I na toto máme řešení. Zeptejte se našich specialistů na možnost on-line služeb!

Garance

Až 1,5 kg / týden

Při dodržení výživových
zásad našich specialistů *
Objednejte se ještě dnes
na konzultaci s výživovým specialistou
a dostanete inspirativní
jídelníček chutných večeří zdarma.

Rezervační formulář

Ringsegment