Jsme plně otevřeni a dodržujeme přísná bezpečnostní opatření

Marie Radovanovičová

Příběh

Pro každého člověka ať je to muž či žena je důležité, jak vypadá a jak se cítí ve svém těle.
Snad každá žena řeší svoji postavu, pleť a dělá pro to všechno možné například zkouší různé diety z časopisů, začne brát doplňky na hubnutí, čte internetové články. Přitom vůbec nemyslí, jak si tímto způsobem mohou fyzicky i psychicky ublížit i já taková byla, držela jsem různé diety a neřešila jsem, co hubnu, šlo mi jen o to snížit váhu.
Váha mi šla rychle dolů, lidé si toho začínali všímat a já měla radost. Můj nejlepší kamarád mě viděl a připojil se k hubnutí. Trpěl už delší dobou silnou obezitou. Jedl čím dál tím méně já jedla 2 krát denně omezila jsem cukry, jak to jen šlo on však přestal jíst skoro úplně.
(Denně snědl kousek zeleniny například rajče a vykouřil několik cigaret) po čase to přešlo k anorexii a ke zdravotním, psychickým problémům.

Já se z toho dostala díky své rodině a začala jíst normálně sice to trvalo ale zvládla jsem to.
Kamarád to též po nějaké době zvládl, dostal se na svou vysněnou váhu, přestal se cítit unaven i zdravotní problémy se zlepšily a psychická stránka byla o mnohem lepší než při obezitě.
Konečně jsme se cítili ve svém těle dobře.

Přemýšlela jsem nad ženami a muži, co takovou rodinu jako já nemají a trápí se tím přesně jako já.
Začala jsem se tedy věnovat zdravému životnímu stylu a našla si přitom práci, kde mohu každý den individuálně pomáhat lidem, jak upravit svoji váhu, životní styl a být jim oporou.
Chcete-li upravit svoji váhu a předejít problémům jako já, tak Nutridapt je pro vás ideální volbou.
Pokud budete mít trpělivost, snahu dodržovat rady specialistky (odborníka). Uvidíte nejen změny na svém těle ale především se budete cítit lepe.

Vzdělání

  • Výživový specialista Nutriadapt

Marie Radovanovičová

Majitelka - specialistka

Pracuji v poradně
NUTRIADAPT Česká Lípa
Objednat se do poradny
Ringsegment Ringsegment

Weight management
je řešením pro každého

Logo

Proč NUTRIADAPT?

Zdravotní dokumentace

Stejně jako je normální se starat o své zdraví a chodit na pravidelné preventivní prohlídky k lékaři.

Je přirozené si udržovat zdravou hmotnost. Je-li vysoká, výrazně nám zhoršuje kvalitu života. Od zadýchávání se do schodů, estetického hlediska, zhoršení civilizačních chorob, jako je mj. cukrovka nebo vysoký cholesterol, až po kratší dobu života. Je správné se o své tělo v různých etapách života starat tak, abyste dokázali naplnit váš cíl a mít tak "RADOST ZE SEBE". A my vám s tím rádi pomůžeme.

Stetoskop

Protože u nás najdete pouze vysoce kvalifikované odborníky na úpravu hmotnosti.

Všichni naši zaměstnanci musí projít velice intenzivním vzdělávacím procesem zakončeným odbornou zkouškou. Zaměstnanci se musí neustále vzdělávat, proto navíc u nás také najdete specialisty na hubnutí dětí, sportovní výživu, apod.

Mikroskop

Náš výživový systém NUTRIADAPT je výsledkem nespočetného množství ověřených klinických studií.

Opírá se o fakta, nikoliv o domněnky nebo nepodložené studie. Bude vám zpracována gramážová kuchařka v osobním výživovém plánu, kde lze upravovat energetickou hodnotu i četnost porcí, a to v rozmezí 2–6 jídel denně. Osobní výživový plán respektuje i vaše chuťové preference. Potraviny, které vám nechutnají, se automaticky do osobního výživového plánu nezařadí.

Je to jednodušší,
než si myslíte

Fill form

Vyplníte rezervační formulář, naše asistentka se s vámi do dvou pracovních dní spojí a domluví termín nezávazné konzultace.

Zdravotní prohlídka

Dostavíte se na 45minutovou konzultaci, kde vám provedeme základní diagnostiku na přístroji certifikovaném pro užití ve zdravotnictví. Dozvíte se mimo jiné, kolik procent svalů a tuků máte v těle, na kolik let se vaše tělo cítí a mnoho dalších informací.

Konzultace

Pohovoříte si s naším výživovým specialistou, proberete vaše cíle, vysvětlíme vám jak se s námi dostanete na ideální hmotnost a co je potřeba udělat, abyste si ji udrželi. A to napořád.

Fill form

Pojďte do toho s námi a hubněte tak, abyste nejenom skvěle vypadal/a, ale hlavně se skvěle cítil/a.
Chcete hubnout z pohodlí domova? I na toto máme řešení. Zeptejte se našich specialistů na možnost on-line služeb!

Garance

Až 1,5 kg / týden

Při dodržení výživových
zásad našich specialistů *
Objednejte se ještě dnes
na konzultaci s výživovým specialistou
a dostanete inspirativní
jídelníček chutných večeří zdarma.

Rezervační formulář

Ringsegment