Jitka Pavková

Příběh

Shon, stres, málo spánku a málo jídla, mi po 8 letech přivodilo zdravotní problémy, nehledě na to, že každý rok jsem měla díky tomu výkyvy váhy 6-10 kilo nahoru dolů, i přesto, že jsem pravidelně cvičila.
Stravu jsem měla hodně nepravidelnou, ale nebyla nezdravá.
2 roky jsem poctivě dodržovala stravu a cvičila jsem, přesto 10 kilo, které jsem měla navíc, se mi ani nepohnuly. A tak jsem začala cvičit ještě víc a více si hlídat stravu a poslouchat zkrátka své tělo, co mi nedělalo dobře ihned jsem přestala jíst, bylo to opravdu psychicky náročné i na disciplínu, ale co jsem si za 8 let způsobila, nemůžu spravit za půl roku, to mi bylo jasné a tak jsem dál dodržovala režim, tak jak jsem si ho sama nastavila a zkoušela holt pokus omyl...

Byla to dlouhá cesta... nakonec se to zlomilo a váha se začala hýbat správným směrem, ale nemyslete si, že nějak rychle, tím, že jsem s tím bojovala sama a nevěděla co a jak, váha se nehnula více jak půl kila měsíčně, někdy jen 100g... Dala jsem tomu tedy ve finále 3 dlouhé roky, než jsem se tak nějak zase začala ve svém těle cítit lépe!

Víceméně o NUTRIADAPT jsem se dozvěděla až v okamžiku, kdy mne známí oslovili, jestli znám někoho z fitka, či výživového poradce, který je dobrý, dělá práci poctivě, žije tím a chtěl by se starat o jejich pobočku, kterou museli kvůli stěhování do zahraničí prodat.

Než ale někoho správného oslovím, chtěla jsem se dozvědět víc, jak firma funguje, co dělá, kdo jsou jeho klienti... A byla jsem celým konceptem nadšená.
Hlavně jsem si uvědomila, že kdybych Nutriadapt znala dříve nemusela jsem se sama 3 roky trápit formou pokus-omyl. Vhodný výživový směr by mi určili hned a taky správný poměr tuků- bílkovina a sacharidů ve stravě.

Byla jsem tak myšlenkou tohoto konceptu uchvácená, že jsem to už nemohla nechat nikomu jinému a pobočku jsem převzala já, abych šířila dál tuhle skvělou myšlenku a pomohla tak více lidem, ať už mne podobným, nebo pomohla svým blízkým, přátelům a jejich přátelům... aby se zkrátka o konceptu NUTRIADAPT dozvědělo co nejvíce lidí. Abych jim pomohla pochopit jak fungujeme a jak se lišíme od ostatních firem, že máme svou lékařskou radu a že zkrátka každého klienta řešíme komplexně, že to není jen o hubnutí, ale o změne životního stylu, o zdraví a o těch správných návicích, že u nás nikdo nedostane igelitku plnou koktejlů místo jídla, ale že ho naučíme vařit z běžně dostupných potravin... že to co se naučí může předat svým dětem a rodině. Že to není krátkodobá záležitost, že neslibujeme zázračné zhubnutí za měsíc, že se to ze začátku může zdát jako ta náročnější cesta, ale právě proto tu je Nutriadapt, aby klienty celou tou změnou provázel a podporoval...

Těší mě každý i na pohled malý úspěch každého klienta. Vždyť my měníme někdy životy lidí... zlepšení kondice vede ke zlepšení zdraví, vitality, kvality života... a to jsou ty nejkrásnější příběhy, které s námi naši klienti sdílejí a proto tahle práce dává smysl, proto to všichni děláme.

Doufám, že můj příběh někoho inspiroval a budu se na něj těšit u nás na poradně v Břeclavi nebo Hodoníně :)

Vzdělání

  • středoškolské s maturitou
Ringsegment Ringsegment

Weight management
je řešením pro každého

Rychlost hubnutí si nastavujete sami

Potřebujete pár kilo do plavek, nebo 15 kilo dolů? Připravíme vám takový plán, který sedne do vašich představ.

