Jsme plně otevřeni a dodržujeme přísná bezpečnostní opatření

Mgr. Lucie Pekařová

Příběh

Naše těla jsou jediná místa, kde musíme a budeme žít po celý náš život. Proto bychom o ně měli správně a cíleně pečovat. Jídlo je neodmyslitelnou součástí našich každodenních životů a samozřejmě hraje jednu z nejdůležitějších rolí v oblasti našeho zdraví.

Současná moderní společnost je přesycená průmyslově upravenými potravinami, které často způsobují více škod, než užitku. Pokud se rozhlédneme v supermarketu okolo sebe, najdeme jen velmi málo skutečných či kvalitních potravin. Dnešní doba nás přehlcuje ve spoustě směrech. Je důležité zastavit se a začít si vybírat skutečnou kvalitu. Naučit se poslouchat své tělo, své potřeby.

Byla jsem tři roky vegetariánkou a hodne jsem experimentovala. V tomto období jsem se začala zabývat tradiční jógou a meditacemi. Zkoušela jsem různé směry, od veganství až po raw stravu. Vždy jsem ale inklinovala k co největší jednoduchosti a přirozenosti.

Dnes kráčím, řekla bych, cestou středu. Vítám všechny možné stravovací styly a směry. Vybírám si podle toho, jak to cítím. Do svého jídelníčku jsem znovu zařadila maso, nemám žádné stravovací omezení a kladu důraz na kvalitu a původ. Velmi důležitá je pestrost a znalost základů výživy - a to pro každého z nás.

Dnešní zrychlený a konzumní styl života naše těla velmi přetěžuje. Většina z nás potřebuje vyčistit od stravovacích hříchů z minulosti, celkově ozdravit a zdravě nastartovat metabolismus právě správnou úpravou jídelníčku. Jakmile je vše v rovnováze, tělo nemá důvod přibírat tukovou hmotu. Jak se říká: ve zdravém těle, zdravý duch.

Velkou roli ve zdravém životním stylu hraje samozřejmě psychika. Z hlediska psychosomatiky je tělesný tuk často obranou reakci vůči vnějšímu světu. Na zdraví by se mělo nahlížet celostně. Zdraví je totiž soubor všech položek v našem životě: strava, pohyb, nastavení mysli, vztahy s okolím, kvalita spánku. Dále také to, čemu věnujeme svojí životní energii a to, kým a čím se obklopujeme. Jak umíme odpočívat, jak umíme zvládat stres, práce s psychohygienou, meditace.

Kam směřujeme naši pozornost, tam to roste.

Mým velkým zájem je celé téma osobního rozvoje. Na této cestě je nutné převzít zodpovědnost za vše, co se nám v životě děje. Zdravý vztah k jídlu a zdravé tělo považuju za základ spokojeného života. Pokud člověk není schopen řídit sám sebe, bude řízen okolnostmi. Je důležité naučit se pěstovat nové pozitivní návyky ve všech směrech.

Pojďme společně pracovat na zkvalitnění našich životů. Každá, i malá změna k lepšímu má vždy smysl. Detaily tvoří celek. Prvním krokem může být právě změna k lepšímu stylu stravování. Ať se zdravý životní styl stane naším přirozeným životním stylem.

Těším se na Vás na naší klinice Budějovická! :-)

Vzdělání

  • Certifikát Nutriadapt Academy
  • UTB Zlín, Fakulta mediálních komunikací, obor Marketingové komunikace
  • Poradce pro výživu a suplementaci - akreditovaný kurz u Mgr. Martina Jelínka - ATAC - Zdravé tělo, zdravá mysl
Ringsegment Ringsegment

Weight management
je řešením pro každého

Logo

Proč NUTRIADAPT?

Zdravotní dokumentace

Stejně jako je normální se starat o své zdraví a chodit na pravidelné preventivní prohlídky k lékaři.

Je přirozené si udržovat zdravou hmotnost. Je-li vysoká, výrazně nám zhoršuje kvalitu života. Od zadýchávání se do schodů, estetického hlediska, zhoršení civilizačních chorob, jako je mj. cukrovka nebo vysoký cholesterol, až po kratší dobu života. Je správné se o své tělo v různých etapách života starat tak, abyste dokázali naplnit váš cíl a mít tak "RADOST ZE SEBE". A my vám s tím rádi pomůžeme.

Stetoskop

Protože u nás najdete pouze vysoce kvalifikované odborníky na úpravu hmotnosti.

Všichni naši zaměstnanci musí projít velice intenzivním vzdělávacím procesem zakončeným odbornou zkouškou. Zaměstnanci se musí neustále vzdělávat, proto navíc u nás také najdete specialisty na hubnutí dětí, sportovní výživu, apod.

Mikroskop

Náš výživový systém NUTRIADAPT je výsledkem nespočetného množství ověřených klinických studií.

Opírá se o fakta, nikoliv o domněnky nebo nepodložené studie. Bude vám zpracována gramážová kuchařka v osobním výživovém plánu, kde lze upravovat energetickou hodnotu i četnost porcí, a to v rozmezí 2–6 jídel denně. Osobní výživový plán respektuje i vaše chuťové preference. Potraviny, které vám nechutnají, se automaticky do osobního výživového plánu nezařadí.

Je to jednodušší,
než si myslíte

Fill form

Vyplníte rezervační formulář, naše asistentka se s vámi do dvou pracovních dní spojí a domluví termín nezávazné konzultace.

Zdravotní prohlídka

Dostavíte se na 45minutovou konzultaci, kde vám provedeme základní diagnostiku na přístroji certifikovaném pro užití ve zdravotnictví. Dozvíte se mimo jiné, kolik procent svalů a tuků máte v těle, na kolik let se vaše tělo cítí a mnoho dalších informací.

Konzultace

Pohovoříte si s naším výživovým specialistou, proberete vaše cíle, vysvětlíme vám jak se s námi dostanete na ideální hmotnost a co je potřeba udělat, abyste si ji udrželi. A to napořád.

Fill form

Pojďte do toho s námi a hubněte tak, abyste nejenom skvěle vypadal/a, ale hlavně se skvěle cítil/a.
Chcete hubnout z pohodlí domova? I na toto máme řešení. Zeptejte se našich specialistů na možnost on-line služeb!

Garance

Až 1,5 kg / týden

Při dodržení výživových
zásad našich specialistů *
Objednejte se ještě dnes
na konzultaci s výživovým specialistou
a dostanete inspirativní
jídelníček chutných večeří zdarma.

Rezervační formulář

Ringsegment