Jsme plně otevřeni a dodržujeme přísná bezpečnostní opatření

Bc. Kateřina Bürgerová DiS.

Příběh

Zdraví je pro mě jedna z nejdůležitějších hodnot v životě. Zdravý život se ale bez zdravé výživy neobejde. Zdraví jde totiž ruku v ruce se zdravou výživou. Už od základní školy se zajímám o to, jak zdravě jíst. Neměla jsem sice nikdy žádné problémy se zdravím ani s nadváhou, ale chtěla jsem prostě jíst lépe. Postupně jsem si uvědomila, že mě téma výživy natolik zajímá, až jsem se rozhodla toto téma studovat. Už několik let sleduji nejnovější trendy v oblasti výživy a životního stylu. Nejenže mě téma zdravé výživy osobně zajímá, ráda své nabyté znalosti předávám i dalším lidem. Proto jsem se rozhodla pro práci výživové specialistky v Nutriadaptu. Smyslem mojí práce je pomáhat lidem se stravováním, shodit přebytečná kila nebo jen vylepšit jejich jídelníček. To jim zároveň pomáhá zkvalitnit jejich život a díky tomu jsou šťastnější a spokojenější. A to je přesně ten důvod, proč mě moje práce baví – dělá mi radost vidět, jak se mi klienti mění před očima k lepšímu. Spousta lidí si dnes neví rady, jak dosáhnout optimální váhy nebo si jí udržet. Jsem přesvědčena o tom, že vám s tím dokážu pomoci.
Těším se na setkání s vámi a ráda vám pomohu ve splnění vašich snů a cílů. Společně to zvládneme!

Vzdělání

  • Vyšší odborná škola zdravotnická, Plzeň – Diplomovaný nutriční terapeut
  • Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích – Zdravotně sociální fakulta – Ochrana Veřejného zdraví
  • Střední pedagogická škola, gymnázium a vyšší odborná škola Karlovy Vary – Předškolní a mimoškolní pedagogika

Bc. Kateřina Bürgerová DiS.

Specialistka

Pracuji v poradně
NUTRIADAPT Plzeň
Objednat se do poradny
Ringsegment Ringsegment

Weight management
je řešením pro každého

Logo

Proč NUTRIADAPT?

Zdravotní dokumentace

Stejně jako je normální se starat o své zdraví a chodit na pravidelné preventivní prohlídky k lékaři.

Je přirozené si udržovat zdravou hmotnost. Je-li vysoká, výrazně nám zhoršuje kvalitu života. Od zadýchávání se do schodů, estetického hlediska, zhoršení civilizačních chorob, jako je mj. cukrovka nebo vysoký cholesterol, až po kratší dobu života. Je správné se o své tělo v různých etapách života starat tak, abyste dokázali naplnit váš cíl a mít tak "RADOST ZE SEBE". A my vám s tím rádi pomůžeme.

Stetoskop

Protože u nás najdete pouze vysoce kvalifikované odborníky na úpravu hmotnosti.

Všichni naši zaměstnanci musí projít velice intenzivním vzdělávacím procesem zakončeným odbornou zkouškou. Zaměstnanci se musí neustále vzdělávat, proto navíc u nás také najdete specialisty na hubnutí dětí, sportovní výživu, apod.

Mikroskop

Náš výživový systém NUTRIADAPT je výsledkem nespočetného množství ověřených klinických studií.

Opírá se o fakta, nikoliv o domněnky nebo nepodložené studie. Bude vám zpracována gramážová kuchařka v osobním výživovém plánu, kde lze upravovat energetickou hodnotu i četnost porcí, a to v rozmezí 2–6 jídel denně. Osobní výživový plán respektuje i vaše chuťové preference. Potraviny, které vám nechutnají, se automaticky do osobního výživového plánu nezařadí.

Je to jednodušší,
než si myslíte

Fill form

Vyplníte rezervační formulář, naše asistentka se s vámi do dvou pracovních dní spojí a domluví termín nezávazné konzultace.

Zdravotní prohlídka

Dostavíte se na 45minutovou konzultaci, kde vám provedeme základní diagnostiku na přístroji certifikovaném pro užití ve zdravotnictví. Dozvíte se mimo jiné, kolik procent svalů a tuků máte v těle, na kolik let se vaše tělo cítí a mnoho dalších informací.

Konzultace

Pohovoříte si s naším výživovým specialistou, proberete vaše cíle, vysvětlíme vám jak se s námi dostanete na ideální hmotnost a co je potřeba udělat, abyste si ji udrželi. A to napořád.

Fill form

Pojďte do toho s námi a hubněte tak, abyste nejenom skvěle vypadal/a, ale hlavně se skvěle cítil/a.
Chcete hubnout z pohodlí domova? I na toto máme řešení. Zeptejte se našich specialistů na možnost on-line služeb!

Garance

Až 1,5 kg / týden

Při dodržení výživových
zásad našich specialistů *
Objednejte se ještě dnes
na konzultaci s výživovým specialistou
a dostanete inspirativní
jídelníček chutných večeří zdarma.

Rezervační formulář

Ringsegment