Více
S pohybem i bez

Máte rádi sport? Nebo naopak jste v pohybu limitovaní? Máme řešení pro obě varianty.

Více
Fit a zdraví pro vnoučata

Senioři vyžadují diametrálně odlišný přístup k hubnutí než aktivní třicátník. Z našich zkušeností se velké většině klientů po úpravě váhy ulevilo od zdravotních obtíží a snížilo se množství potřebných léků.

Více
Hubnutí s cukrovkou a vysokým cholesterolem

Hubnutí s civilizačními chorobami má svá velmi specifická pravidla. Nespoléhejte na babské rady a raději se svěřte do rukou odborníků.

Více
Připraveno pro reálný život

Nestíháte vařit, často se stravujete u fastfoodů, protože nestíháte? Naše řešení, počítá s různými životními situacemi, tak, aby bylo maximálně použitelné.

Více
Když jste tvarem hruška nebo jablko

Vyzkoušejte sílu modelace problematických partií (např. břicho, boky, stehna) a vyhlazení celulitidy.

Více
Logo

Proč NUTRIADAPT?

Zdravotní dokumentace

Stejně jako je normální se starat o své zdraví a chodit na pravidelné preventivní prohlídky k lékaři.

Je přirozené si udržovat zdravou hmotnost. Je-li vysoká, výrazně nám zhoršuje kvalitu života. Od zadýchávání se do schodů, estetického hlediska, zhoršení civilizačních chorob, jako je mj. cukrovka nebo vysoký cholesterol, až po kratší dobu života. Je správné se o své tělo v různých etapách života starat tak, abyste dokázali naplnit váš cíl a mít tak "RADOST ZE SEBE". A my vám s tím rádi pomůžeme.

Stetoskop

Protože u nás najdete pouze vysoce kvalifikované odborníky na úpravu hmotnosti.

Všichni naši zaměstnanci musí projít velice intenzivním vzdělávacím procesem zakončeným odbornou zkouškou. Zaměstnanci se musí neustále vzdělávat, proto navíc u nás také najdete specialisty na hubnutí dětí, sportovní výživu apod.

Mikroskop

Náš výživový systém NUTRIADAPT je výsledkem nespočetného množství ověřených klinických studií.

Opírá se o fakta, nikoliv o domněnky nebo nepodložené studie. Bude vám zpracována gramážová kuchařka v osobním výživovém plánu, kde lze upravovat energetickou hodnotu i četnost porcí, a to v rozmezí 2–6 jídel denně. Osobní výživový plán respektuje i vaše chuťové preference. Potraviny, které vám nechutnají, se automaticky do osobního výživového plánu nezařadí.

Je to jednodušší,
než si myslíte

Fill form

Vyplníte rezervační formulář, naše asistentka se s vámi do dvou pracovních dní spojí a domluví termín nezávazné konzultace.

Zdravotní prohlídka

Dostavíte se na 45minutovou konzultaci, kde vám provedeme základní diagnostiku na přístroji certifikovaném pro užití ve zdravotnictví. Dozvíte se mimo jiné, kolik procent svalů a tuků máte v těle, na kolik let se vaše tělo cítí a mnoho dalších informací.

Konzultace

Pohovoříte si s naším výživovým specialistou, proberete vaše cíle, vysvětlíme vám jak se s námi dostanete na ideální hmotnost a co je potřeba udělat, abyste si ji udrželi. A to napořád.

Fill form

Pojďte do toho s námi a hubněte tak, abyste nejenom skvěle vypadal/a, ale hlavně se skvěle cítil/a.
Chcete hubnout z pohodlí domova? I na toto máme řešení. Zeptejte se našich specialistů na možnost on-line služeb!

Garance

Až 1,5 kg / týden

Při dodržení výživových
zásad našich specialistů *
Objednejte se ještě dnes
na konzultaci s výživovým specialistou
a dostanete inspirativní
jídelníček chutných večeří zdarma.

Rezervační formulář

Ringsegment